Úvod

Bitfinex recenze – burza pro profesionály (2022)

 • Široká škála služeb, obchodních párů a typů příkazů
 • Nízké poplatky za obchodování a výběr
 • Velmi snadné použití.

Obsah článku

Bitfinex je přední destinací pro ostřílené obchodníky po celém světě a jedna z nejlepších burz z hlediska objemu obchodů. Slouží všem kromě několika málo zemí na světě a podporuje obchody fiat-to-crypto i crypto-to-crypto. Mezi další pozoruhodné funkce patří obchodování s marží, limitní a stop příkazy, mimoburzovní (OTC) obchody a další. Přestože je k dispozici mnoho možností, vše je uspořádáno působivě intuitivním způsobem se snadno ovladatelnými ovládacími panely a nabídkami. Navzdory robustním bezpečnostním opatřením byl Bitfinex dvakrát napaden (v letech 2015 a 2016). Od té doby burza výrazně zlepšila svou bezpečnost a kompenzovala ztracené finanční prostředky každému uživateli.

Základní informace

Typ stránky burza a směnárna kryptoměn
Jednoduchá pro začátečníky ne
Mobilní aplikace ano
🌍Sídlo společnosti Britské panenské ostrovy
🌍Založení společnosti 2012
💰Způsob vkladu kryptoměny, fiat (lze přes platební kartu)
💰Způsob výběru Kryptoměny, fiat
📉Počet dostupných párů 313
📉Kryptoměny na burze 145
👮‍♂️Důvěra ve společnost střední
☎Zákaznická podpora aktivní
Vlastní kryptoměna ano, UNUS SED LEO (LEO)
Vlastní peněženka ne
Stránka https://www.bitfinex.com/

NAVŠTÍVIT BITFINEX

Bitfinex recenze

Na burzu, která se stará téměř výhradně o profesionální obchodníky, je Bitfinex pozoruhodně uživatelsky přívětivý. Hlavní panel je přehledný, intuitivní a logický a má také mobilní aplikaci, kterou můžete použít (Android a iOS).

Bitfinex, který byl založen v roce 2012 a registrován na Britských Panenských ostrovech, se podle objemu obchodů s BTC stal největší kryptoměnovou burzou na světě. Zaměřuje se více na profesionální obchodníky než na širokou veřejnost a uživatelům nabízí možnost zapojit se do maržových půjček, maržového financování, párového obchodování a obchodování s deriváty.

Zatímco burza nabízí uživatelům širokou škálu bezpečnostních opatření, od dvoufaktorové autentizace (2FA) po monitorování IP adres, Bitfinex trpěl několika vysoce profilovanými hacky v květnu 2015 a poté v srpnu 2016. ztracené prostředky byly burzou nahrazeny a protože se z těchto útoků poučila, posílila svou bezpečnost.

Zde jsou některé ze základních funkcí Bitfinex:

 • Burzovní obchodování. Knihy centrálních limitních objednávek, kde mohou uživatelé vkládat, obchodovat a vybírat digitální tokeny.
 • Maržové obchodování. Kvalifikovaní uživatelé mohou obchodovat s až 10násobným pákovým efektem tím, že obdrží finanční prostředky z platformy pro financování marží.
 • Maržové financování. Trh s P2P financováním, který uživatelům umožňuje získat úrok půjčováním prostředků jiným uživatelům, kteří obchodují s pákovým efektem.
 • OTC Desk. Bitfinex umožňuje obchodníkům jednat přímo mezi sebou, aniž by museli procházet knihy veřejných zakázek.
 • Možnost nakupovat kryptoměny pomocí kreditních nebo debetních karet. Bitfinex umožňuje obchodníkům nakupovat kryptoměny pomocí platebních procesorů třetích stran OWNR a Mercuryo.

Kromě základních funkcí je Bitfinex známý pro:

