Úvod

ByBit recenze – TOP burza pro obchodování s velkými bonusy!

 • Přehledné rozhraní
 • Platforma nabízí skvělý výkon
 • Integrovaný swap aktiv
 • Nízké poplatky

Obsah článku

V této ByBit recenzi se podíváme na globální platformu pro obchodování s krypto deriváty, která se pyšní svými kvalitními možnostmi obchodování s pákovým efektem spojenými s pokročilými funkcemi, skvělým rozhraním a výkonem.

Základní informace

Typ stránky burza pro obchodování s krypto deriváty
Jednoduchá pro začátečníky ne
Mobilní aplikace ano
🌍Sídlo společnosti Singapur
🌍Založení společnosti 2018
💰Způsob vkladu kryptoměny, BTC, ETH, EOS, XRP a USDT
💰Způsob výběru Kryptoměny, BTC, ETH, EOS, XRP a USDT
📉Počet dostupných párů 4
👮‍♂️Důvěra ve společnost vysoká
☎Zákaznická podpora aktivní, 24/7 Live Chat
Vlastní kryptoměna ne
Stránka https://www.bybit.com/

NAVŠTÍVIT Bybit

ByBit recenze

Platforma ByBit, která byla spuštěna v roce 2018, je klíčový hráč na trhu v oblasti krypto derivátů, uživatelsky přívětivá ke zkušeným i začínajícím obchodníkům. Platforma vedená generálním ředitelem Benem Zhouem sídlí v Singapuru, ale její dosah je již globální díky působivé řadě funkcí.

 • Maržové obchodování s až 100násobným pákovým efektem. Můžete obchodovat s perpetuálními kontrakty na Bitcoin, Ethereum, EOS a XRP s až 50x, 100x nebo samozřejmě i s nižší pákou, abyste našli vhodnou rovnováhu mezi rizikem a zisky.
 • Podpora více měn. Na ByBit máte možnost vkládat, vybírat a otevírat pozice v BTC, ETH, EOS, XRP a dokonce USDT (není k dispozici pro obchodování, pouze hedging). Pomocí interní funkce Asset Exchange můžete snadno převádět kryptoměny.
 • Nízké poplatky. ByBit nabízí jedny z nejkonkurenceschopnějších poplatků za obchodování s marží na trhu.
 • Žádná procedura KYC. Platforma od vás nepožaduje žádné osobní ani soukromé informace.
 • Výkonné a dobře navržené obchodní rozhraní. ByBit má robustní, výkonnou a dobře navrženou platformu a je snadno ovladatelná, je plná pokročilých možností. Dokáže zpracovat až 100 000 obchodů za sekundu.
 • Bezpečná platforma. Burza nemá ve své historii žádný hack, porušení nebo únik uživatelských informací.
 • 24/7 zákaznická podpora. Podpora je k dispozici v několika jazycích a má podobu live chatu a e-mailu.

Celkově vzato je ByBit relativně svěží a ambiciózní burza pro obchodování s marží a životaschopná alternativa ke konkurenčním webům pro obchodování s pákovým efektem, jako jsou BitMEX nebo PrimeXBT.

Bybit je relativně nová burza, která začala v roce 2018 na medvědím trhu. Ačkoli její sídlo je v Singapuru, burza je zapsána na Britských Panenských ostrovech jako Bybit Fintech Limited. Kromě Singapuru má ByBit pobočky v Hongkongu a na Tchaj-wanu.

Zakládající tým ByBit má silné zázemí a zkušenosti v oblasti Forexu, investičního bankovnictví a blockchainové technologie. Generálním ředitelem burzy je Ben Zhou.

Během prvních dvou let provozu získal ByBit více než 100 000 uživatelů ze Severní Ameriky, Evropy, Ruska, Japonska, Jižní Koreje a dalších prominentních krypto trhů.

Design

ByBit se pyšní čistým designem své hlavní obchodní obrazovky. Designu rozvržení napomáhá jeho barevná paleta, jejíž elegantní pozadí doplňuje přehlednou obchodní obrazovku. Různé součásti tohoto rozhraní jsou organizovány minimalistickým způsobem, přičemž žádná funkce nezůstává na pozadí nebo hraje druhé housle před ostatními.

