Úvod

Phemex recenze – platforma založena bývalými managery Morgan Stanley

 • žádný proces KYC
 • žádné poplatky pro prémiové uživatele
 • modulární rozhraní
 • mobilní aplikace pro Android a iOS
 • rychlý čas vypořádání transakce

Obsah článku

Phemex je jedna z novějších burz derivátů Bitcoinu. Jeví se jako jedna z nejdůvěryhodnějších a bezproblémových platforem. Phemex vznikl, když si jeho zakladatelé všimli nedostatku profesionální etikety, důvěryhodnosti a zákaznické podpory v obchodu s kryptoměnami. Platforma se snaží masově poskytovat obchodníkům obchodování s deriváty na institucionální úrovni.

Posláním Phemexu je zajistit, aby všichni a nejen zkušení obchodníci obchodovali efektivně, aniž by podstupovali jakékoli riziko zmatku. Pokračují s vizí, že se stanou nejlepší kryptoměnovou platformou, která je na trhu k dispozici, a zároveň nabízejí kvalitní investiční poradenství.

Navštívit burzu

Základní informace

Typ stránky burza a směnárna kryptoměn
Jednoduchá pro začátečníky ano
Mobilní aplikace ano
🌍Sídlo společnosti Singapur
🌍Založení společnosti 2019
💰Způsob vkladu kryptoměny
💰Způsob výběru Kryptoměny
📉Počet dostupných párů 37 + 38 futures kontraktů
📉Kryptoměny na burze 40+
👮‍♂️Důvěra ve společnost vysoká
☎Zákaznická podpora velmi aktivní – mail, živý chat, podpora centra nápovědy
✅Vlastní kryptoměna ne
Stránka https://phemex.com/

Phemex recenze

Phemex umožňuje uživatelům z celého světa obchodovat s digitálními měnami prostřednictvím média, které je bezpečné a není příliš složité na navigaci. Efektivita Phemexu je poměrně vysoká, protože je v současné době hodnocena jako 6. největší burza podle denního objem obchodů. Dá se zde bezpečně obchodovat s různými obchodními strategiemi.

Phemex je platforma pro obchodování s kryptoměnami založená osmi bývalými manažery Morgan Stanley a klade si za cíl poskytovat svým zákazníkům bezproblémový a bezpečný prostor pro obchodování v krypto doméně. Mezi přednosti platformy patří:

 • Jednou z nejlepších věcí na Phemexu je to, že je extrémně uživatelsky přívětivý a ani nespecialista by neměl mít problém procházet webem a začít obchodovat.
 • Další užitečnou funkcí Phemexu je, že pro zahájení používání platformy nepotřebujete dokončený KYC.
 • Phemex také nabízí spotovou burzu bez jakýchkoli poplatků. Uživatelé si tuto funkci webu velmi oblíbili.
 • Stránka nabízí demo účet Phemex, takže uživatelé mohou obchodovat bez jakéhokoli souvisejícího rizika.
 • Na derivátových burzách se obchoduje s až 100násobným pákovým efektem a vypořádáním v BTC nebo USDT.
 • Existuje mobilní aplikace Phemex, která vám umožní jej používat kdykoli a kdekoli.
 • Phemex nabízí svým novým uživatelům poměrně velkorysý uvítací program. Lidé, kteří si otevírají účet na Phemex, mohou očekávat, že dostanou spoustu bonusů a prostředků, se kterými mohou začít na platformě.
 • Uživatel má možnost získat až 25 procent úroku z vkladu v USD na pevný nebo flexibilní spořicí účet.
 • Další výhodou Phemexu je, že jeho tým zákaznických služeb běží 24/7 a zajišťuje pokaždé spokojenost uživatelů.

Bývalí manažeři Morgan Stanley uvedli svůj produkt na trh 25. listopadu 2019 v Singapuru. Od data svého spuštění zaznamenal Phemex ohromné ​​množství podpory, růstu a sponzorství od obchodníků s kryptoměnami po celém světě, přičemž od prvního dne spuštění se na platformu zaregistrovaly tisíce uživatelů.