 • Vysokou likviditu. Bitfinex je jednou z nejlepších burz z hlediska denního objemu obchodů BTC/USD, což zaručuje cenovou stabilitu a důvěru pro každého obchodníka.
 • Obchodní páry. Platforma nabízí více než 300 tržních párů, včetně předních coinů, jako jsou Bitcoin, Ethereum, Ripple a EOS, a populárních altcoinů jako TRON, Stellar, NEO, 0x, QTUM a mnoha dalších.
 • Komplexní možnosti obchodování. Kromě obchodování s marží a financování mohou obchodníci využívat limitní, market, stop, trailing stop, fill or kill, iceberg, OCO, skryté a post-only limitní příkazy.
 • Bezpečnost. Kvůli několika hackům v minulosti podniká Bitfinex další opatření k zabezpečení své platformy. Patří mezi ně ukládání 99,5 % uživatelských prostředků do cold storage, ochrana před DDoS útoky, šifrování databáze a pravidelné zálohování. Uživatelské účty mohou přidat adresy pro výběr a IP adresy na seznam povolených, nastavit 2FA a U2F, burza také provádí analýzu podezřelé aktivity, prevenci před ukradením relací a další.
 • Zákaznická podpora. Uživatelé Bitfinexu mohou kontaktovat podporu 24/7 prostřednictvím e-mailu. Všechny dotazy jsou zodpovězeny do 12 hodin, s výjimkou období vysoké aktivity. Kromě toho mohou uživatelé využít rozsáhlou znalostní základnu k zodpovězení většiny svých základních dotazů

Bitfinex poplatky

Jako každá obchodní platforma pro kryptoměny si Bitfinex účtuje poplatky za obchodování. Ty se liší v závislosti na obchodovaných částkách a na tom, zda je uživatel „tvůrcem“ nebo „příjemcem“ obchodu (tj. podle toho, zda obchoduje vytvořením nové objednávky nebo přijetím stávající objednávky). Poplatky pro tvůrce se pohybují od 0,1 % do 0,0 %, zatímco poplatky pro příjemce se pohybují od 0,2 % do 0,055 % na základě objemu provedeného obchodu za posledních 30 dní.

Hodnota obchodu Tvůrce polatek Příjemce poplatek
>$0 0.10% 0.20%
>$500,000 0.08% 0.20%
>$1 million 0.06% 0.20%
>$2.5 millionu 0.04% 0.20%
>$5 millionů 0.02% 0.20%
>$7.5 millionu 0.0% 0.20%
>$10 millionů 0.0% 0.18%
>$15 millionů 0.0% 0.16%
>$20 millionů 0.0% 0.14%
>$25 millionů 0.0% 0.12%
>$30 millionů 0.0% 0.10%
>$300 millionů 0.0% 0.09%
>$1 miliarda 0.0% 0.085%
>$3 miliardy 0.0% 0.075%
>$10 miliard 0.0% 0.06%
>$30 miliard 0.0% 0.055%

Abychom to uvedli v určité perspektivě, Poloniex – která také účtuje poplatky za „maker“ a „taker“ – ukládá 0,25% takerovi a 0,15% makerovi poplatek za všechny obchody nižší než 600 BTC. Díky tomu je Bitfinex jednou z levnějších pokročilých obchodních platforem. Další věc, kterou je třeba poznamenat, je, že Bitfinex má pro skryté příkazy zavedena speciální pravidla: vždy zaplatíte poplatek za příjemce při zadávání skrytých příkazů, a pokud zadáte limitní příkaz, který je proveden proti skrytému příkazu, zaplatíte poplatek za vytvoření.

A pokud jde o vklady, vklady kryptoměn a stablecoinů jsou zcela zdarma, zatímco bankovní převody účtují 0,1 % z částky s paušálním minimem 60 dolarů.

Pokud jde o výběry, ty jsou vždy účtovány Bitfinexem. Bankovní převod v eurech nebo amerických dolarech je zpoplatněn 0,1 % z převáděné částky, zatímco expresní bankovní převod (do 24 hodin) je zpoplatněn 1 %.

Poplatek za výběr kryptoměn se liší podle vybírané měny. Burza má na svých webových stránkách podrobný seznam, kde ukazuje každou minci, kterou uvedli, a poplatek za výběr; některé z nich jsou zdarma, ale drtivá většina ne. Na druhou stranu, pokud převádíte digitální aktiva interně – tzn. na adresu jiného uživatele Bitfinexu, jsou tyto výběry bezplatné.

A pro srovnání, výběry Bitfinexu jsou obecně levnější než výběry dvou podobně vyspělých burz, Kraken a HitBTC.

Bitfinex návod

Pokud jste na cestě stát se seriózním obchodníkem nebo jím již jste, burza Bitfinex je pro vás tím správným místem. Přestože je burza zaměřena na profesionální obchodníky, její jednoduché uspořádání a rozhraní usnadňují její použití.

NAVŠTÍVIT BITFINEX

Registrace

Otevření účtu na Bitfinexu je tak snadné a přímočaré, jak jen to může být, ale než si vytvoříte účet, uvědomte si následující požadavky.

