Úvod

Huobi recenze – robustní platforma se širokou škálou služeb a produktů

 • Pokročilé uživatelské rozhraní pro seriózní obchodníky s kryptoměnami
 • Hluboká likvidita napříč všemi obchodními páry
 • Konkurenční obchodní poplatky ve výši 0,2 % za objednávku
 • Funkce půjčování pro získání úroku z kryptoměn
 • Podporuje staking pro získání pasivních odměn

Huobi je jednou z největších kryptoměnových burz, která je založena z velké části založena na asijských uživatelích a je v provozu od roku 2013. Nedávno provedla určité úpravy značky a dnes je její hlavní nabídkou Huobi Global, její globální kryptoburza, která nabízí platformu pro obchodování. Jedná se o burzu se širokou podporou mnoha altcoinů a velké škály stablecoinů, spolu s vlastním vynálezem HUSD, stablecoinem krytým USD. Huobi má také vlastní token Huobi Token (HT), který se snaží prodávat jako utility token a usilovně pracují na podpoře jeho použití, pro soutěže, slevy na poplatky, hlasování o určitých záležitostech a další.

Po svém přemístění do Singapuru v roce 2020 po zákazu uvaleného čínskou vládou na obchodování s kryptoměnami Huobi založila své kanceláře v jiných částech světa, jako je Hongkong, USA, Jižní Korea, a začala prozkoumávat kryptotrhy v Japonsku. Zákaz kryptoměn v Číně a vyhoštění Huobi z národa však nemohlo zabránit kryptoburze v jejích operacích a v současné době má více než 3 miliony aktivních držitelů účtů.

Zaregistrovat se s bonusem 700 USDT

Základní informace

Typ stránkyburza a směnárna kryptoměn
Jednoduchá pro začátečníkyne
Mobilní aplikaceano
🌍Sídlo společnostiSeychely
🌍Založení společnosti2013
💰Způsob vkladukryptoměny, fiat
💰Způsob výběruKryptoměny, fiat
📉Počet dostupných párů800
📉Kryptoměny na burze400+
👮‍♂️Důvěra ve společnostvysoká
☎Zákaznická podporaaktivní
✅Vlastní kryptoměnaAno, Huobi Token (HT)
Stránkahttps://www.huobi.com/

Huobi recenze

Uživatelská zkušenost Huobi je ve srovnání s jinými altcoinovými burzami výjimečná, i když ne dokonalá. Web samotný se snadno orientuje a vytváří příjemnou rovnováhu mezi funkčním, vizuálně příjemným a elegantním. Burze se daří na svou platformu přitahovat značné objemy a mnoho obchodních párů, které nabízejí, vykazuje ve srovnání s jinými burzami vysokou obchodní aktivitu. Burza Huobi má pro své registrované klienty připraveny následující funkce:

