Úvod

Binance karta recenze – až 8% cashback za vaše nákupy!

Obsah článku

Binance karta je debetní karta Visa, která nabízí výběr prostředků z vašich držeb na Binance. Vaše digitální měna je při nákupu převedena na fiat peníze.

Kartu Binance lze používat pro naše nákupy v mezinárodním měřítku, proto jsme se rozhodli shrnout hlavní funkce, poplatky, limity, jak ji nastavit a všechny další výhody této platební karty a napsat pro vás recenzi.

Získat kartu zdarma

Základní informace

KYC Ano
Spojené s Váš účet Binance
Podporované země Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Kyperská republika, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Island, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Norsko , Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko.
Přístup k bankomatu Celosvětově
Bezkontaktní platby Ano, také Google Pay a Samsung Pay
Mobilní aplikace Ano
2FA Ano
Virtuální karta Ano

Binance karta recenze

Binance provozuje jednu z největších burz a kromě kryptoburzy spolupracují se společností Swipe, aby vydali její debetní kartu Visa.. Kartu lze používat po celém světě všude, kde je akceptována karta Visa. Umožňuje vám převádět a utrácet kryptoměny za nákupy v reálném životě.

Binance začala odesílat fyzické karty uživatelům v EHP v prosinci 2020 a karta je v současné době podporována pouze pro zákazníky v zemích EHP. Abyste o ni mohli požádat, musíte mít aktivní účet Binance.

Jakmile si jej vytvoříte a aktivujete, musíte převést své kryptoměny z vaší spotové peněženky do vaší peněženky pro financování a jste připraveni vyrazit.

Peněženka pro financování (Funding Wallet) podporuje konverzi a utrácení mezi burzou podporovanými kryptoměnami. Vaše prostředky jsou převedeny na místní fiat měnu v reálném čase v době nákupu. Binance karta drží kryptoměnu ve vaší peněžence a převádí pouze to, co je potřeba v době nákupu. 

Můžete získat fyzickou i virtuální verzi karty. Virtuální karta Binance je podporována službami Google Pay a Samsung Pay (Apple Pay není k dispozici).

Za transakci se od Binance neplatí žádný příplatek a nabízí cashback s nejvyšší sazbou na trhu. Design debetní karty s celočerným a stříbrným barevným odstínem je velmi líbivý. Karta je plastová.

binance karta recenze

Jak Binance karta funguje

Pokud svou kartu Binance financujete více kryptoměnami, karta použije výchozí pořadí k určení, kterou z vašich kryptoměn použije při vašich transakcích jako první.

Získat kartu zdarma

Dobrou zprávou je, že můžete manuálně upravit pořadí vašeho příkazu k útratě kryptoměn na vašem řídicím panelu Binance. Pokud tedy chcete nejprve utratit BTC a poté ETH, USDT a BNB, můžete upravit svou posloupnost výdajů podle potřeby.

Toto výchozí pořadí je:

 • BNB
 • BUSD
 • BTC
 • USDT
 • SXP
 • ETH
 • ADA
 • DOT
 • LAZIO
 • PORTO
 • SANTOS
 • USDT

Tento výchozí příkaz by znamenal, že vaše binance karta by automaticky používala váš zůstatek na BNB k platbám za transakce, dokud vám nedojdou coiny. Pokud by váš zůstatek BNB byl nedostatečný, použil by váš zůstatek BUSD, než by přešel na váš zůstatek BTC.

Když provedete nákup nebo vyberete peníze z bankomatu, jakákoli kryptoměna na vašem účtu bude převedena na EUR pomocí nejnovějšího tržního směnného kurzu Binance.

Klíčové vlastnosti Binance karty

Cashback odměny

Kromě konverzí v reálném čase je další výhodou, kterou Binance nabízí, Cashback. Můžete získat až 8 % v BNB na všechny způsobilé nákupy, které provedete pomocí karty Binance Visa.

Váš Cashback závisí na množství Binance Coinů, které vložíte na svůj účet. Vypočítává se denně za každý vypořádaný nákup z předchozího data. Binance může v případě vrácení peněz odečíst Cashback. Karta Binance má 7 úrovní a v závislosti na průměrném zůstatku BNB; máte nárok na odpovídající cashback.