 • Než bude uživatel moci používat funkce fiat vkladů a výběrů, musí projít procesem KYC a ověření identity může trvat 6 až 8 týdnů.
 • Burza si účtuje poplatek za neaktivitu: pokud jste neobchodovali ani se nezapojili do žádné aktivity financování po nepřerušené období jednoho roku, bude vám burza účtovat 5 dolarů měsíčně.

Chcete-li začít, přejděte na burzu a stiskněte tlačítko „Sign Up“. Případně si můžete platformu představit kliknutím na „View Demo“ a prozkoumat její rozhraní. Vyskočí na vás přihlašovací okno.

bitfinex recenze

Zadáte své uživatelské jméno, emailovou adresu a heslo. Také je nezbytné, abyste zadali zemi, ve které se nacházíte. Poté musíte použít Google Authenticator, naskenujete QR kód a napíšete číselnou kombinaci. Následně ověřte e-mail a můžete se přihlásit.

Když tak učiníte poprvé, budete si také muset přečíst podmínky služby Bitfinex a souhlasit s nimy.

Dále také chcete zabezpečit svůj účet. Stačí přejít do pravého horního rohu a vedle ikon zvonku a otazníku uvidíte tlačítko „účet“. Pokud na něj najedete kurzorem, zobrazí se nabídka s různými možnostmi účtu. Čtvrtá je bezpečnost. Kliknutím na ni se dostanete do okna zabezpečení účtu, kde můžete nastavit všechna požadovaná bezpečnostní opatření, včetně 2FA.

V neposlední řadě musíte ověřit svůj účet, pokud chcete vkládat nebo vybírat USD, Euro nebo jiné fiat měny. Jednoduše přejděte na „účet“ a z rozbalovací nabídky vyberte „Verification“. Budete si moci vybrat mezi registrací jako jednotlivec nebo společnost, přičemž požadavky se mezi nimi budou mírně lišit.

bitfinex poplatky

Bitfinex bere ověřovací proces velmi vážně. Budete muset poskytnout dokumenty potvrzující vaše jméno a kontakt, adresu, identitu, bankovní informace, formulář KYC a další. Stejné požadavky platí i pro firemní účty.

Převod peněz na účet burzy

Přejděte na tlačítko „Wallet“ v pravém horním rohu, pod kterým najdete možnost „Deposit“. Kliknutím na něj se dostanete na stránku pro vklad, kde si můžete vybrat preferovaný způsob financování. Bitfinex podporuje širokou škálu možností vkladů, včetně fiat měn (USD, EUR, JPY, CNH a GBP), širokého výběru kryptoměn a platebních karet.

 

bitfinex návod

Obchodování na Bitfinexu

Můžete začít obchodovat stisknutím tlačítka „Trading“. Dříve měla burza minimální kapitál účtu 10 000 dolarů, ale to bylo odstraněno a burza se otevřela i obchodníkům na nižší úrovni. Vyberte trh, na kterém chcete obchodovat, a odtud si můžete svobodně určit cenu, množství a typ příkazů, které chcete provést.

bitfinex recenze

Bitfinex nabízí široké možnosti obchodování, které pokryjí potřeby středně pokročilého až pokročilého uživatele. Kromě obchodování s pákou máte na výběr i následující:

 • market,
 • limit,
 • stop,
 • stop-Limit
 • trailin stop,
 • fill or kill,
 • Immediate or Cancel order,
 • Scaled order
 • Post-only limit order,
 • hidden order.

 

Co je limitní příkaz
Limitní příkaz vám umožňuje specifikovat částku a cenu, za kterou jste schopni a ochotni koupit nebo prodat. Pokud je například nejlepší prodejní cena 250 a já chci koupit nižší než 249, zadal bych limitní nákupní příkaz na 249. Pokud je prodejce ochoten přijmout moji nabídku, můj limitní příkaz bude spárován a proveden za 249.

Co je příkaz market
Tržní příkaz je typ příkazu, který se provede okamžitě za nejlepší dostupnou cenu. Tržní prodej se bude shodovat s nejlepšími dostupnými nabídkami v knize objednávek, zatímco tržní nákup se bude shodovat s nejlepšími dostupnými poptávkami.

Co je příkaz Stop
Příkaz Stop se používá ke spuštění prodeje na trhu, když trh klesne na vaši spouštěcí cenu, nebo se používá ke spuštění nákupu na trhu, pokud trh stoupne na vaši spouštěcí cenu. Stop příkaz se často používá jako stop-loss příkaz, pokud se trh pohybuje nepříznivým směrem.

