Půjčka České spořitelny

Půjčka, která vám vyjde vstříc

Půjčka odČeské spořitelnynabízíaž 700 000 Kč, individuálně až do výše2 500 000 Kčna cokoli a bez zajištění. Peníze přitom můžete mít na svém účtě již do 15 minut a sami si přitom nastavíte výši splátky i dobu, kdy chcete půjčku splatit. Při řádném splácení navíc můžeteušetřit i 15 měsíčních splátek.Půjčte si až na dobu 10 let, a to s výhodnou úrokovou sazbouuž od 6,9 %.

Pokud vám služba nebude vyhovovat, své rozhodnutí můžete vzítdo 60 dnů zpátky.Podle potřeby si můžete až2x ročně odložitměsíční splátku nebo kdykoli změnit její výšiaž o 50 %.Navíc se můžete pojistit proti neschopnosti půjčku splácet.

Podmínky půjčky postupem času prošly zjednodušením a její vyřízení nyní zaberepouze pár minut.K žádostinení nutné dokládat účelpůjčky a v případě stávajících zákazníků ani potvrzení o příjmu. Rovněž vás nečekají ani žádné záludné poplatky za poskytnutí půjčky. Vystačíte si pouze s platným občanským průkazem.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námiušetřilo čas i peníze 529 033 domácností!

Odebírejte novinky a nic nepromeškejte

Podobné články

Přidat komentář