Navštívit burzu

Společnost připisuje důvod tohoto masivního úspěchu a trvalého růstu svému uživatelskému přístupu k podnikání a provozování své platformy pro obchodování s kryptoměnami. Společnost ve své poslední zprávě pro akcionáře také oznámila, že bude pokračovat v investicích do agresivní expanze a růstu obchodní platformy.

Phemex uvítací bonusy

Phemex nabízí novým uživatelům jedny z nejvyšších bonusů za plnění různých úkolů na platformě.

 1. První vklad: Uživatelé Phemex získají bonus za svůj první vklad. Pokud vložíte napoprvé alespoň 0.003 BTC nebo 0,04 ETH obdržíte bonus 10 dolarů.
 2. Social media: Jako součást plánu pro svůj růst nabízí Phemex uživatelům bonus 10 dolarů za sledování společnosti na Twitteru a za retweet na vašem účtu.
 3. Advanced bonus: maximální bonus, který lze z tohoto úkolu získat, je 60 $ a pro způsobilost by bylo nutné vložit alespoň 0,2 BTC nebo ekvivalent v jiných kryptoměnách.

phemex recenze

Kromě toho vám Phemex také nabízí bonus 10 dolarů na spotové obchodování za jednu objednávku v hodnotě 500 USDT a bonus 10 dolarů za jednu transakci na maržových kontraktech BTCUSD-BTC v hodnotě 5 000 dolarů nebo více. Celkem můžete získat až 100 dolarů v bonusech.

Navštívit burzu

Phemex poplatky

Jak jsme uvedli výše, pokud jde o spotové obchodování, Phemex přijal model nulových poplatků za obchodování. Místo toho si účtují pouze měsíční prémiové členství (ceny jsou 9,99 USD za 30 dní, 19,99 USD za 90 dní a 69,99 USDT za 365 dní). Stát se prémiovým členem vám také umožní nastavit podmíněné okamžité příkazy, budete si užívat hodinové výběry bez omezení a budete moci svým přátelům darovat zkušební prémiové členství.

phemex poplatky

Pokud jde o smluvní obchodování, Phemex rozlišuje mezi „takery“ a „makery“. Pojďme si tyto pojmy rychle popsat. Ke každému obchodu dochází mezi dvěma stranami: tvůrcem – maker, jehož objednávka existuje v knize objednávek před obchodem, a příjemcem – taker, který zadává objednávku. Tvůrce nazýváme „tvůrci“, protože jejich příkazy vytvářejí likviditu na trhu. Příjemci jsou ti, kteří „vezmou“ tuto likviditu tím, že spojí objednávky tvůrců s jejich vlastními.

Ve společnosti Phemex je příjemcům účtováno 0,075 % za objednávku. To je průměrný poplatek. Jistě, existují burzy, které nabízejí ještě nižší poplatky za obchodování se smlouvami, ale existuje také mnoho burz, které si účtují mnohem vyšší poplatky.

Pokud jde o tvůrce, jejich honorář je -0,025 %. To v podstatě znamená, že každý maker dostane zaplaceno za obchodování. Pro upřesnění řekněme, že jste tvůrcem objednávky, kde nakupujete derivátový kontrakt za 1 000 USD. To znamená, že místo 1 000 USD budete muset zaplatit pouze 997,50 USD. To je skutečně velmi konkurenční.

Poplatky za použití trading bota jsou u platformy 0,1%. Při přesunu prostředků z jednoho podúčtu na druhý se neplatí žádné poplatky za vklad a výběr.

Vklady jsou zdarma a Phemex neúčtuje ani žádné vlastní poplatky, když vybíráte kryptoměny ze svého účtu na platformě. Jediným poplatkem, na který musíte při výběru myslet, jsou tedy síťové poplatky. Síťové poplatky jsou poplatky placené těžařům příslušného krypto/blockchainu, nikoli poplatky placené samotné burze.

Phemex návod

Obchodní platforma Phemex byla vytvořena s ohledem na jednoduchost a mohou ji používat začátečníci i zkušení obchodníci.

Registrace

Proces registrace na Phemex je poměrně snadný.