Pokud je například aktuální tržní cena 250, obchodník je v dlouhé pozici, může chtít prodat, pokud cena klesne na 245, aby se vyhnul dalším ztrátám. V tomto případě lze použít stop sell na 245.

Co je to příkaz Stop-Limit
Příkaz Stop-limit spouští limitní příkaz. Při nastavování Stop-limitu obchodník zadá stop cenu, při které může být pokyn spuštěn, a může být naplněna limitní cena pro pokyn. Jakmile je tedy spuštěn stop limit příkazu, automaticky se vytvoří limitní příkaz.

Co je příkaz Trailing Stop
Pokyn Trailing Stop poskytuje flexibilitu oproti pokynu stop tím, že se provede pouze tehdy, když trh půjde proti vám o definovanou cenovou vzdálenost. K ochraně zisku tedy můžete použít příkaz trailing stop.

Pokud jste například v dlouhé pozici a aktuální nejlepší nabídková cena je 250 po rychlém nárůstu z 225. Poté můžete nastavit Trailing stop sell s cenovou vzdáleností 5, což vytvoří prodejní stop příkaz na 245. A předpokládejme, že nejlepší nabídková cena nadále poroste na 275. V takovém případě se Trailing Stop odpovídajícím způsobem zvýší, vždy zůstane pět za nejvyšší nejlepší nabídkovou cenou (nebo zůstane nad nejnižší poptávkou pro krátkou pozici a trailing stop buy).

Co je to příkaz Fill or Kill (FOK)
Fill or Kill (FOK) je příkaz, který musí být okamžitě vyplněn celý, za konkrétní cenu nebo lepší, nebo je zrušen.

Například, pokud je nejlepší požadovaná cena BTC/USD 10 000 USD a za tuto cenu se prodává 1 BTC. Poté s nákupním příkazem Fill or Kill ve výši 1 BTC za 10 000 USD bude vaše objednávka provedena. Pokud na druhou stranu zadáte nákupní příkaz Fill or Kill ve výši 1,1 BTC za 10 000 USD, váš příkaz bude okamžitě plně zrušen a nebude vůbec proveden.

Co je to Immediate or Cancel order
Immediate or Cancel order (IOC) vyžaduje, aby byl celý příkaz nebo jeho část provedena okamžitě a všechny nevyplněné části příkazu jsou zrušeny. U tohoto typu objednávky lze provést částečné vyplnění, na rozdíl od objednávky fill-or-kill, která musí být vyplněna okamžitě.

Pokud je například nejlepší požadovaná cena BTC/USD 10 000 USD a za tuto cenu se prodává 1 BTC. Poté s příkazem Okamžitý nebo Zrušit nákup ve výši 1,1 BTC za 10 000 USD váš příkaz provede 1 BTC a zruší zbývající příkaz ve výši 0,1 BTC.

Co je to scaled order
Nástroj Scaled Order je algoritmus navržený tak, aby vám umožnil strávit méně času zadáváním příkazů a více času zaměřením na vaši strategii. Algoritmus automaticky vytváří více limitních příkazů v rámci uživatelem stanoveného cenového rozpětí. Tento nástroj také poskytuje kontrolu nad rozmanitostí a distribucí objednávek v rámci cenového rozpětí.

Co je možnost Post-Only Limit
Možnost Post-Only Limit Order zajišťuje, že limitní příkaz bude přidán do knihy objednávek a nebude se shodovat s již existujícím příkazem. Pokud by vaše objednávka způsobila shodu s již existující objednávkou, engine zruší vaši limitní objednávku pouze po odeslání.

Co je to hidden order
Možnost Skrytá objednávka zajišťuje, že se objednávka neobjeví v knize objednávek; tím neovlivňuje ostatní účastníky trhu.

Obchodování s deriváty

Obchodování s deriváty umožňuje obchodníkům spekulovat na budoucí cenu aktiva nákupem nebo prodejem derivátových kontraktů, aby získali větší výnos, než kdyby si podkladové aktivum koupili přímo. Obchodování s deriváty na Bitfinexu je dostupné pouze pro ověřené uživatele střední nebo vyšší úrovně ve schválených způsobilých jurisdikcích.

bitfinex recenze

Chcete-li obchodovat s deriváty, musíte mít ve své peněžence derivátů Bitcoin (BTC) nebo TETHER (USDt).

