Invoering

Bitget recenze: Rostoucí krypto burza s velkým potenciálem (2023)

Ti z nás, kteří se pohybují v sektoru kryptoměn déle než jeden den, vědí vše o burzovních titánech, jako jsou Binance, Coinbase, KuCoin a další, kteří nám v průběhu let dobře sloužili. Ale možná je čas na inovativní, novou platformu; někoho, kdo přijde a nabídne něco nového a jiného a trochu. Přesně to se Bitget snaží udělat a proto vám přinášíme tuto recenzi burzy Bitget, která vám nabízí stědrý bonus na vklad až 4 613 dolarů.

Bitget je licencovaná, regulovaná a renomovaná globální kryptoburza dostupná ve většině zemí včetně České republiky. Je to jedna z nejlepších platforem, která nabízí copy trading a je oblíbená pro spotové a futures obchodování. Jedná se o profesionální obchodní platformu, ale postrádá fiat vklady a výběry, komplexní výdělečné produkty a mohla by těžit z větší podpory aktiv.

Klíčové vlastnosti Bitget jsou:

 • Spotové a futures obchodování
 • Snadný nákup kryptoměn
 • Pro většinu funkcí není potřeba KYC
 • Kopieer handel
 • Strategické obchodování
 • Launchpad, spoření a staking
 • Atraktivní doporučovací program

Basis informatie

Paginatype cryptocurrency uitwisseling en wisselkantoor
Makkelijk voor beginners Ja
Mobiele applicatie Ja
🌍Bedrijfshoofdkwartier Singapore
🌍Oprichting van een bedrijf 2018
💰Stortingsmethode cryptocurrencies
💰Selectie methode cryptovaluta
📉Počet podporovaných fiat měn 42
📉Cryptomen op de beurs 250+
👮‍♂️Vertrouwen in de samenleving hoog
☎Klantenondersteuning velmi aktivní – mail, živý chat, podpora centra nápovědy
✅Zelf cryptogeld Ano, BGB
Bladzijde HTTPS://BITGET.COM

Zaregistrujte se na Bitget a získejte bonus až 4 613 USD

Bitget recenze

Bitget je kryptoměnová burza, která podporuje více než 250 spotových obchodních párů a obchodování s deriváty, spolu s mnoha dalšími funkcemi, kterým se budeme věnovat v tomto článku. Bitget se těší rostoucímu přijetí a rychlému růstu, protože našel mezeru na trhu a přitahuje obchodníky, kteří se zajímají o inovativní funkce, jako je strategické obchodování a copy trading.

Bitget byl založen v roce 2018, což z něj činí jednu z novějších platforem pro obchodování s kryptoměnami a poskytuje zákazníkům způsob, jak nakupovat kryptoměny s působivými 42 různými fiat měnami u různých platebních partnerů, jako jsou Simplex, Banxa a další.

Nyní máte dokonce šanci obchodovat se všemi spotovými páry na Bitget za nulové poplatky.

Burza se nachází v Singapuru a může se pochlubit uživatelskou základnou více než 2 miliony uživatelů z celého světa. Jedna věc, kterou společnost Bitget udělala velmi dobře a která je prioritou, je zaměření se na to, jak je důležité udržet globální regulační orgány spokojené. Získali několik licencí, což vedlo k tomu, že Bitget je bezpečnou a solidní volbou výměny pro uživatele ve většině zemí.

bitget recenze

Bitget má přibližný denní objem obchodů 365 milionů USD a dosáhla přibližně 10 miliard během býčího běhu, a zákazníci mohou být v klidu, když vědí, že platforma se řídí nejlepšími bezpečnostními postupy v oboru. Bitget je v současné době na CoinMarketCapu na 53. místě z hlediska objemu obchodování, i když byl svého času v top 5 v objemu obchodování s futures.

Burza oznámila několik velmi působivých partnerství, když rozšiřují své marketingové úsilí, jako je sponzorství nejstaršího a nejetablovanějšího italského fotbalového klubu Juventus FC, také uzavřel partnerství s PGL Major jako oficiálním krypto partner eSports a v roce 2022. Platforma pokračovala v partnerství s předním tureckým fotbalovým klubem Galatasaray FC.

bitget recenze

Burza také nedávno oznámila sponzorství pro PGL RMR a PGL Major Antwerp 2022, stejně jako PGL DOTA 2 Major Arlington 2022.