Zde je tabulka představující průměrný zůstatek BNB a Cashback.

Úroveň karty Průměrný měsíční zůstatek BNB Cashback sazba Maximální měsíční cashback celkem
1 0 0,10 % 5 €
2 1 2 % 100 €
3 10 3 % 150 €
4 40 4 % 200 €
5 100 5 % 275 €
6 250 6 % 350 €
7 600 8 % 500 €

Na základě tabulky můžete získat nejvyšší Cashback v BNB, pokud je váš průměrný měsíční zůstatek BNB 600 BNB.

Měsíční průměrný zůstatek BNB znamená průměrnou držbu BNB ve vašich peněženkách Binance za období 29 dnů před včerejškem.

Binance.com

Cashback je vyplácen denně do vaší peněženky pro financování a všechny své cashback transakce si můžete prohlédnout v cashback trezoru ve své mobilní aplikaci nebo na počítači. Ne všechny transakce jsou zahrnuty do programu cashback; transakce způsobilé pro Cashback podléhají uvážení společnosti Binance a jejích partnerů.

Např. uvádějí, že transakce na digitálních peněženkách, krypto burzách, digitálních bankovních službách, remitencích peněz, produktech s uloženou hodnotou a zvláštních dalších kategoriích nejsou u programu cashback brány v úvahu.

Získat kartu zdarma

Mobilní aplikace a push notifikace

Pomocí mobilní aplikace můžete rychle zkontrolovat své denní převody a všechny transakce, které kartou provedete. Je podporován na IOS a Android. Budete dostávat upozornění na každý nákup, který provedete pomocí Binance karty.

Rozvržení aplikace je intuitivní a snadno se konfiguruje. Chcete-li získat přístup ke své kartě, musíte otevřít aplikaci, přejít do peněženky pro financování a vybrat kartu.

Mezi další vlastnosti patří:

 • Žádné měsíční poplatky ani požadavky na minimální zůstatek.
 • Podpora bezkontaktních plateb.
 • Snadná správa karet prostřednictvím řídicího panelu Binance.
 • Pohodlný proces dobíjení karty s vaším zůstatkem.

Binance karta poplatky

Binance si neúčtuje žádné poplatky za zpracování a administrativní poplatky; mohou však být účtovány poplatky třetích stran. Karta využívá prostředky z vaší finanční peněženky a nelze je dobíjet z jiných externích platforem.

Web Binance uvádí pouze následující poplatky:

 • Transakční poplatky: až 0,90 %
 • Poplatek za opětovné vydání fyzické karty: 25 EUR

Poplatek 0,90 % za transakci u Binance Card není špatný (ve skutečnosti je docela konkurenceschopný). Není však jasné, co zde znamená „až 0,90 %“ a kdy můžete při používání karty získat nižší poplatky.

Jak jsem uvedl výše Binance také uvádí, že na vaše kartové transakce se mohou vztahovat „služby třetích stran a síťové poplatky“, i když není jasné, co to ve skutečnosti znamená a v jakých situacích mohou být tyto dodatečné poplatky účtovány.

Na Binance kartě je relativně málo limitů :

 • Denní limit útraty (virtuální karta): 870 EUR
 • Denní limit útraty (fyzická karta): 8 700 EUR
 • Denní limit výběru (fyzická karta): 290 EUR
 • Limit jedné bezkontaktní transakce: 50 EUR
 • Celkové denní limity bezkontaktních transakcí: 150 EUR

Binance karta návod

Žádost o kartu

Nejprve, abyste mohli požádat o kartu, musíte mít aktivní ověřený účet Binance. Kartu si můžete objednat na počítači nebo mobilu.