NAVŠTÍVIT BITFINEX

Bitfinex staking

Bitfinex nabízí soft staking program, který uživatelům umožňuje získávat odměny držením určitých digitálních tokenů.

Týdenní odměny lze získat stakovaním tokenů podporovaných na platformě. Uživatelé mohou obchodovat, nabízet maržové financování a pokračovat v používání tokenů v rámci platformy a dostávají své odměny.

bitfinex návod

Bitfinex securities

Bitfinex Securities si klade za cíl modernizovat obchodování s cennými papíry tím, že nabízí platformu s nejlepší obchodní technologií ve své třídě a špičkovou likviditou. Poskytuje obchodní zkušenost pro ty, kteří chtějí získat přístup a obchodovat s tokenizovanými cennými papíry.

Bitfinex Funding

Margin Funding na Bitfinex jde ruku v ruce s maržovým obchodováním. Prostřednictvím Margin Funding mohou uživatelé s úrovní verifikace Basic Plus a vyšší poskytovat finanční prostředky prostřednictvím platformy financování P2P (Peer To Peer) pro obchodníky, kteří je mohou používat v maržovém obchodování a získávat tak generovaný úrok. Pokud nejste obchodník a preferujete bezpečnější investice, tato funkce je pro vás.

Bitfinex vám umožňuje poskytovat financování v jakékoli z různých měn, které jsou k dispozici pro obchodování s marží. Když máte tyto prostředky ve své funding peněžence, můžete si vybrat své vlastní zvolené podmínky (míru financování, dobu trvání a částku) a vytvořit nabídku financování, která bude provedena jako jakákoli objednávka v knize objednávek, jakmile se spáruje s nabídkou. Dokud vám příjemce finančních prostředků nevrátí prostředky, budou vám vypláceny úroky ve vámi nastavené sazbě.

Bitfinex návod

Mezi další možnosti v Bitfinex funding patří Bitfinex Borrow, což je peer-to-peer (P2P) finanční platforma, která vám umožňuje půjčovat si finanční prostředky od jiných uživatelů pomocí vaší kryptoměny nebo fiat aktiv jako kolaterálu. Systém automaticky obnoví jakýkoli úvěr na financování, když období skončí za nejlepší dostupnou sazbu v určitém časovém rámci. Přesto burza doporučuje upravit sazby podle vašich potřeb a okolností, aby lépe vyhovovaly vašim obchodním cílům.

A nakonec Lending Pro je vysoce přizpůsobitelný nástroj, který využívá automatizované technologie a pokročilé funkce pro správu půjček na základě specifikací uživatele a podmínek na trhu. Zahrnuje grafy a nástroje, které vám umožní snadno sledovat zůstatek, porozumět výkonu a potenciálně zvýšit své výdělky automatizací správy kryptofinancování na portálu pro půjčování peer-to-peer.

Obě tyto možnosti mohou opět využít pouze uživatelé s úrovní verifikace Basic Plus a vyšší.

Přehled dalších burz a směnáren najdete zde

Vklady a výběry

Vklad můžete provést bankovním převodem (v případě fiat měn) nebo převodem kryptoměn z externí peněženky. Po uložení mohou uživatelé přesouvat finanční prostředky mezi burzou nebo maržovými a financovacími účty. Tímto způsobem můžete mít různé účty pro různé služby Bitfinex (např. maržové půjčování/obchodování, mimoburzovní obchody).

Provedení vkladu je jednoduché, ale v případě bankovního převodu to trvá dlouho. Vklady prostřednictvím bankovních převodů jsou pouze pro ověřené účty.

Výběry fungují podobným způsobem: uživatelé mohou posílat fiat měny zpět na svůj bankovní účet prostřednictvím převodu. Běžné výběry fiat trvají 5–10 pracovních dnů, zatímco expresní výběry fiat jsou odeslány do 24 hodin. Případně si můžete kryptoměny vybrat zpět do své externí peněženky. Výběr kryptoměn trvá cca. 12 hodin na zpracování. Rychlost postupu závisí také na vašich aktivovaných bezpečnostních opatřeních. Zde platí pravidlo, čím bezpečnější je váš účet, tím rychleji Bitfinex zpracuje váš požadavek.

Nebudete moci vybírat měny, pokud nemáte zabezpečený svůj účet pomocí 2FA.