 • Snadné uživatelské rozhraní – Stejně jako u mnoha jiných burz se i na webu Huobi snadno orientuje a vyvažuje funkce, vizuální potěšení a elegance. Existují správné cenové kanály, nástroje pro vytváření grafů, data o hloubce trhu strukturálně organizovaná v rámci obchodního rozhraní. Alternativní kryptotrh HADAX, který podporuje menší tokeny a altcoiny, také těží z profesionálního rozhraní a funkcí Huobi.
 • Flash Trade -Toto je jedna z nejzajímavějších funkcí na Huobi, která zahrnuje knihu objednávek, index grafu a graf trhu. Flash Trade umožňuje uživatelům vyzkoušet objem obchodování v reálném čase, zejména v době vysoké volatility.
 • Kompatibilní na více platformách – Platforma Huobi je kompatibilní s více platformami, jako jsou Mac, Windows, iOS a Android.
 • Bezpečnost – Bezpečnostní opatření v Huobi jsou robustní. Platforma je začleněna v Singapuru, kde jsou krypto regulace pokročilé a podporují různé blockchainové startupy. Poskytuje několik bezpečnostních mechanismů pro ochranu uživatelských účtů, jako je dvoufaktorové ověřování, které je dostupné pro aplikace SMS i Authenticator.
 • Rychlý zákaznický servis – Huobi rychle reaguje na problémy zákazníků. Kontaktování týmu zákaznických služeb je také velmi snadné. Tým zákaznické podpory okamžitě odpoví na jakékoli obchodní problémy do hodiny.
 • Rozsáhlý seznam obchodních párů Stejně jako mnoho burz, i Huobi nabízí rozsáhlý seznam digitálních měn dostupných k obchodování. Široký výběr dostupných krypto párů Huobi se z větší části zaměřuje na zalistování projektů z Asie.
 • Fond na ochranu uživatelů – Podobně jako přední regulovaná burza Binance, která nabízí pojistku zvanou SAFU, Huobi převádí své zisky do svého „Fondu ochrany uživatelů“, což je pojistka na krytí proti krádežím, hackům nebo jiným nepředvídatelným událostem, které mohou ovlivnit peněženky uživatelů. To je obrovské plus pro její zákazníky, protože získání takového pojistného krytí znamená jistotu, že dostanou své prostředky zpět, pokud se při obchodování na burze něco vymkne kontrole.
 • Obchodování s deriváty a marží – Zakladatelé Huobi si uvědomili, že nestačí poskytnout obchodní platformu pouze pro kryptoměny; klienti čekají od burzy něco víc, aby přežili na trhu s kryptoměnami. Spustila tak své vlastní derivátové produkty jak pro swapové obchodování, tak pro trhy futures.Brzy po uvedení svých derivátových produktů se společnost Huobi zaměřila na obchodování s marží a nyní je jedním z lídrů na trhu nabízejících podporu C2C a maržových půjček.
 • Institucionální obchodní účty Jako jedna z největších krypto burz přilákala Huobi institucionální investory a obchodníky z celého světa. Aby uspokojila potřeby těchto investorů, spustila samostatnou obchodní část, která zahrnuje obchodování OTC (Over-the-counter) i dark pool trading.
 • Analýza Smart-Chain – Analýza Smart-Chain je velmi užitečná funkce nabízená na platformě Huobi. Poskytuje uživatelům přehled o různých aktivech a více než 50 různých obchodních ukazatelů.
 • Huobi API Huobi global umožňuje svým uživatelům kódovat své trading boty pomocí klíče Huobi API nebo REST API. Aby mohli uživatelé začít obchodovat s Huobi API, musí si uživatelé nejprve vygenerovat svůj API klíč, který by neměli s nikým sdílet.

Zaregistrovat se s bonusem 700 USDT

Historie

Společnost Huobi Global byla založena v roce 2013 v Pekingu Leonem Li, bývalým inženýrem společnosti Oracle, který v roce 2013 zakoupil doménu Huobi  aby poskytl platformu pro obchodování s kryptoměnami pro jednotlivce v pevninské Číně i mimo ni. Platforma se rychle rozrostla a stala se jednou ze tří největších kryptoburz v Číně a poskytovala obchodníkům dostatek likvidity. 

Měnící se regulační prostředí v Číně však donutilo Huobi v roce 2017 přesunout své služby obchodování s kryptoměnami do zahraničí. Společnost se následně zaregistrovala na Seychelách a zřídila nové sídlo v Singapuru se zaměřením na expanzi na další asijské trhy a zbytek světa.

Huobi Global se podařilo úspěšně rozšířit svou uživatelskou základnu mimo Čínu, aby se stala jednou z nejlikvidnějších krypto burz na světě.

V roce 2019 však společnost Bitwise Asset Management obvinila společnost Huobi Global z wash ttradingu s cílem nafouknout údaje o objemu obchodování. Zatímco Huobi obvinění popřeal, oznámila, že zavedla opatření, která na své platformě odrazují od wash tradingu.

Regulační problémy vedly ke konci roku 2019 k uzavření americké pobočky Huobi Global, HBUS, a v roce 2021 donutily burzu k uzavření své entity se sídlem v Pekingu a informovala všechny zbývajících uživatele v pevninské Číně, že účty budou uzavřeny do konce roku 2021.