Právě teď, když už víme něco o burze Bitget, pojďme proniknout do klíčových funkcí a uvidíme, zda tato krypto burza stojí za vaši pozornost.

NAVŠTivte Bitget a získejte bonus až 4 613 USD

Klíčové vlastnosti burzy Bitget

Když jsme poprvé slyšeli o Bitgetu, předpokládali jsme, že se nebude lišit od stovek jiných napodobenin obchodních burz.

Pak jsme si všimli nedostatku objemu obchodování a nízkého hodnocení na CMC a pomysleli jsme si: „Stojí Bitget vůbec za recenzi? Koneckonců už máme jiné fantastické burzy, potřebujeme další?

Navzdory skutečnosti, že jsme platformu neznail, překvapilo nás, že se umístila mezi 5 nejlepšími burzami z hlediska průměrného denního objemu obchodů s futures a dosáhla „stavu jednorožce“ s oceněním 1 miliardy USD. Dosáhla také 24hodinového objemu obchodování přes 10 miliard dolarů podle jejich stránek. Burza tiše v zákulisí budovala a nyní nabízí inovativní funkce, které nikde jinde nenajdete.

bitget recenze

Pokud se podíváte hlouběji do platformy, zdá se, že pochopili, že aby mohli konkurovat v tomto vysoce konkurenčním odvětví, musí nabízet bezproblémový produkt a být schopni naplnit potřebu na trhu.

Mám pocit, že Bitget možná dělá právě to. Nenechte se odradit nedostatkem pozornosti médií, influencerů na YouTube a reklam. Bitget buduje silné základy, které bude snadné rozšířit, pokud budou správně fungovat.

Spothandel

Bitget nabízí docela slušný výběr více než 200 párů dostupných pro spotové obchodování. Je důležité poznamenat, že Bitget nenabízí obchodování s marží pro spotové páry, ale nabízí až 100x pákový efekt při obchodování futures, kterému se budeme věnovat později.

bitger recenze

Kdokoli, kdo používal jiné platformy pro obchodování s kryptoměnami, nebude mít problémy s navigací na obrazovce spotového obchodování. Je dobře rozvržená a intuitivní. Provedení objednávky je bleskové, což je důležité, aby se zabránilo problémům, jako je skluz.

Obrazovka grafů je poháněna TradingView, což byla cesta, kterou si zvolilo mnoho populárních obchodníků s kryptoměnami, a to z dobrého důvodu. TradingView je jednou z nejpokročilejších a nejoblíbenějších platforem pro vytváření grafů na světě a splňuje potřeby téměř každého obchodníka od začátečníků po pokročilé. Díky využití TradingView mohou obchodníci provádět všechny své technické analýzy a umísťovat své obchody na jednu pohodlnou obrazovku přímo na platformě, aniž by museli přecházet z obchodní platformy na platformu grafů.

Nyní máte šanci obchodovat se všemi spotovými páry na Bitget za nulové poplatky.

NAVŠTivte Bitget a získejte bonus až 4 613 USD

Bitget Futures Trading

Pro pokročilé obchodníky nabízí Bitget USDT-M Futures, USDT-M Demo, Coin-M Futures, Coin-M Futures Demo, USDC Futures a Simulované USDC Futures.

bitget recenze

Pro obchodování futures je k dispozici pákový efekt až 100x s rozsahem v závislosti na páru. K dispozici jsou následující režimy:

 • Cross – Všechny dostupné prostředky na futures účtu lze použít jako marži ke sdílení rizik, čímž je odolnější vůči ztrátám
 • Izolované – Riziko každé pozice bude vypočítáno nezávisle.

Pokud jde o typy příkazů, obchodníci mohou vybrat následující možnosti:

 • Begrenzing
 • Markt
 • Trailing-stop
 • Trigger- pouze přes Trigger nebo Post Only

Obrazovka s grafy futures je také poháněna TradingView, takže se zde nemusíte obávat nedostatku funkcí a funkcí. Jedna věc, která se nám na obchodní platformě opravdu líbí, je, že je snadný přístup k poměru marží, informacím o účtu, informacím o futures a analýze, vše úhledně schované na straně obrazovky.