 • Prvním krokem procesu registrace na Phemex je přejít na oficiální stránku obchodní platformy.
 • Jakmile jste na stránce, musíte zadat svůj e-mail spolu s dostatečně silným heslem, které si také zapamatujete.
 • Jakmile budete s poskytováním těchto informací hotovi, budete muset potvrdit, že vámi poskytnutý e-mail je platný. Budete tak moci učinit kliknutím na konkrétní odkaz poskytnutý společností Phemex ve vaší schránce.
 • Ujistěte se, že e-mail, který zadáte, je aktivní a bezpečný, protože všechny informace související s vašimi účty Phemex, jako jsou OTP kódy, různá relevantní upozornění a aktualizace zabezpečení, spolu s ověřováním 2FA, budou zasílány pouze na váš e-mail.

Navštívit burzu

Přihlášení

Nyní, když jste se zaregistrovali na Phemex, budete se muset přihlásit ke svému účtu, abyste mohli začít svou cestu obchodování s kryptoměnami. Proces přihlášení je snadný a bezpečný. Web používá ověřování 2FA spolu s OTP a dalšími relevantními opatřeními, aby bylo naprosto jisté, že váš účet není napaden hackery.

 • Jako první krok musíte navštívit webové stránky společnosti Phemex.
 • Poté, co jste na domovské stránce webu, musíte kliknout na tlačítko „Log in“.
 • Po kliknutí na přihlášení budete vyzváni k zadání e-mailu a hesla, které jste použili při registraci na stránce.
 • Poté budete požádáni o zadání jednorázového hesla, které bylo odesláno do vaší e-mailové schránky.
 • Budete muset přejít do své doručené pošty, zkopírovat OTP a vložit je do příslušného pole na webu, abyste dokončili proces přihlášení.

Podúčty Phemex

Phemex je také jednou z mála platforem pro obchodování s kryptoměnami, které uživatelům nabízejí možnost vytvářet a spravovat více podúčtů na své obchodní platformě.

Tyto podúčty přicházejí s velmi důležitými funkcemi, které mohou obchodníkům pomoci lépe spravovat jejich obchodní účty, testovat více strategií, oddělovat své obchodní fondy a obecně dosahovat lepších výsledků na trhu.

Tyto podúčty také dávají obchodníkům možnost vyladit obchodní prostředí jednotlivých účtů. Tímto způsobem mohou obchodníci měnit oprávnění, pákový efekt, zůstatky a úrovně marží jednotlivých účtů tak, aby lépe vyhovovaly strategii, která se na nich obchoduje, aniž by to ovlivnilo ostatní účty.

 • Jako první krok musíte přejít na Phemex.com/sub-accounts.
 • Jakmile budete na uvedené webové adrese, budete moci vytvářet nebo mazat nebo přepínat mezi různými podúčty, které máte. Pokud máte pouze jeden podúčet, budete jej moci spravovat stejným postupem.

Další způsob, jak se dostat na stránku podúčtů, je:

 • Nejprve se přihlaste ke svému účtu Phemex.
 • Jakmile se přihlásíte, musíte kliknout na ikonu svého profilu v pravém horním rohu stránky a kliknout na ‘Sub-accounts’.

Phemex recenze

Spotové obchodování

Na rozdíl od smluvního obchodování, kde spekulujete a sázíte na cenu jakékoli konkrétní kryptoměny nebo aktiva, aniž byste museli držet samotné aktivum, spotové obchodování je přímý nákup a prodej uvedených kryptoměn.

Něco pozoruhodného na spotových obchodních službách Phemex je, že nabízejí model s nulovými poplatky. Na většině burz, když kupujete nebo prodáváte kryptoměnu, musíte zaplatit poplatek, který se běžně pohybuje mezi 0,10 – 0,25 %.

phemex recenze

Na záložce Spot objevíte také nastroj, který vám umožní okamžitě převést vaše Kryptoměny na USD, USDT,ETH a naopak. Poskytuje vám také nabídky konverzí v reálném čase. Bohužel však nepodporuje všechny zalistovaně kryptoměny.

phemex recenze

U svých produktů s krypto deriváty vám Phemex umožňuje obchodovat s pákovým efektem. To znamená, že můžete získat vyšší expozici vůči určitému růstu nebo poklesu ceny kryptoměny, aniž byste ve skutečnosti drželi potřebné množství aktiv. Toho dosáhnete „pákovým efektem“ vašeho obchodu. Zjednodušeně to znamená, že si půjčíte od burzy, abyste vsadili více. Na této platformě můžete získat až 100x pákový efekt.