Navzdory neúspěchům se Huobi podařilo vybudovat prosperující ekosystém kryptoaktiv, složený z vlastního blockchainu, Huobi Eco Chain; tokenu Huobi (HT); stabelcoinu krytým dolarem s názvem HUSD; a více. Dnes Huobi Global tvrdí, že obsluhuje desítky milionů uživatelů ve více než 100 zemích. 

Huobi poplatky

Vklad tokenů na Huobi je zdarma. Poplatky za výběr se liší podle druhu kryptoměny a je určen sítí.

Základní poplatek za obchodování je 0,2 %. Nižšího poplatku dosáhnete, pokud vlastníte určité množství Huobi tokenů.

huobi recenze

Pro profesionální obchodníky začínají poplatky maker na 0,0362 % a poplatky taker na 0,0462 %. Poplatky se snižují na základě držby HT a objemu obchodů.

huobi recenze

Poplatky Huobi futures pro USD a páry s mincovou marží mají jiný transakční poplatek ve srovnání se spotovou burzou Huobi. Transakce nákupu a prodeje budou vyžadovat 0,02 % pro tvůrce a 0,04 % pro příkazy příjemce.

Držení HT tokenů nenabízí žádné slevy z poplatků, nicméně zvýhodněnou sazbu lze získat tím, že se stanete VIP klientem Huobi zobchodováním více než 25 milionů za 30 dní. Sazby poplatků za futures a swapové smlouvy lze nalézt ZDE.

Huobi návod

Otevření účtu

Zaregistrovat se s bonusem 700 USDT

Otevření účtu na výměnné platformě Huobi je velmi jednoduché. Chcete-li si zaregistrovat účet na Huobi, budete muset zadat e-mailovou adresu nebo telefon a heslo. Dále obdržíte potvrzovací e-mail nebo SMS a ověřte.

Huobi recenze

Jakmile ověříte svou e-mailovou adresu, budete mít přístup k platformě a prozkoumat její produkty a funkce. 

Se základní registrací však budete podléhat nízkým limitům obchodování, výběru a nebudete mít přístup k některým funkcím platformy. Chcete-li tyto limity zvýšit, budete muset dokončit ověření. Jméno uživatele registrované na Huobi by mělo být přesně stejné, jako se objevuje na bankovních účtech každého uživatele, který má v úmyslu propojit s účtem Huobi.

Uživatelé musí nahrát státem vydané průkazy totožnosti pro ověření státní příslušnosti, jako jsou pasy, řidičské průkazy, čísla sociálního pojištění, vojenské certifikáty atd. Po nahrání dokumentů jsou uživatelé povinni nahrát selfie s jakýmkoli státem vydaným dokumentem.

Obchodování na Huobi

Huobi nabízí různé trhy s kryptoměnami, které lze obchodovat pomocí stejného uživatelského účtu. Jednotlivci mohou spekulovat na digitální měny pomocí spotové burzy, maržové burzy, futures trhu, opcí a USDT-swapů s pákovým efektem až 125x. Produkty pro obchodování s kryptoměnami s pákovým efektem umožňují zákazníkům zajistit si své pozice, aby vyvážili krypto portfolio a vystavení tržním podmínkám.

Spotové obchodování

Uživatelské rozhraní na Huobi je dobře rozvržené, reagující na všech zařízeních a vizuálně přitažlivé.V horní nabídce jsou rychlé rozevírací nabídky pro přístup ke všem funkcím a službám Huobi. Tabulky a okna objednávek jsou umístěny uprostřed s knihou objednávek vpravo. Kliknutím na cenu se automaticky vyplní limitní objednávky. Změna obchodních párů nebo odhlášení z Huobi neodstraní žádné nástroje pro kreslení nebo vzory překrývající graf. Analýza grafu proto zůstává na grafu, dokud ji obchodník neodstraní.

Nechybí ani možnost přepínat mezi světlým a tmavým režimem a přidávat grafy do seznamu oblíbených. Celkově jsme obchodním zkušenostem nemohli nic vytknout a ve srovnání s jinými špičkovými obchodními platformami si vede dobře.

huobi recenze

Indikátory, nástroje pro kreslení a příkazy

Huobi nabízí svým uživatelům dvě uživatelská rozhraní, ze kterých si mohou vybrat. Výchozí okno pro vytváření grafů vyvinula společnost Huobi a je snadné prohlížet grafy pro každý pár. Uživatelé však mohou přejít na grafy TradingView , které jsou známé tím, že poskytují vynikající  obchodní nástroje a funkce pro vytváření grafů pro kryptoměny. Existuje široká škála časových rámců a nástrojů pro kreslení trendových linií, přidávání indikátorů a vzorů grafů pro dokonalé načasování obchodu.