Kniha objednávek a okna nedávné historie obchodu dokonale zapadají do celkového uspořádání. Funkce obchodování lze spravovat z vyhrazené části na pravé straně obrazovky, včetně přístupu k podrobnostem smlouvy, aktivitě na trhu a zdrojům nápovědy.

Okna s přehledem prostředků a pozicemi jsou snadno dostupná a tradeři mohou přepínat pozice na obrazovce v závislosti na jejich preferencích. ByBit umožňuje jednoduchou manipulaci se samotnými parametry návrhu měřítka, včetně umístění jeho osy, indikátorových dat a procent. Základní barevné schéma lze také změnit spolu se všemi metrikami uvedenými na obrazovce, včetně časového pásma obchodníka.

bybit recenze

Vzhledem k tomu, že operace spojené s obchodováním s deriváty jsou často složité, je to jednoznačně plus, ať už jde o profesionála nebo začátečníka.

NAVŠTÍVIT Bybit

ByBit poplatky

Obchodníci jsou klasifikováni jako market takers nebo market makers. Za každý provedený příkaz je účtován buď obchodní poplatek, nebo poskytnuta obchodní sleva.

Obchodníkům, kteří hledají likviditu a okamžitě ji odeberou, bude účtován poplatek za obchodování. Tvůrci trhu, kteří poskytují likviditu a prohlubují trh objednávek, obdrží od Bybit rabat (záporný poplatek za obchodování).
Poplatek za obchodování se odečítá ze zůstatku na účtu a neovlivňuje počáteční marži příkazu.

ByBit je férová burza, pokud jde o poplatky za obchodování. Účtuje 0,075 % pro market takery a platí 0,025 % tvůrcům trhu, což je v tomto odvětví relativně nízká cena.

Kontrakt Max. Páka Maker Rabat Taker Poplatek Míra financování Míra Financování Interval
BTC/USD 100x -0.025% 0.075% 0.0416% Každých 8 hodin
ETH/USD 50x -0.025% 0.075% 0.0689% Každých 8 hodin
EOS/USD 50x -0.025% 0.075% 0.0980% Každých 8 hodin
XRP/USD 50x -0.025% 0.075% 0.0692% Každých 8 hodin

Kromě obchodních poplatků uživatelům vzniká také poplatek za financování, který označuje finanční prostředky vyměňované mezi kupujícími a prodávajícími. Kladná míra financování znamená, že jste zaplatili za financování někoho, zatímco záporná míra financování znamená, že ji dostáváte.

ByBit si neúčtuje žádné poplatky za vklad a výběr. Platforma vás pouze požádá o pokrytí síťových poplatků během výběrů, které jsou pevné.

Mince Bitcoin (BTC) Ethereum (ETH) XRP EOS Tether (USDT)
Poplatek 0.0005 0.01 0.25 0.1 5

Jak vidíte, služby poskytované ByBit nejsou drahé. Pokud jde o poplatky, ByBit konkuruje jiným platformám s nízkými poplatky a vysokým pákovým efektem, konkrétně BitMEX, PrimeXBT a PrimeBit. ByBit se však odlišuje od skupiny tím, že je jedinou burzou pro obchodování s více měnovými maržemi v tomto clusteru, zatímco ostatní jsou takzvané platformy pouze pro Bitcoin.

V neposlední řadě má ByBit integrovanou směnárnu, která umožňuje swapy různých kryptoměn v rámci platformy. Každý swap přichází s jinou sazbou, ale pokud rozdíl mezi kotační sazbou nemůže být nikdy větší než 0,5 % na swap.

Stručně řečeno, ByBit je velmi konkurenceschopná burza, pokud jde o poplatky a jedinečné funkce.