Obchody s pákovým efektem jsou však rizikové. Řekněme například, že máte na svém obchodním účtu 100 USD a vsadili jste tuto částku na BTC long (tj. zvýšení hodnoty). Pokud by se hodnota BTC zvýšila o 10 %, vydělali byste 10 USD. Pokud jste použili 100x páku, vaše počáteční pozice 100 USD se stane pozicí 10 000 USD, takže místo toho vyděláte dalších 1 000 USD (o 990 USD více, než kdybyste svůj obchod nevyužili). Čím více pákového efektu však použijete, tím menší bude vzdálenost k vaší likvidační ceně. To znamená, že pokud se cena BTC pohybuje opačným směrem (pro tento příklad jde dolů), pak stačí, aby klesla jen o velmi malé procento, abyste ztratili celých 100 USD, se kterými jste začali. Obecně platí, že čím vyšší pákový efekt použijete, tím menší musí být opačný cenový pohyb, abyste o svou investici přišli.

phemex recenze

Požadavek na marži

Phemex nabízí standardní požadavek na marži pro otevírání obchodů a jejich udržování.

 • Pro BTC/USD a GOLD/USD: Otevření nových obchodů na těchto párech vyžaduje počáteční marži 1 %+. K udržení pozice otevřené potřebujete udržovací marži 0,5 %+.
 • Pro ETH/USD, XRP/USD, LINK/USD, XTZ/USD, LTC/USD: K otevření obchodu potřebujete počáteční marži 5 %+ a udržovací marži 1 %+, abyste udrželi obchod otevřený.

Navštívit burzu

Řízení rizik

Phemex nabízí uživatelům řadu nástrojů pro ochranu jejich obchodních účtů a řízení rizik. To zahrnuje:

 1. Izolace podúčtu: Tato funkce vám umožňuje nastavit různé požadavky na marži, pákový efekt a izolovaný obchodní zůstatek na vašich různých podúčtech. Tímto způsobem obchody na jednom účtu neovlivňují pákový efekt, zůstatek nebo marži dostupnou pro obchodování na jiném účtu.
 2.  Stop-loss a Take profits: Tato funkce vám umožňuje omezit vaše riziko nastavením předem určeného bodu výstupu pro vaše obchody, ať už se jedná o zisk nebo ztrátu. Tento nástroj je velmi důležitý pro obchodníky, kteří nechtějí celý den aktivně sedět a sledovat své otevřené pozice.
 3. Trailing Stops: Tato funkce posouvá nástroj stop-loss na novou úroveň tím, že vám umožňuje nastavit předdefinované množství pipů.

Ochrana proti negativnímu zůstatku Phemex

Ochrana proti zápornému zůstatku je důležitou funkcí řízení rizik, kterou Phemex používá k ochraně svých klientů před nahromaděním ztrát, které jsou vyšší než jejich počáteční vklad. Tato funkce se automaticky implementuje na váš účet, když jste nadměrně zadlužení, máte masivní čerpání a nemáte žádnou volnou marži k udržení svých otevřených pozic.

S touto funkcí Phemex automaticky začne uzavírat a likvidovat vaše otevřené obchody počínaje těmi s nejvyšším čerpáním, aby uvolnil marži pro zbytek vaší otevřené pozice a mohla pokračovat.

Pochopení konceptu nadměrného pákového efektu, požadavku na marži a ochrany proti zápornému zůstatku je na vaší obchodní cestě velmi důležité.