Okno příkazů poskytuje řadu příkazů, jako jsou  limit, market, stop-limit a trigger order. Posledně jmenovaný umožňuje osobě zadat příkaz na trhu za předem stanovenou cenu a množství, které se provede, když je dosaženo spouštěcí ceny. Příkaz v podstatě kombinuje tržní a limitní příkaz a může být použit jako příkaz stop-loss k ochraně kapitálu. Tato funkce je dostupná na velmi malém počtu burz, je však důležité si uvědomit, že se nejedná o zaručený stop příkaz.

huobi recenze

V horní části okna objednávky je popis poplatků. Je to skvělý způsob, jak zkontrolovat správnost poplatků za tvůrce a příjemce na základě množství nebo slev za držení HT tokenů.

Margin trading

Margin Trading vám umožňuje půjčit si finanční prostředky k provádění pákového obchodování, což znamená, že můžete otevřít pozici, která je větší než zůstatek vašeho účtu.

Huobi cross margin trading vám umožňuje zabránit likvidacím tím, že budete mít sdílený účet pro všechny vaše otevřené pozice. Předpokládejme, že jedna z vašich pozic ztrácí a druhá získává. Ten v zisku pak může pokrýt ztráty a zabránit likvidaci této pozice.

Huobi isolated margin trading zvyšuje vaše šance na likvidaci; nicméně snižuje šance na další ztráty z vašeho hlavního účtu. Činí tak tím, že nakládá s kapitálem každé pozice zvlášť.

Křížové i izolované obchodování s marží má tři režimy.

 • Automatická půjčka – Namísto klasického půjčování si můžete zvolit režim automatické půjčky. Huobi vám automaticky půjčí potřebné prostředky k otevření pozice dle vašeho výběru.
 • Automatické splácení – Výši úvěru můžete splatit ručně, nebo si můžete vybrat pouze režim automatického splácení. Nyní budou všechny vaše přicházející zisky nejprve použity na splacení vaší půjčky.
 • NormalObyčejný režim vám jednoduše umožňuje otevírat nebo zavírat pozice a částku půjčky můžete splatit ručně.

huobi recenze

Grid Trading Bot

Společnost Huobi představila trading boty pro automatizaci obchodování na spotové burze. Funkce Grid Trading je automatický robot, který zadává objednávky v rámci definovaného rozsahu. Nákupní příkazy lze zadávat na spodní hranici rozsahu, který se automaticky prodá, jakmile cena dosáhne definovaného bodu v horní části mřížky. Na základě aktuálních dat zpětného testu má bot Huobi grid trading 7denní roční výnos 23,47 %,  ačkoli minulá výkonnost nenaznačuje budoucí výkonnost.

Aby mohli obchodníci robota začít používat, budou muset nejprve dokončit znalostní test, který by pro pokročilé uživatele neměl být problémem. Výběr obchodních robotů dostupných pro Huobi je omezen pouze na robota Grid Trading. Jednotlivci, kteří chtějí automatizovat pokročilé krypto strategie, jako je arbitrážní obchodování a založené na technických ukazatelích, budou muset používat alternativní platformy.

Zaregistrovat se s bonusem 700 USDT

Trading bot nabízí začátečníkům dva způsoby, jak začít svou cestu obchodování na mřížce.

 • Auto – Systém nastaví nejvhodnější parametry na základě analýzy historických dat, kdy uživatelům stačí nastavit výši investice.
 • Manual – Můžete si nastavit vlastní parametry.

huobi recenze

Obchodování s deriváty

Huobi má platformu pro deriváty, která je v současnosti 4. největší platformou pro obchodování s deriváty, pokud jde o objemyPoužití futures trhu na Huobi je vynikající způsob, jak nakrátko shortovat Bitcoin a další coiny jako nástroj pro řízení rizik, ke kterému lze přistupovat v rámci jediného obchodního účtu Huobi Global. Jednotlivec může zadávat objednávky na futures trhu, aby maximalizoval výnosy, snížil dopad kolísání cen na spotovém trhu, uzamkl zisky a ztráty a zajistil stabilní příjem z obchodování zajištěním svého krypto portfolia.