Bezpečnost

Bezpečnost je u Bitfinexu nejvyšší prioritou, protože nabízí více bezpečnostních ochran pro uživatele a přijímá více bezpečnostních opatření než většina burz. Nejen, že je zde zmíněná dvoufaktorová autentizace, ale uživatelé mohou také využít autentizaci Universal 2nd Factor (U2F), která vyžaduje přihlášení pomocí dalšího fyzického elementu, jako je specializované USB nebo NFC zařízení na základě podobné bezpečnostní technologie jako u čipových karet. Také 99,5 % klientských prostředků je uloženo v offline peněženkách pomocí geograficky distribuovaného systému s více podpisy. Kromě toho Bitfinex monitoruje uživatelské účty následujícími způsoby:

– Ukládá přihlašovací údaje a analyzuje je pro jakoukoli neobvyklou aktivitu
– Detekuje změny IP adresy pro případ odcizení relací
– Odesílá upozornění a povoluje zmrazení účtu v případě podezřelé aktivity
– Může omezit přístup k účtu a výběry na vybrané IP adresy
– Sleduje vzorce chování a spouští manuální kontroly neobvyklých odběrů
– Používá PGP e-mailové šifrování pro proces potvrzení stažení imunity proti malwaru

Pokud jde o bezpečnostní opatření, která má burza na ochranu svého systému, Bitfinex dělá následující:

– Používá ochranu proti DDos útokům
– Automaticky denně zálohuje databáze
– Automaticky šifruje a duplikuje zálohovaná data
– Pravidelně aktualizuje software a systémy Linux

Výše uvedená opatření snižují zranitelnost Bitfinexu. Přestože burza nepojišťuje uživatelské prostředky, převzala odpovědnost za kompenzaci uživatelů, když došlo ke ztrátě majetku v důsledku narušení bezpečnosti.

Výhody
 • Široká škála služeb, obchodních párů a typů příkazů
 • Nízké poplatky za obchodování a výběr
 • Velmi snadné použití.
Nevýhody
 • Pouze pro profesionální obchodníky s kryptoměnami
 • Burza utrpělo několik významných hacků
 • Ověření účtu trvá dlouho.
Závěr
Závěrečné shrnutí

Celkově burza Bitfinex dostává smíšenou zpětnou vazbu od uživatelů a její historie problémů je znepokojivá. Bitfinex je i přesto jednou z nejdůvěryhodnějších kryptoměnových burz na světě s obsáhlým seznamem podporovaných coinů, který obchodníkům umožňuje nakupovat nebo prodávat jejich preferované kryptoměny. Je to především platforma pro pokročilé obchodníky, kteří umí používat špičkové nástroje pro tvorbu grafů s výrazně vysokými objemy likvidity. Tato burza nabízí mnoho funkcí, které oslovují tuto uživatelskou základnu - až 100x pákový efekt, několik různých typů objednávek, sofistikované nástroje pro sledování výkonu a mnohé další. Pro nováčky nemusí být Bitfinex tím správným místem, se kterým začít.

5.0

FAQ

Where is Bitfinex based at?

Bitfinex’s office is headquartered in Hong Kong.

Jak mohu vložit peníze na svůj účet u Bitfinexu?

V současné době můžete na účtu Bitfinex vkládat kryptoměny a také měny Fiat, jako jsou USD, EURO, GBP a JPY.

Jak dlouho obvykle trvá výběr u Bitfinexu?

Bitfinex udává maximální dobu výběru 12 hodin. Typická doba stažení je však mnohem kratší, než jedna nebo dvě hodiny.

Jak bezpečný je Bitfinex?

Pro bezpečnostní opatření používá Bitfinex několik vrstev bezpečnostních opatření pro různé oblasti svých webových stránek. Z hlediska zabezpečení fondů je 95 % finančních prostředků klientů uchováváno v chladírnách. Data jsou nyní uchovávána je nový a bezpečnější server s rozšířeným bezpečnostním týmem, který dohlíží na bezpečnost serveru. Kromě toho je bezpečnost pravidelně testována Hacktive Security.

Je Bitfinex podvod?

Ne, Bitfinex není podvod. Funguje od roku 2012. Dnes je to jedna z největších světových burz podle objemu obchodů.

NAVŠTÍVIT BITFINEX

Veškerý obsah v tomto článku slouží jen pro informační účely a v žádném případě neslouží jako investiční rady. Investice do kryptoměn, komodit a akcií je velmi rizikové a může vést ke ztrátám kapitálu.

Podobné články