ByBit návod

Jak si vytvořit účet na ByBit

Přejděte na domovskou stránku Bybit přes tento odkaz, kde můžete získat bonus až 500 dolarů. Pokud si zaregistrujete účet přes náš odkaz, obdržíte bonus 10 dolarů hned po vytvoření účtu a dalších až 90 dolarů po splnění menších úkolů. Tento kredit nelze vybrat a musí být použit pro obchodování na platformě.

bybit recenze

Zaregistrujte se pomocí e-mailu nebo telefonního čísla. Na e-mail nebo telefon vám obratem dorazí ověřovací kód. Po aktivaci vašeho účtu přes e-mail nebo SMS můžete hned začít obchodovat.

Bybit vám nabízí tři typy obchodních produktů: spotové obchodování, obchodování s deriváty a decentralizované finance (DeFi)

Spotové obchodování

Pro obchodníky, kteří používají webovou obchodní stránku, přejděte na domovskou stránku Bybit, klikněte na „Market“ na navigační liště a přejděte na karu spotového obchodování.

bybit návod

Vyhledejte obchodní pár, který si přejete. Dostanete se do obchodního rozhraní Bybit. Na levé straně stránky můžete vidět všechny obchodní páry, stejně jako poslední obchodovanou cenu (USDT) a 24hodinové procento změny odpovídajících obchodních párů.

bybit recenze

Typy příkazů

 • Limit – limitní objednávka bude zařazena do knihy objednávek na rozdíl od okamžitého zpracování. Dokud se nenajde protistrana, která bude souhlasit s vašimi obchodními podmínkami, tak do té doby nebude objednávka zrealizována.
 • Market – Na market objednávce se obchoduje s aktuální tržní cenou. Objednávka bude hned zpracována a nemusíte čekat na protistranu. Nemusíte zadávat cenu, neboť aktuální cenu vám vždy automaticky vyplní samotná burza.
 • Conditional – Když přednastavená spouštěcí cena (trigger price) dosáhne poslední tržní ceny, podmíněný tržní pokyn bude okamžitě vyplněn, zatímco podmíněný limitní pokyn bude zadán do knihy objednávek a bude čekat na provedení. To znamená, že když cena překoná spouštěcí cenu, vyplní se buď limitní nebo tržní příkaz, podle toho,co zvolíte.

NAVŠTÍVIT Bybit

Obchodování s deriváty

ByBit podporuje pákové obchodování na základě hodnoty derivátu, který chcete k obchodování použít.

Obchodování s pákovým efektem je trochu riskantnější možnost, takže lépe ji přenechat zkušenějším obchodníkům, kteří jsou schopni využít nabídku platformy k obchodování BTC/USD se 100násobným pákovým efektem. Kombinace zahrnující ETH, EOS a XRP nabízí pákový efekt až 50x maximálně, což je stále atraktivní možnost pro milovníky rizik. Platforma nabízí vyšší pákový efekt ve srovnání s běžnými obchodními platformami, jako je Kraken nebo Binance, ale je menší ve srovnání s PrimeBit.

Výdaje související s financováním jsou kryty úrokovými sazbami a kalkulovanými prémiemi a diskonty. Jak jsme poznamenali výše poplatky, které platíte z hlediska derivátů, závisí na vaší kapacitě podporovat likviditu platformy. V tomto případě bude mít tvůrce trhu právo na slevu (ve výši 0,025 % za každý obchod). V opačném případě budou běžní obchodníci muset zaplatit 0,075 % za obchod.

Pojištění a likvidační schéma ByBit

Protože vypořádání futures kontraktů s sebou nese různá rizika, tým ByBit přišel s mechanismem pojistného fondu. Jeho zdroje se stanou dostupnými, pokud obchodník projde likvidací, která klesne pod cenu, která se považuje za bankrotovou cenu, tj. smaže se jeho počáteční marže. Platforma také obsahuje několik mechanismů pro řešení tohoto pokročilého obchodního segmentu:

 • Mechanismus stop-loss na pozicích jim brání v dosažení sazeb, které mají za následek likvidaci.
 • Automatické doplňování marží se používá k udržení marží na uspokojivé úrovni, kdykoli hrozí jejich vyčerpání.
 • Mechanismus duálních cen je zaveden, aby se snížila rizika manipulace s trhem zavedením mark-price (globální cena Bitcoinu), která je vázána na likvidaci, a poslední obchodované ceny, která slouží jako základ pro výpočet při uzavření pozice (tržní cena na ByBit)

ByBit také implementuje systém podporující automatické oddlužení. Aktivuje se v případě, že pozice je nedostupná k likvidaci a pojišťovací fond ji není schopen pokrýt. V tomto případě může tento systém automaticky oddlužit pozici obchodníka na základě předem definovaných nastavení.

