Úvod

KuCoin recenze – ambiciózní a inovativní platforma (2022)

 • Nízké poplatky za obchodování a výběr
 • Uživatelsky přívětivá směnárna
 • Obrovský výběr altcoinů
 • 24/7 zákaznická podpora
 • Možnost nakupovat kryptoměny pomocí fiat měn
 • Žádné vynucené kontroly KYC
 • Možnost vkládat a získávat výnosy z kryptoměn

Obsah článku

KuCoin je v sektoru kryptoměn dobře známé jméno. Burza, která byla spuštěna v srpnu 2017, podporuje více než 200 kryptoměn a více než 400 trhů. Nabízí zabezpečení na úrovni banky, úhledné uživatelské rozhraní přívětivé pro začátečníky a širokou škálu krypto služeb: obchodování s marží a futures, P2P směnárnu, možnost nakupovat kryptoměny pomocí kreditní nebo debetní karty, služby okamžité směny, možnost vydělávat kryptoměny půjčováním nebo stakováním prostřednictvím Poolu, možnost podílet se na nových počátečních nabídkách burzy (IEO) prostřednictvím KuCoin Spotlight, jedny z nejnižších poplatků na trhu a mnoho dalšího!

Investoři mají rádi KuCoin kvůli její tendenci uvádět na burzu kryptoměny s malou kapitalizací, velkému výběru coinů a pobídek ke sdílení zisku – až 90 % poplatků za obchodování se vrací komunitě prostřednictvím jeho tokenu KuCoin Shares (KCS).

Základní informace

Typ stránky burza a směnárna kryptoměn
Jednoduchá pro začátečníky ano
Mobilní aplikace ano
🌍Sídlo společnosti Seychely
🌍Založení společnosti 2017
💰Způsob vkladu kryptoměny, fiat (lze přes platební kartu)
💰Způsob výběru Kryptoměny, fiat
📉Počet dostupných párů 456
📉Kryptoměny na burze 200+
👮‍♂️Důvěra ve společnost vysoká
☎Zákaznická podpora aktivní
Vlastní kryptoměna ano, KuCoin Shares (KCS)
Vlastní peněženka ne
Stránka https://www.kucoin.com/

NAVŠTÍVIT burzu

KuCoin recenze

Mezi pozoruhodné funkce burzy patří:

 • Nákup a prodej 200 kryptoměn s nízkými poplatky. Jako jedna z nejlepších kryptoměnových burz podporuje širokou škálu krypto aktiv. Kromě bonusů a slev si účtuje poplatek 0,1 % za obchod a dokonce i malé poplatky za obchodování s futures.
 • Burza umožňuje nakupovat kryptoměny s fiat pomocí jeho P2P fiat tržiště, kreditní nebo debetní kartou prostřednictvím Simplex, Banxa nebo PayMIR nebo její služby Fast Buy.
 • Vynikající služba zákaznická podpora, kterou lze kontaktovat 24/7 prostřednictvím jejích webových stránek, e-mailu, live chatu a dalších kanálů.
 • Zabezpečení – platforma využívá mnoho bezpečnostních opatření, včetně peněženek pro mikrovýběry, vícevrstvého šifrování na průmyslové úrovni, dynamické vícefaktorové autentizace a vyhrazených interních oddělení kontroly rizik, která dohlížejí na každodenní datové operace podle přísných bezpečnostních standardů.
 • Poskytuje až 100násobnou páku.
 • Díky skvělému designu a robustní obchodní platformě je obchodování snadné a příjemné pro každého.

Historie

Přestože burza začala fungovat v polovině roku 2017, její zakládající tým experimentuje s technologií blockchain od roku 2011. Technická architektura byla vytvořena v roce 2013, přesto trvalo roky zdokonalování, aby se z ní stal bezproblémový zážitek, jakým je KuCoin dnes.

Prostředky na vývoj burzy byly získávány prostřednictvím ICO, které trvalo od 13. srpna 2017 do 1. září 2017. Během této doby burza vydala své nativní tokeny KuCoin Shares (KCS), které se používají ke speciálním nabídkám a slevám. Během ICO KuCoin získala téměř 20 000 000 dolarů v BTC (v té době) za 100 000 000 KCS. Cena za jeden KCS byla 0,000055 BTC.

Dnes je sídlo společnosti na Seychelách. Společnost zaměstnává přes 300 lidí po celém světě.

Rok 2019 byl pro platformu rokem významných upgradů. V únoru burza upgradovala své rozhraní na platformu 2.0, což dalo platformě facelift, který dnes používá. Upgrade také zahrnoval více funkcí, jako jsou pokročilé typy objednávek, nové API a další funkce.