Phemex earn crypto

Phemex nabízí další řešení, která spotřebitelům umožňují využívat jejich kryptoměny a digitální aktiva. Investoři mohou vydělávat peníze na svých kryptoměnách s fixním a flexibilním produktem Saving Asset Management. Uživatelé službyEarn Crypto mohou vkládat a vybírat své kryptoměny a digitální aktiva v jednodenních intervalech, aniž by jim byly účtovány sankce. Uživatelé mohou získat až 25 % ročního procentuálního výnosu (APY) ze svých prostředků, pokud zůstanou na platformě.

phemex návod

Learn & Earn

Dalším způsobem, jak vydělat je Learn & Earn. Learn & Earn je vzdělávací program Phemexu, který vás jednoduše kompenzuje za učení se novým znalostem okolo kryptoměn, blockchainu a platforem.

Program je rozdělen do několika základních kurzů, z nichž každý má vlastní sadu dílčích lekcí. Lekce obsahují úvodní pasáže a videa. Jakmile dočtete obsah nebo zhlédnete krátké video, můžete si udělat kvíz a otestovat své nové znalosti. Pokud správně odpovíte na všechny otázky, budete odměněni!

První sada kurzů je zaměřena na to, jak používat funkce platformy Phemex, spolu s některými základními znalostmi o kryptoměnách.

Phemex návod

Mobilní aplikace

Tato platforma není dostupná pouze pro desktopy. Většina obchodníků v kryptosvětě dnes provádí své obchody prostřednictvím počítače (asi 70 % nebo tak nějak). Existují však přirozeně lidé, kteří to chtějí dělat také ze svého smartphonu. Jejich vlastní mobilní obchodní aplikace je špičková, pokud jde o bezpečnost, rychlost a stabilitu. Tato aplikace je k dispozici zdarma pro uživatele Androidu i pro telefony iOS v obchodě Google Play a iPhone App Store.

Mobilní obchodní aplikace přichází se spoustou vestavěných nástrojů a funkcí, díky kterým je její používání pro vaše obchodní aktivity na cestách velmi snadné a efektivní. Mezi tyto funkce patří:

 • Velmi čisté a snadno ovladatelné obchodní rozhraní vhodné pro začátečníky i zkušené obchodníky.
 • Mobilní verze grafů Trading view pro cenovou analýzu a rozhodování.
 • Indikátory a nástroje na kreslení pro vaši technickou analýzu.
 • Dostupnost více časových rámců, díky čemuž je aplikace vhodná jak pro skalpery, tak pro dlouhodobé obchodníky.
 • Dostupnost pokročilých typů objednávek, limitních objednávek a nákupních stop objednávek.

Pomocí aplikace mohou obchodníci zadávat nové objednávky, uzavírat běžící pozice, sledovat a upravovat své běžící obchody a dokončovat další formy transakcí na platformě Phemex na cestách.

 

Navštívit burzu

Vklady a výběry

Peněženka Phemex umožňuje svým uživatelům výběry a vklady kreditními kartami a BTC, USDT a ETH. Existuje také určitý minimální limit výběru, stanovený na 0,002 BTC.

Uživatelé mohou vložit kryptoměny do své peněženky a propracovat se na trh odtud. Uživatelé mohou také swapovat BTC na svůj obchodní účet v USD v kurzu v reálném čase, aby mohli obchodovat kontrakty vypořádané v USD.

Phemex také spolupracuje s procesory Banxa, Koinal, Coinify, MoonPay a Mercuryo, takže máte různé možnosti platby (od bankovních převodů po Apple Pay) a sazby, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Výběry jsou pro zákazníky hračkou. Vše, co uživatel musí udělat, je zadat adresu své peněženky, množství kryptoměn, které chce vybrat, a poté dokončit transakci pomocí běžných funkcí 2FA. Bohužel, na rozdíl od jiných burz, jako je Coinbase, se zdá, že neexistuje způsob, jak přidat bitcoinové adresy na white list. To by mohlo být chápáno jako bezpečnostní chyba.

Bezpečnost

Tým stojící za platformou se již osvědčil v obchodním světě a má více než 40 let zkušeností s poskytováním vysokofrekvenčních technologií. Jak často zdůrazňují, vede je osm bývalých vedoucích pracovníků Morgan Stanley, což dává této platformě vysokou úroveň důvěryhodnosti.