Obchodování s deriváty, USD Coin Swapy a Futures jsou dostupné na PC, tabletech a mobilních zařízeních, ke kterým lze přistupovat z jakéhokoli místa s připojením k internetu. Uživatelské rozhraní má stejný vzhled jako spotová burza, což zvyšuje známost stávajících zákazníků Huobi. S kryptografickými futures páry lze obchodovat s pákovým efektem až 125x, ale nedoporučuje se to začínajícím obchodníkům.

Na Huobi jsou k dispozici:

 • Perpetuální swapy jsou inovativním typem futures kontraktů, které nemají přesně stanovenou dobu vypořádání. Tyto smlouvy umožňují obchodníkům „neustále“ držet pozici tak dlouho, jak chtějí, aby se odstranila časová omezení.

Na platformě Huobi Futures existují jak swapy s coinovou marží, tak swapy s marží USDT s pákovým efektem až 125x. Je implementován mechanismus financování, který ukotví cenu trvalého swapu na cenu podkladového aktiva. Toto se vyrovnává 3x denně nebo každých 8 hodin.

 • Inverzní kontrakty je jiný název pro kontrakty s mincovou marží. Jsou typem futures kontraktu na dodávku a také perpetual swap. Tyto smlouvy jsou na Huobi Futures Exchange označeny „Coin-M“.

Přestože jsou obchody denominovány v USD, jako marže se používají kryptoměnová aktiva. Například obchodování s futures kontraktem ETH/USD s mincí marží vyžaduje, aby obchodník vložil ETH jako kolaterál.

 • Lineární kontrakty je jiný název pro kontrakty s marží USDT. Na burze Huobi jsou označeny „USDT-M“. Podkladovým aktivem pro vypořádání je stablecoin, Tether (USDT).

Pomocí tohoto typu kontraktu lze obchodovat s více kryptoměnami díky stabilitě USDT stablecoinu. Lineární smlouvy jsou nabízeny pouze jako trvalé swapy na platformě Huobi Futures, což znamená, že neexistují žádné dodací lhůty. Obchodníci mohou držet pozice s marží USDT tak dlouho, jak se rozhodnou.

Obchodování s opcemi

Huobi Options nabízí řadu opčních produktů, jako jsou americké samostatné opce, evropské opční spready, opce s přizpůsobenými realizačními cenami a OTC opce. Opce umožňují kupujícímu koupit nebo prodat určité množství podkladových aktiv v určitou dobu v budoucnu a kupující musí prodávajícímu zaplatit určitou částku opčních poplatků (prémie). Huobi nabízí:

Americké opce – je cenný papír, který vlastníkovi dává právo nakoupit nebo prodat určitý cenný papír za předem sjednanou cenu po celou dobu do data splatnosti opce včetně.
Evropské opce – jsou prodejní a nákupní opce, které lze uplatnit pouze k datu jejich expirace a nikoliv po dobu jejich platnosti.
Touch opce – Kupující spekuluje, že cena podkladového aktiva dosáhne, nebo naopak že nedosáhne určité úrovně před splatností opce. Na této úrovni však nemusí zůstat až do expirace.
Dual investmentHuobi Dual Investment je plně přizpůsobený, chráněný investiční produkt bez jistiny, který zahrnuje dvě měny. Huobi Dual Investment poskytuje kupujícím okamžitý úrokový výnos. Při doručení je vrácena jedna ze dvou měn. Tento produkt má volitelnou funkcionalitu navrženou pro snížení rizika výměnou za nižší výnos.
huobi recenze

Krypto půjčky od Huobi

Ověření zákazníci Huobi mohou uzamknout krypto aktiva, aby získali půjčku v hotovosti nebo digitální měně, kterou lze použít k obchodování na platformě Spot exchange, Margin a Futures nebo vybrat za účelem utrácení. Mezi podporované coiny, které lze uložit a použít jako kolaterál, patří BTC, USDT, ETH, HUSD, HT, LTC, BCH, EOS, LINK, BSV, XRP, DOT a HPT.