Pochopení alespoň základů tohoto typu obchodování s kryptoměnami je nutností, protože ByBit očekává, že jeho uživatelé budou obeznámeni s pojmy jako „deriváty“, „pákový efekt“ a „perpetuální kontrakty“. To, co dělá je, že poskytuje obchodníkům přístupné prostředí, ve kterém jsou deriváty vázány na kryptoměny a zpřístupněny pro obchodování na základě dostupné páky.

Perpetual futures kontrakty se používají podobným způsobem jako u standardizovaných futures kontraktů, což znamená, že představují dohody o obchodování s aktivem nebo měnou (nebo jakýmkoli jiným nástrojem) za předem stanovenou cenu v konkrétním čase v budoucnosti. To umožňuje uživatelům pokusit se profitovat ze spekulací na ceny, které může jedno z těchto aktiv skutečně mít v budoucnu. Přesto, na rozdíl od toho, co se nachází u tradičních futures kontraktů, jejich perpetuální kontrakty nikdy nevyprší.

Platforma v současnosti nabízí podporu pro čtyři trhy. Podporované kryptoměny jsou Bitcoin, Ethereum, EOS a XRP, přičemž americký dolar slouží jako druhá součást všech párů.

Obchodování s deriváty – návod

Přejděte na domovskou stránku Bybit. Klikněte na „Derivatives“ v navigační liště a vyberte typ smlouvy a obchodní pár z rozbalovací nabídky, abyste vstoupili na stránku obchodování s deriváty.

bybit poplatky

Vyberte režim marže a nastavte páku.

Burza Bybit podobně jako Binance rozděluje finanční páku na izolovanou a cross.

 • Cross páka – v rámci křížové marže se použije veškerý dostupný zůstatek příslušného maržového účtu, aby se splnily požadavky na udržovací marži a zabránilo se likvidaci. Veškerý odpovídající disponibilní zůstatek se může v případě likvidace ztratit. Upozorňujeme, že úprava pákového efektu ovlivní všechny pozice a aktivní objednávky v rámci aktuálního páru.
 • Izolovaná páka – pod izolovanou marží se na pozici aplikuje specifická výška marže, tj. počáteční marže, přičemž poziční marži lze upravit manuálně. V případě likvidace můžete ztratit počáteční marži a extra marži přidanou k této pozici. Upozorňujeme, že úprava pákového efektu ovlivní všechny pozice a aktivní objednávky v rámci aktuálního páru.

Co se týče typů objednávek, tak derivátová burza disponuje stejnými objednávkami jako spotová burza.

NAVŠTÍVIT Bybit

ByFi

ByFi Center vám poskytuje produkty pro cloudovou těžbu a decentralizované finance (DeFi). Před zakoupením plánu se prosím ujistěte, že máte na svém účtu ByFi dostatek finančních prostředků. Můžete se přihlásit ke svému účtu ByFi a poté kliknutím na „Transfer“ ve sloupci USDT převést aktiva.

bybit návod

ByFi poskytuje robustní a spolehlivou stakovací platformu, která umožňuje získat zdravý výnos na více kryptoměnách.