 1. Přejděte na svůj řídicí panel Binance.
 2. Klikněte na Finance a Binance Visa Karta v horní části obrazovky.
 3. Před potvrzením klikněte na Začít a přečtěte si souhlas KYC.
 4. Dostanete se na stránku Objednávka s podrobnostmi, včetně vašeho jména, které se automaticky vyplní z vašeho účtu Binance. Budete muset zadat další podrobnosti, jako je datum vydání pasu nebo řidičského průkazu, telefonní číslo a jakákoli chybějící pole v části dodací adresy.
 5. Pokud jsou vaše údaje správné, můžete pokračovat a v případě nesprávných informací musíte kontaktovat tým podpory Binance.
 6. Odsouhlaste podmínky a klikněte na Objednat Binance Card.
 7. Binance okamžitě vygeneruje vaši virtuální kartu, ale aktivace vaší fyzické karty může trvat několik dní.
 8. Vaše fyzická karta bude zaslána poštou na uvedenou adresu. Doručení fyzické karty může trvat až 45 dní.

Získat kartu zdarma

Aktivace a nastavení karty

Když přijde den, kdy dostanete svou kartu, budete ji muset aktivovat.

 1. Přihlaste se ke svému účtu Binance a na Card Dashboard klikněte na Aktivovat.
 2. Budete muset zadat poslední čtyři číslice vaší karty. Poté budete vyzváni k zadání CVV. Jakmile ověří zadané údaje, bude vaše fyzická karta Binance aktivována a obdržíte svůj PIN pro přístup k bankomatu.

Abyste mohli kartu používat, budete muset převést peníze ze své Spotové peněženky do peněženky vaší karty. Musíte zajistit, aby byla vaše peněženka financována, a pravidelně ji doplňovat.

Bezpečnost

Účet Binance Swipe a debetní karta Visa jsou služby elektronických peněz poskytované společností Contis Financial Services Ltd. Vaše finanční prostředky jsou chráněny na regulovaném bankovním účtu a jsou odděleny od finančních prostředků společnosti. 

V případě platební neschopnosti společnosti Contis Financial Services jsou chráněny proti jakýmkoli nárokům. Binance karta je regulovaná a její použití je bezpečné. Před provedením jakýchkoli online transakcí s vaší Binance kartou budete muset provést ověření 3DS (3D Secure Verification).

Zákaznický servis můžete kontaktovat různými kanály, ale uživatelé stále hlásí velmi pomalé doby odezvy. Můžeme potvrdit, že doby odezvy jsou trochu pomalé.

Během čekání můžete navštívit jejich stránky a pokusit se najít své odpovědi v jejich sekci často kladených otázek a dalších vzdělávacích zdrojích, které nabízejí.

Klady

 • Připojeno k vašemu účtu Binance pro snadné dobíjení karty.
 • Žádné měsíční poplatky ani požadavky na minimální zůstatek.
 • K dispozici jako fyzická a virtuální karta.
 • Okamžitý přístup k vaší virtuální kartě po registraci.
 • Co-brandová karta Visa, která je široce akceptována po celém světě.
 • Největší platforma pro výměnu kryptoměn.

Zápory

 • Je k dispozici pouze pro země v EHP.
 • Nepodporuje Apple Pay (pouze Google Pay a Samsung Pay).
 • Mnoho limitů a omezení v programu odměn cashback.

Závěr

Karta je propojena s jednou z největších kryptoměnových směnáren, a jelikož směnárnu využíváme denně, je to velmi pohodlný způsob, jak utrácet vaše kryptoměny v reálném světě. Karta a společnost za ní jsou zabezpečeny a při jejím používání se můžete cítit bezpečně.

Cashback program přichází s plusy a mínusy, nemůžete odemknout nejvyšší sazbu (8 %), aniž byste na svém účtu drželi BNB v hodnotě stovek tisíc EUR.

Binance karta je standardní debetní karta krytá kryptoměnami, která vám umožňuje používat vybraný počet podporovaných kryptoaktiv k platbě za vaše každodenní transakce.

Nevidíme žádný důvod proti objednání karty, pokud jste obchodník s kryptoměnami využívající burzu Binance nebo se ji chystáte použít. Poskytuje vám skvělý a hladký způsob, jak používat svá krypto aktiva pro každodenní nákupy.

Získat kartu zdarma

Veškerý obsah v tomto článku slouží jen pro informační účely a v žádném případě neslouží jako investiční rady. Investice do kryptoměn, komodit a akcií je velmi rizikové a může vést ke ztrátám kapitálu.

Podobné články