Zaregistrovat se s bonusem 700 USDT

Osoba může například získat půjčku 10 000 USDT složením 0,39 BTC jako zástavu. Na základě úvěrového období 90 je úroková sazba vypočítána na 0,0345 % denně nebo 310 USDT.

Půjčky Huobi mají pevnou splatnost 30, 45 nebo 90 dní s flexibilními možnostmi splácení. V případě předčasného splacení neplatíte žádné sankce ani poplatky, avšak před vypůjčeným kapitálem bude nejdříve splacena výše úroku. Úroková sazba se počítá na základě hodin používání a určuje se od data zahájení úvěru. Úroky po splatnosti po 7 dnech budou účtovány ve výši 3násobku úrokové sazby.

huobi recenze

Huobi Staking

Huobi má také funkci stakování mincí, která umožňuje svým uživatelům získávat odměny za držení digitálních měn v peněžence Huobi. Huobi patří v tomto ohledu mezi nejlepší platformy díky jejím vysokým výnosům a nulovým poplatkům. Například XPRT lze stakovat na Huobi Global a získat odhadovanou odměnu 15 % APY.

Staking bude vyhovovat držitelům kryptoměn, kterým vyhovuje zamykání svých coinů na stanovenou dobu, aby získali výnosy. Jakmile jsou mince uzamčeny, zůstatek peněženky Huobi bude odečten a mince budou automaticky vloženy do poolu, aby se získaly odměny.

huobi recenze

Po uzamčení coinů s Huobi budou aktiva na účtu Huobi zmrazena a nelze s nimi obchodovat.

Huobi také nabízí podporu pro upgrade sítě Ethereum 2.0 na model konsenzu Proof-of-Stake (POS). Uživatelé mohou vložit Ethereum do peněženek, aby získali odměny za staking ETH 2.0. Odměny lze uplatnit pouze po dokončení upgradu Etherea.

Huobi earn

Společnost Huobi představila novou funkci nazvanou Huobi Earn, která nabízí flexibilní a pevné podmínky pro úročení coinů a tokenů v peněžence Huobi. Zákazníci se mohou rozhodnout vložit finanční prostředky, aby získali úrok na nejoblíbenější kryptoměny a tokeny DeFi, který se denně načítá.

huobi recenze

Současně budou spuštěny aktivity jako „ Prime Earn “ a „Featured“ jako časově omezené propagace založené na tržních podmínkách, aby uživatelé měli více možností získávání úroků.

Huobi primepool

Primepool je iniciativa, která uživatelům nabízí snadný a pohodlný způsob, jak se zapojit do rozvoje projektů zalistovaných na Huobi Global. S Primepool mají účastníci šanci koupit si nové tokeny za nízkou cenu, získat velmi zajímavé výnosy po omezenou dobu a obchodovat s nově zalistovaným tokenem, jakmile aktivita Primepool zkončí.

huobi recenze

Mobilní aplikace Huobi

Huobi nabízí robustní mobilní aplikaci kompatibilní se zařízeními iOS i Android a umožňuje obchodníkům obchodovat na cestách. Snadno se v ní orientuje a poskytuje stejné funkce jako verze pro stolní počítače. Kromě toho aplikace umožňuje uživatelům provést všechna požadovaná ověření a registrace přímo ze samotného mobilního telefonu.

Huobi Token (HT)

Huobi během svého provozu spustila svůj token HT, který běží na blockchainu Ethereum. Na rozdíl od většiny nativních tokenů zavedených kryptoburzami nebyl HT uvolněn prostřednictvím ICO, ale byl poskytnut jako věrnostní schéma majitelům účtů. Držitelé HT tokenů mohou platit za balíčky servisních poplatků nebo hlasovat pro nové tokeny.