V červnu burza  také spustila KuMEX, který byl nyní přejmenován na KuCoin Futures. Později v průběhu roku burza také zavedla obchodování s marží až s 10násobným pákovým efektem.

KuCoin pokračoval v růstu svého ekosystému v roce 2020. Mezi nejdůležitější oznámení patřilo spuštění trhu Pool-X Liquidity Trading Market, který se přejmenoval na KuCoin earn. V únoru burza spustila i službu okamžité výměny. Kromě toho burza podstatně zvýšila počet podporovaných fiat měn pro nákupy kryptoměn s možností bankovní karty. června 2020 KuCoin oznámila, že její P2P kryptotržiště podporuje prodej a nákupy přes PayPal a také dalších fiat platebních metod.

Dnes burza poskytuje služby ve většině zemí světa. Web je přeložen do 17 jazyků, angličtiny, ruštiny, jihokorejštiny, holandštiny, portugalštiny, čínštiny (zjednodušené a tradiční), němčiny, francouzštiny, španělštiny, vietnamštiny, turečtiny, italštiny, malajštiny, indonéštiny, hindštiny a thajštiny.

KuCoin poplatky

KuCoin nabízí jedny z nejnižších poplatků. Struktura poplatků je poměrně přímočará a snadno pochopitelná.

V první řadě jsou poplatky za spotové obchodování. Zde se na každou transakci vztahuje fixní poplatek 0,1 %. Náklady klesají na základě vašeho 30denního objemu obchodování nebo držených tokenů KuCoin (KCS), které vás opravňují k dodatečné slevě z poplatku za obchodování. Kromě toho můžete použít tokeny KCS k pokrytí některých poplatků za obchodování pomocí KCS.

KuCoin recenze

Kromě toho má burza program pro institucionální investory, jehož účastníci mohou získat výrazné slevy z poplatků za obchodování.

Poplatky za obchodování KuCoin Futures také přicházejí s 30denním objemem obchodování nebo se slevovým systémem na základě držby KCS.

KuCoin recenze

Pokud jde o poplatky za financování futures, KuCoin Futures má nastavitelnou úrokovou sazbu půjček USD/USDT, protože se přizpůsobují relativním mírám financování a mohou být kladné nebo záporné. Díky této úpravě se rozdíl úrokových sazeb mezi základní měnou a perpetual futures posune z 0,030 % na 0 %, což znamená, že poplatek za financování perpetual futures KuCoin se během normálních období dostane na nulu. Financování KuCoin Futures probíhá každých 8 hodin v 04:00, 12:00 a 20:00 UTC.

V neposlední řadě jsou to vkladové a výběrové transakce. Vklady jsou zdarma, zatímco výběry jsou spojeny s malými náklady, které se u jednotlivých kryptoměn liší. NEO a GAS mohou zdarma vybírat z KuCoinů.

Ve většině případů se poplatky za výběr shodují s poplatky na Binance, která je známá jako burza s nejnižšími poplatky. Kompletní poplatek za výběr KuCoinů pro každou kryptoměnu naleznete na stránce struktury poplatků.

Nakonec možná budete chtít nakupovat kryptoměny s fiat přes KuCoin. Burza podporuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, včetně přímého nákupu bankovní kartou přes Simplex, Banxa nebo PayMIR, P2P a funkci rychlého nákupu. Poplatky za tyto transakce se mohou lišit podle zvolené platební metody, ale neměly by překročit 5 – 7 %. Například Simplex si obvykle účtuje 3,5 % za nákup, zatímco Baxa si údajně účtuje 4 – 6 % z celkové částky transakce. U nákupů na tržišti P2P závisí poplatky zcela na zvolené platební metodě a sazbách procesoru, takže mějte na paměti při přijímání nebo odesílání inzerátu.

NAVŠTÍVIT burzu

Co je KuCoin Shares (KCS)

Jak bylo uvedeno výše, KuCoin Shares (KCS) byly použity k financování vytvoření burzy. Celkem bylo vydáno a distribuováno 200 000 000 KCS zakladatelům, soukromým investorům a běžným investorům.

Držitelé KCS mají následující výhody:

 • Denní dividendy z kryptoměn, které tvoří 50 % vybraných poplatků za obchodování.
 • Slevu z poplatku za obchodování (min. 1000 KCS za 1% slevu; max. 30 000 KCS za 30% slevu). Systém denně v 00:00 kontroluje držby KCS za účelem výpočtu příslušné diskontní sazby.
 • Více obchodních párů.