 • Flexible staking – ByFi vám umožňuje vkládat tokeny a vydělávat vysoké APY. Proč je tedy “flexibilní?” To je jednoduché: své tokeny můžete vybrat, kdykoli budete chtít. V současné době vám ByFi umožňuje stakovat následující kryptoměny (APY v závorkách): ETH (2,50 %), BTC (2,00 %), USDC (4,50 %), USDT (3,50 %). Mějte na paměti, že nabízené coiny a odpovídající APY se budou neustále měnit v závislosti na podmínkách na trhu. Získaný výnos bude automaticky denně ukládán na váš účet ByFi.
 • Defi mining – Stakujete kombinace tokenů po předem stanovený počet dní, abyste získali výnosy.
 • Bybit Launchpool: Bybit Launchpool vám umožňuje stakovat a vydělávat výnosy zdarma. Tokeny, které stakujete, lze kdykoli vybrat. Projekt vám umožňuje stakovat BIT, a tím jej i vydělávat. Výdělky závisí na množství tokenů, které stakujete v poměru k tokenům stakovanými v celém poolu.
 • Dual asset mining – duální těžba aktiv, která není chráněnou jistinou s pohyblivými výnosy, vám umožňuje vložit preferované aktivum a zajistit atraktivní výnos prostřednictvím poskytování likvidity. Bybit pomáhá přidělovat likviditu protokolu Uniswap V3 v optimálním cenovém rozpětí.

Bybit swap

Pro pohodlnější obchodování pro své zákazníky nabízí ByBit také interní výměnu aktiv – možnost výměny coinů přímo na platformě, přičemž pro tento typ operací je aktuálně podporována jakákoliv z pěti měn – BTC, ETH, EOS, XRP, a USDT. To platformě přidává jedinečnou další vrstvu funkčnosti a činí ji užitečnou pro obchodníky, kteří chtějí zajistit svá aktiva a zisky proti kolísání cen.

bybit recenze

Cena swapu je založena na směnném kurzu v reálném čase při zadávání měn, se kterými chcete obchodovat. Každý swap má svůj kotační kurz, a pokud se kotační kurz liší od směnného kurzu v reálném čase o více než 0,5 %, obchod se neprovede. Poplatek tedy vždy není vyšší než 0,5 % na swap.

Přehled dalších burz a směnáren najdete zde

Vklady a výběry na Bybit

Od února 2021 přijímá ByBit jako vklady k obchodování BTC, ETH, EOS, XRP a USDT. Proces začíná vytvořením účtu ByBit. Postup je poměrně přímočarý.

Vklad se provádí poměrně intuitivním způsobem, tj. kliknutím na kartu aktiva, výběrem podporované kryptoměny a interakcí s možností Deposit. Dalším způsobem, jak nakoupit kryptoměnu je přes třetí strany přímo ze stránek Bybit – Fiat deposit.

Platforma nemá stanoveny minimální požadované částky vkladu, neúčtuje žádné poplatky, kromě minimálního poplatku za zpracování operace na blockchainu. ByBit neuplatňuje stejné zásady pro výběry, minimální částky výběru jsou:

Bitcoin: 0,0005 BTC
Ethereum: 0,01 ETH
EOS: 0,1 EOS
Zvlnění: 0,25 XRP
Tether: 5 USDT

Bezpečnost ByBit

ByBit vás nenechá projít postupy know-your-customer (KYC), což znamená, že nebudete požádáni o předložení ID dokumentů nebo jakýchkoli podobných informací pro obchodování. To však neznamená, že platforma má zabezpečení odsunuté na druhou kolej. Kromě dvoufaktorové autentizace (2FA) prostřednictvím e-mailu, SMS a Google Authenticatoru nabídne platforma uložení zákaznických tokenů v řadě offline (cold) peněženek umístěných na zabezpečeném webu.

Přesun uložených finančních prostředků je regulován použitím multi-signature adres. To znamená, že platforma používá více klíčů k podepisování transakcí mezi peněženkami. Žádná osoba tak nebude mít příliš velkou moc při nakládání s aktivy uloženými na burze. Část finančních prostředků, které jsou potřebné pro okamžité výběry, je uchovávána v ekvivalentu hot peněženek.

Platforma také používá šifrování SSL k napájení svého komunikačního enginu, přičemž adresy a hesla potřebná pro transakce jsou plně šifrovány. Všechny žádosti o výběr procházejí před schválením několika bezpečnostními kontrolami.

Burza ByBit ještě nezažila narušení zabezpečení, což znamená, že platforma zůstává důvěryhodná a bezpečná.

NAVŠTÍVIT Bybit

Budoucí vývoj

ByBit chce jasně ponechat dveře otevřené pro různé profily obchodníků, od drobných maloobchodníků až po organizované velké investory. Aby toho dosáhl, musel vybudovat solidní výkonnostní infrastrukturu s příslibem podpory 100 000 transakcí za sekundu.