HT dává uživatelům právo snížit poplatky za obchodování s kryptoměnami na burze až na polovinu, umožňuje uživatelům zapojit se do rozhodování o správě burzy a účastnit se IEO. Navíc je snížení poplatků na Huobi pomocí HT snadné. Uživateli stačí držet tokeny HT ve své kryptopeněžence a poté vybrat možnost použít HT z panelu pro poplatky za obchodování.

Uživatelé mají navíc k dispozici VIP členství, která si mohou rezervovat a snížit tak stejné poplatky na maximálně 65 %.

Zaregistrovat se s bonusem 700 USDT

Vklad a výběr

Huobi podporuje 8 měn a několik platebních metod pro financování účtu. V závislosti na zemi se uživateli zobrazí dostupné možnosti vkladu pro převod fiat měny na směnárnu. Mezi běžné podporované možnosti vkladu patří bankovní převod, faster payment, AdvCash, kreditní a debetní karty, bankovní převod a SWIFT.

Další metodou vkladu a výběru je crypto-to-crypto.

Nakoupit kryptoměny za české koruny a dalších 56 měn a provádět konverze kryptoměn lze také prostřednictvím služby quick buy/sell,  kterou naleznete na hlavní liště pod záložkou Buy Crypto. Prodat kryptoměny za CZK bohužel není možné.

huobi recenze

Bezpečnost

Huobi se ukázala jako jedna z nejbezpečnějších platforem pro nákupy a obchodování kryptoměn. Platforma je relativně bezpečným místem pro dočasné uložení aktiv. Společnost Huobi Global zavedla několik bezpečnostních opatření k ochraně osobních údajů a finančních prostředků uživatele před vnějšími hrozbami, vnitřními chybami (např. lidskými chybami) a zneužitím vnitřní autority.

Huobi má přísný protokol pro oddělení digitálních aktiv uživatelů do cold a hot peněženky. Podle webu je 98 % kryptoměn uloženo v offline peněženkách s více podpisy. Burza zřídila bezpečnostní fond Huobi s celkovou částkou 20 000 BTC. Tyto prostředky jsou uchovávány v různých peněženkách, aby je bylo možné použít v případě nepravděpodobného hacknutí burzy nebo incidentu.

Od jejího spuštění nebyly hlášeny žádné incidenty hackingu kybernetické bezpečnosti. Huobi je důvěryhodná kryptoburza uspokojující potřeby nejvyšších tradičních standardů pro finanční i kryptoměnové trhy po celém světě.

Výhody

 • Pokročilé uživatelské rozhraní pro seriózní obchodníky s kryptoměnami
 • Hluboká likvidita napříč všemi obchodními páry
 • Konkurenční obchodní poplatky ve výši 0,2 % za objednávku
 • Funkce půjčování pro získání úroku z kryptoměn
 • Podporuje staking pro získání pasivních odměn

Nevýhody

 • Slevy a rabaty obchodních poplatků se mohou zdát matoucí
 • Platforma může být pro nováčky složitá

Závěr

Abychom uzavřeli naši recenzi burzy, Huobi je od roku 2013 přední kryptoměnovou burzou, která má vynikající funkce a služby, zabezpečení, mobilní aplikaci a konkurenční poplatky za obchodování. Uživatelské rozhraní, podporované mince a různé obchodní páry budou vyhovovat většině obchodníků s altcoiny. Pro investora existuje spousta finančních produktů pro maximalizaci portfolia, jako je půjčování, aby získali krypto úroky a staking.

Zaregistrovat se s bonusem 700 USDT

Celkově je Huobi Global spolehlivá a bezpečná platforma. Hloubka likvidity trhu napříč jeho obchodními páry, jako je BTC/USD a ETH/USD, je atraktivní pro retailové a profesionální obchodníky. Kromě dalších jedinečných funkcí, které platforma hostí, si zvláštní zmínku jistě zaslouží Fond ochrany uživatelů. Huobi, nabitá širokou škálou služeb a produktů, je kompletním balíčkem pro nadšence do kryptoměn.

FAQ

Veškerý obsah v tomto článku slouží jen pro informační účely a v žádném případě neslouží jako investiční rady. Investice do kryptoměn, komodit a akcií je velmi rizikové a může vést ke ztrátám kapitálu.

Podobné články