Platforma používá k zajištění finančních prostředků HD Cold Wallet System. Všechny prostředky jsou pravidelně odesílány do jedné peněženky s mnoha podpisy prostřednictvím offline podpisu. Phemex nemá vlastní hostingovou službu, ale využívá Amazon Web Service (AWS) Cloud, lídra v oboru, pokud jde o cloudové služby a bezpečnost. Obchodní zóny jsou odděleny od vnitřní sítě vrstvou firewallů. Platforma je také zabezpečena technologií SSL a využívá skenování PCI.

Platforma pro obchodování smluv  se skládá ze dvou hlavních prvků: CrossEngine a TradingEngine, které spojují objednávky zákazníků na základě priority času a jeho ceny.

Spotřebitelé nezaznamenají žádné neočekávané výpadky systému. Je to dáno jeho technologií obnovy, která zákazníkům zajišťuje 99,99% dostupnost.

Další krypto burzy najdete zde

Zákaznická podpora Phemex

Jejich centrum nápovědy je překvapivě dobře spravováno, s množstvím užitečných článků, sekcí s často kladenými dotazy, návody a nedávnými příspěvky na blogu. Většinu odpovědí ohledně platformy naleznete zde. Tým podpory je k dispozici prostřednictvím e-mailu, živého chatu a komunity Telegram. CEO je k dispozici i na Telegramu a Twitteru, ale u většiny burz jde o pěkný marketingový trik, nic víc. Bohužel však společnost nenabízí žádnou přímou telefonickou podporu.

Navštívit burzu

Výhody
 • žádný proces KYC
 • žádné poplatky pro prémiové uživatele
 • modulární rozhraní
 • mobilní aplikace pro Android a iOS
 • rychlý čas vypořádání transakce
Nevýhody
 • obchodování s nulovým poplatkem je pouze pro prémiové členy
 • omezený počet podporovaných obchodních párů
Závěr
Závěrečné shrnutí

Phemex nabízí mnoho výhod a příležitostí pro krypto obchodníky s relativně malým počtem nevýhod. Platforma se velmi snadno používá a je vhodná pro nové i zkušené obchodníky.

Hlavní speciality Phemexu jsou skutečnost, že můžete vytvářet podúčty v rámci stávajícího účtu a jejich uživatelsky orientovaný přístup. Tyto funkce mu mohou v budoucnu pomoci získat konkurenční výhodu oproti jiným burzám, jako je Bitmex nebo Bybit.

S trochou práce má Phemex potenciál posunout trh s deriváty na další úroveň. Vzhledem k rostoucí konkurenci v obchodování s deriváty to však může být pro platformu těžký boj. Phemex je velkým konkurentem Bybitu, ale Bybit má stále nejlepší zákaznický servis v oblasti kryptoměn.

Je také důležité si uvědomit, že platforma Phemex je stále relativně nová a dosud nečelila žádným velkým hackům nebo rozsáhlému narušení bezpečnosti. Takže nevíme, jak se společnost vypořádá s takovým incidentem, pokud by k němu došlo.

5.0

FAQ

Je Phemex dobrá burza?

Phemex, relativně nová krypto burza s nezbytnými funkcemi a výhodami.

Mohou američtí občané používat Phemex?

Phemex neumožňuje občanům USA používat platformu.

Má Phemex poplatky?

Phemex nabízí možnost obchodovat na webu bez jakýchkoli obchodních poplatků. Účtuje se však minimální síťový poplatek.

Je Phemex bezpečný?

Po důkladné kontrole Phemexu lze s jistotou říci, že Phemex je bezpečná platforma pro obchodování s kryptoměnami. Uživatelé by si však měli Phemex jednou sami zkontrolovat, než začnou.

Je burza Phemex regulována?

Navzdory tomu, že se jedná o populární burzu, Phemex dosud nebyl regulován.

Veškerý obsah v tomto článku slouží jen pro informační účely a v žádném případě neslouží jako investiční rady. Investice do kryptoměn, komodit a akcií je velmi rizikové a může vést ke ztrátám kapitálu.

Podobné články