Dalším způsobem, jak získat KCS, je doporučení svým přátelům. Můžete získat až 20% bonus za doporučení pokaždé, když váš přítel dokončí objednávku. Můžete se zaregistrovat ZDE. Celkově se až 90 % poplatků za obchodování s KuCoinem vrátí komunitě:

kucoin recenze

Kucoin návod

KuCoin je přímočará a snadno použitelná i pro začátečníky. Má moderní rozvržení, které je poháněno výkonným rozhraním API. Obchodní platforma využívá pokročilý trading engine, který dokáže zpracovat miliony transakcí za sekundu (TPS).

KuCoin recenze

Můžete přepínat mezi starým a novým rozhraním burzy. Obě jsou pohodlné, je tedy na vás, abyste se rozhodli, zda dáte přednost starému nebo novému uspořádání.

Pokud chcete obchodovat, musíte přejít na kartu „Markets“ a vyhledat trh, který chcete obchodovat. Trhy se značkou 10x jsou také dostupné v obchodování s marží KuCoin.

KuCoin návod

Obchodní rozhraní může být pro nováčky matoucí, zkušení obchodníci by se měli na burze zorientovat poměrně rychle.

KuCoin Futures

KuCoin spustila svou platformu Futures (dříve známou jako KuMEX) v polovině roku 2019. Umožňuje uživatelům obchodovat s maržovými kontrakty až se 100násobným pákovým efektem. To znamená, že můžete obchodovat s kontrakty v hodnotě až 10 000 dolarů s pouhými 100 dolary na vašem účtu.

Existují dvě verze KuCoin Futures – jedna určená pro začátečníky (lite verze) a jedna orientovaná na zkušenější obchodníky (pro verze).

KuCoin recenze

KuCoin Futures vypočítává podkladovou spotovou cenu pomocí průměru cen z jiných burz, jako je Kraken, Coinbase Pro a Bitstamp.

Maržové obchodování

Další funkcí KuCoin je obchodování s marží, které v současné době umožňuje longy nebo shorty s až 10násobným pákovým efektem. Tyto páry zahrnují špičkové kryptoměny jako Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP, EOS, ATOM, Dash, Tron, Tezos, Cardano a další.

Na rozdíl od KuCoin Futures dochází k obchodování s marží přímo na spotové burze, kde si můžete vybrat trhy obchodování s marží a na burzu zadávat příkazy k obchodování s marží.

P2P trading

P2P tržiště je další pohodlnou službou poskytovanou burzou KuCoin. Zde můžete nakupovat a prodávat kryptoměny přímo jiným obchodníkům a od nich.

P2P tržiště podporuje různé platební metody, včetně PayPal, Wire transfers, Interact a dalších oblíbených platebních metod využívajících nejoblíbenější fiat měny jako USD.

KuCoin návod

Fast Buy

Funkce Fast Buy umožňuje obchodníkům nakupovat a prodávat BTC, USDT a další kryptoměny pomocí fiat měn. Je to skvělé pro rychlé a levné nákupy kryptoměn pomocí platebních metod, jako je WeChat, Alipay, bankovní karty a další platební metody fiat.

KuCoin návod

KuCoin earn

KuCoin také nabízí svým uživatelům možnost využívat jejich digitální aktiva v různých stakovacích a půjčovacích programech. Tyto zahrnují:

 • KuCoin lend – můžete získat úrok ze svých digitálních aktiv tím, že je půjčíte na financování maržových účtů. Půjčky trvají buď 7, 14 nebo 28 dní a ze svých držeb můžete získat až 12% roční úrokov. V tuto chvíli výpůjční služba akceptuje kryptoměny USDT, BTC, ETH, EOS, LTC, XRP, ADA, ATOM, TRX, BCH, BSV, ETC, XTZ, DASH, ZEC, XLM, OXT, DEXE a WRX.

KuCoin recenze

 • Pool-X. Těžební pool proof-of-stake (PoS) nové generace určený k poskytování služeb likvidity pro stakované tokeny. Umožňuje vám vydělat vysoké výnosy z PoS kryptoměn jako EOS, TOMO, ZIL, ATOM, KCS, XTZ, ZRX, IOST, TRX a mnoha dalších. Před nedávnem byl upgradován na KuCoin Earn.

Platforma má řadu funkcí a programů, které používá, aby se odlišila od některých jiných podobně velkých burz na trhu.

Pokud jde o bonusy, stránka pravidelně pořádá obchodní soutěže, které umožňují špičkovým obchodníkům vydělat ještě více. Mnohé z těchto soutěží rozdávají odměny 50 nejlepším uživatelům, pokud jde o objem obchodů s konkrétním digitálním aktivem.