Přesto tým, který za tím stojí, slibuje, že se na této úrovni nezastaví, protože jeho vývojáři a technici neustále pracují s odborníky na forex a blockchain, aby udrželi úroveň výkonu v souladu s růstem zákaznické základny platformy.

Mezi nadcházející projekty patří:

 • Obchodování s opcemi: evropské opce a lineární opční smlouvy zajištěné v USDC
 • USDC perpetualní kontrakty a marže využívající model založený na riziku pro zkušené obchodníky včetně tvůrců trhu a institucionálních klientů, aby zvýšilo využití prostředků na základě podkladové ceny a volatility napříč perpetuálními kontrakty a opcemi
 • Jednotný maržový účet, který kombinuje všechny typy účtů a poskytuje uživatelům flexibilitu a pohodlí k dosažení jejich finančních cílů
 • Grid trading zahrnující trading bota v Bybit’s ByFi Center, který pomáhá uživatelům automatizovat jejich nákupní a prodejní objednávky zadávané v předem stanovených intervalech úpravou jejich požadované výše pákového efektu
 • Služby pro instituce: produkty a služby šité na míru institucím
 • Peněženka 3.0: podpora > 100 různých aktiv včetně DeFi, NFT, které jsou vytvořeny pomocí smart kontraktů.

Výhody
 • Přehledné rozhraní
 • Platforma nabízí skvělý výkon
 • Integrovaný swap aktiv
 • Nízké poplatky
Nevýhody
 • Žádná telefonická zákaznická podpora
 • Pokročilé funkce mohou být pro začínající obchodníky zastrašující
 • Žádná podpora fiat
Závěr
Závěrečné shrnutí

Stručně řečeno, ByBit se dokázal prosadit jako slušná platforma pro obchodování s deriváty na bázi kryptoměn. Mezi jeho silné stránky patří robustní obchodní platforma, vynikající podpora obchodování s pákovým efektem a související pokročilý mechanismus pro hladší chod, skvělé rozhraní a kvalitní možnosti zabezpečení.

5.0

FAQ

Je Bybit legitimní a bezpečný?

Je vaše kryptoměna s Bybitem bezpečná? Bybit má řadu bezpečnostních opatření na ochranu vašeho majetku. Uchovává 100 % klientských prostředků offline v chladírně. Také individuálně kontroluje každý požadavek na výběr ručně, aby se zabránilo neoprávněným výběrům.

Co mohu obchodovat na Bybit?

Na Bybit můžete long a short 11 krypto aktiv, včetně BTC, BCH, ADA, ETH, LINK, DOT, EOS, LTC, UNI, XRP a XTZ. Při nákupu inverzních trvalých kontraktů potřebujete BTC, ETH, EOS nebo XRP jako kolaterál. Ale BTC je podkladovým aktivem při nákupu inverzních futures kontraktů. Pokud jde o trvalé kontrakty USDT, USDT slouží jako marže při obchodování s BTC, LINK, ADA, ETH, LTC, DOT, BCH, XTZ a UNI.

Jaké jsou poplatky Bybit?

Na platformě se můžete setkat s různými poplatky Bybit. Zahrnují poplatky za financování, poplatky za převzetí, poplatky za výměnu aktiv, manipulační poplatky za obnovu aktiv, poplatky za výběr a poplatky za pojištění.

Je Bybit regulovaný?

Bybit není regulován. Ačkoli je to obecně v regulačním limbu, platforma má rozsáhlou mezinárodní uživatelskou základnu. Společnost je registrována na Britských Panenských ostrovech, ale její sídlo je v Singapuru. To je důvod, proč mnoho obchodníků, kteří k němu tíhnou, sídlí v Asii.

NAVŠTÍVIT Bybit

 

Veškerý obsah v tomto článku slouží jen pro informační účely a v žádném případě neslouží jako investiční rady. Investice do kryptoměn, komodit a akcií je velmi rizikové a může vést ke ztrátám kapitálu.

Podobné články