Kromě toho existuje program doporučení, který uživatelům umožňuje profitovat z toho, že si ostatní lidé zaregistrují účet na burze. Když uživatel někoho pozve na burzu, obdrží tento první uživatel až 20 % poplatků za obchodování, které mu vznikly za první rok jeho působení na platformě.

NAVŠTÍVIT burzu

KuCoin Spotlight IEO

Kromě služeb obchodování, stakingu, směny a swapu má burza také svůj launchpad pro počáteční nabídku burzy (IEO), KuCoin Spotlight.

Zde můžete investovat do nových krypto projektů prověřených a podporovaných KuCoinem. Launchpad financoval mnoho známých IEO, například Tokoin, Lukso, Coti, Chromia, MultiVAC, Bitbns a Trias. Většina nabídek používá KuCoin Shares (KCS) jako hlavní měnu.

KuCoin recenze

Pokročilá technologická řešení a ekosystém KuCoin

Jak jste si mohli všimnout, KuCoin je neustále rostoucí kryptoekosystém s rostoucí sadou služeb. Kromě výše uvedených produktů vyvíjí burza také následující produkty:

 • KuChain. Připravovaný nativní blockchain vyvinutý.
 • KuCloud. Pokročilé řešení technologie white-label pro každého, kdo má zájem o spuštění spotových a derivátových burz s adekvátní likviditou. Skládá se ze dvou služeb – spotová burza XCoin a řešení platformy pro obchodování s deriváty XMEX.
 • Kratos. Oficiální testovací síť pro nadcházející KuChain.

Vklady a výběry

KuCoin je výlučně crypto-to-crypto burza, což znamená, že nemůžete vkládat žádné fiat měny, s výjimkou případů, kdy si je koupíte přímo prostřednictvím integrací třetích stran (jako SImplex nebo Banxa). Nepodporuje fiat obchodní páry ani vklady, ale podporuje stále více fiat platebních metod, které jsou integrovány do jejích služeb „Koupit krypto“.

KuCoin si neúčtuje poplatky za vklady a má různý fixní poplatek za výběry. Časy zpracování transakcí obvykle závisí na blockchainu aktiva, ale provádějí se do jedné hodiny, takže výběry se obvykle dostanou do peněženek uživatelů za 2–3 hodiny. Výraznější výběry jsou zpracovávány ručně, takže uživatelé, kteří vybírají vyšší částky, mohou někdy čekat 4–8 hodin.

Přehled dalších burz a směnáren najdete zde

Bezpečnost

Od července 2020 nebyly na KuCoin hlášeny žádné hackerské incidenty. Burza má mnoho bezpečnostních opatření na systémové i provozní úrovni. Systémově byla burza konstruována podle standardů finančního odvětví, které jí zaručují šifrování a zabezpečení dat na úrovni banky. Na provozní úrovni burza zaměstnává specializovaná oddělení kontroly rizik, která prosazují přísná pravidla pro využívání dat.

V dubnu 2020 burza oznámila strategickou spolupráci s Onchain Custodian, poskytovatelem správy kryptoměn se sídlem v Singapuru, který se stará o kryptoaktiva KuCoinu. Kromě toho jsou prostředky v úschově zajištěny společností Lockton, která je jedním z největších soukromých pojišťovacích makléřů.

Na uživatelské stránce můžete maximalizovat zabezpečení svého účtu KuCoin:

 • Dvoufaktorová autentizace.
 • Bezpečnostní otázka.
 • Bezpečnostní fráze proti phishingu.
 • Bezpečnostní fráze pro přihlášení.
 • Obchodní heslo.
 • Telefonické ověření.
 • Upozornění e-mailem.
 • Omezit přihlašovací IP.

Pomocí těchto nastavení si můžete být jisti, že jsou vaše prostředky v bezpečí. Standardním doporučením však je, abyste nenechávali všechny své prostředky na burze, protože představují další bod selhání. Místo toho si nechte na burzách jen to, co si můžete dovolit ztratit.

Celkově většina uživatelů souhlasí s tím, že KuCoin je bezpečná a spolehlivá platforma.

NAVŠTÍVIT burzu

Jak otevřít účet KuCoin?

Kliknutím na tlačítko „Navštívit KuCoin“ výše přejdete na domovskou stránku burzy. Jakmile tam budete, uvidíte tlačítko „Sign up“.

KuCoin návod

Zadejte svůj e-mail nebo telefonní číslo a silné heslo skládající se z velkých a malých písmen a číslic. Klikněte na „Send code“ a zkontrolujte svůj e-mail nebo telefon pro ověřovací kód, který je také nutné zadat níže.

Poté zaškrtněte políčko, že souhlasíte s podmínkami používání Kucoins, stiskněte „Next“, dokončete captcha, a máte téměř hotovo. Poslední věcí, kterou musíte udělat, je potvrdit vaši e-mailovou adresu prostřednictvím odkazu, který vám zašlou do vaší schránky.

Jakmile jste na burze, můžete buď vložit některé ze svých kryptoměn, nebo použít funkci „Buy Crypto“ a začít obchodovat.

Ověření účtu

Burza implementovala ověření know your customer (KYC), aby usnadnil boj proti zločincům a praní špinavých peněz. Nicméně ověření účtu u KuCoinu je zcela volitelné, zvláště pokud jste obchodník s malým objemem. To znamená, že pro obchodování nemusíte ověřovat svou identitu, nicméně ověření uživatelé získají výhody, jako jsou zvýšení denních limitů výběru nebo zjednodušené obnovení účtu v případě ztráty hesla.

Klienti, kteří podstoupí proceduru KYC, se mohou využít depozitní služby Fiat-Crypto s využitím fiat měn k nákupu digitálních aktiv. Uživatelé se stavem „neověřeno“ nemohou tuto funkci používat.

V současné době má KuCoin tři úrovně ověření:

 • Neověřený účet. Vyžaduje ověření e-mailem, umožňuje vám vybrat až 5 BTC za 24 hodin.
 • KYC 1 – Ověřený osobní účet. Vyžaduje, abyste poskytli své identifikační údaje, jako je občanský průkaz nebo cestovní pas a také zemi pobytu. Zvyšuje váš limit výběru na 200 BTC za 24 hodin.
 • KYC 2 – Ověřený institucionální účet. Zvyšuje váš limit výběru do 3000 BTC za 24 hodin.

Podle platformy se uživatelům důrazně doporučuje provést ověření, aby se předešlo problémům v budoucnu.

Výhody
 • Nízké poplatky za obchodování a výběr
 • Uživatelsky přívětivá směnárna
 • Obrovský výběr altcoinů
 • 24/7 zákaznická podpora
 • Možnost nakupovat kryptoměny pomocí fiat měn
 • Žádné vynucené kontroly KYC
 • Možnost vkládat a získávat výnosy z kryptoměn
Nevýhody
 • Žádné fiat obchodní páry
 • Žádné bankovní vklady
 • Pro nováčky se může zdát platforma komplikovaná
Závěr
Závěrečné shrnutí

KuCoin je ambiciózní a inovativní platforma. Burza zaznamenala od svého založení v roce 2017 významný růst a nyní patří mezi přední hráče v oboru, pokud jde o zabezpečení, spolehlivost, kvalitu služeb a funkce. Burza je vhodná pro nové i zkušené obchodníky, kteří chtějí expozici vůči populárním i méně známým kryptotokenům a aktivům s malou kapitalizací.

Kromě toho, že nabízí možnost obchodovat na všech hlavních operačních systémech pro stolní počítače (MacOS, Windows a Linux), má také aplikace dostupné v obchodech s aplikacemi pro Android i iOS. Mobilní aplikace jsou však nepřehledné a jejich orientace vyžaduje trochu více práce.

Celkově vzato se snadno používá. Kromě spotového obchodování má řadu iniciativ, které předvádějí ochotu burzy inovovat a podporovat zavádění nových technologií.

5.0

FAQ – Často kladené dotazy

Existují nějaké limity u vkladů nebo převodů?

Ne. Neexistují žádné limity.

Je nutné ověření mé totožnosti, abych mohl/a začít obchodovat na KuCoin?

Ne. Jednoduše se zaregistrujete a ověříte pouze e-mailovou adresu. Poté vložíte kryptoměnu a můžete začít obchodovat.

Jak dlouho trvají převody finančních prostředků?

Lhůty u vkladů a obchodů se mohou lišit podle měny. Neměly by trvat déle než je běžné. Lhůta u výběru se může lišit podle množství. Pokud je částka, kterou chcete čerpat nižší než (poplatek x 100 000), převod by měl být uskutečněn okamžitě. Pokud je částka vyšší, může to nějaký čas trvat.

 

NAVŠTÍVIT burzu

Veškerý obsah v tomto článku slouží jen pro informační účely a v žádném případě neslouží jako investiční rady. Investice do kryptoměn, komodit a akcií je velmi rizikové a může vést ke ztrátám kapitálu.

Podobné články