Jsou užitečné, aby tam obchodníci našli důležité informace na první pohled.

Bitget Launchpad

Launchpady poskytují průměrnému obchodníkovi/investorovi možnost získat časný přístup k projektům, něco, co bylo tradičně dostupné pouze VC firmám a těm, kteří nemají hluboko do kapsy a mají přátele na vysokých místech.

bitget recenze

Launchpady mohou být velmi lukrativní. Vzpomeňte si na historická maxima některých vašich oblíbených tokenů na vrcholu bull runu, nyní si představte, že jste token zakoupili za zlomek jeho původní ceny. Tyto tisíci procentní zisky jsou tím, o čem sní hodleři. Jako příklad se podívejte na šílené zisky některých projektů, které se účastnily Binance Launchpad:

Bitget pro své klienty vybírá některé z nejchytřejších projektů, do kterých se mohou zapojit, a umožňuje jim nakupovat tokeny, když jsou stále v rané fázi před jejich oficiálním uvedením na platformu. Zde je pohled na některé z minulých projektů:

8

Prostřednictvím portálu Launchpad mohou zákazníci vidět nadcházející uvedení na trh, zhodnotit sílu projektu a v případě potřeby se připojit. Jedna věc, kterou zde Bitget dělá docela dobře, je to, že poskytuje vynikající přehled o všech uvedených projektech.

Bitget Copy Trading

Platformy TradFi jako eToro, Avatrade a Zulu Trade katapultovaly copy trading a sociální obchodování do centra pozornosti a vytvořily to, co se stalo velmi žádanou funkcí pro obchodníky a investory.

Zatím není mnoho krypto burz, které nabízejí copy trading, Gate.io je jedna z nejlepších, na kterou jsme narazili, ale Bitget dělá velké posuny i v tomto sektoru.

bitget copy trading

Zde mohou uživatelé kopírovat obchody vysoce výkonných obchodníků. Copy trading může být pro různé obchodníky nesmírně přínosný na několika úrovních:

 • Začínající obchodníci, kteří se učí, mohou studovat a učit se od zkušenějších obchodníků, skoro jako by se učil učeň od zkušeného řemeslníka.
 • Zkušení obchodníci, kteří chtějí vedlejší příjem. Existuje příliš mnoho aktiv na to, aby mohla obchodovat jedna osoba, a více grafů, než může jedna osoba sledovat, proč se o pracovní zátěž nepodělit?
 • Obchodníci, kteří chtějí diverzifikovat. Pokud obchodník studoval Bitcoin a je odborníkem na obchodování s BTC, může se zaměřit na obchodníka, který se specializuje na trendy a cenové pohyby jiného aktiva a kopírovat jejich obchody.
 • Zkušení obchodníci mohou sdílet své strategie a získávat zisk od svých followerů. Protože stejně obchodují, proč si nevydělat extra příjem tím, že dovolíte ostatním, aby vás kopírovali?
 • Obchodníci, kteří jen hledají snadný příjem, mohou jen sedět a kopírovat profesionály.

Copy trading na Bitget velmi rychle vzrostlo na popularitě a od svého spuštění přilákalo více než 20 000 obchodníků. Je velmi uživatelsky přívětivý a má vysokou uživatelskou aktivitu.

Jedna věc, kterou je skvělé vidět, je transparentnost obchodníků v této sekci. Můžete najít celkový zisk obchodníka, zisk obchodníků, kteří ho kopírují, jeho followery, návratnost investic a jejich AUM.

 

Zde jsou kroky pro uživatele, kteří se chtějí zapojit do Copy tradingu:

 1. Vyberte si obchodníka, kterého chcete sledovat. Nezapomeňte se podívat na jeho statistiky a ujistěte se, že jejich ochota riskovat je v souladu s tím, co vám vyhovuje.
 2. Vyberte požadovaný obchodní pár, který chcete zkopírovat.
 3. Vyberte pevný poměr nebo fixní účet.
 4. Vyberte typ páky a nastavte páku.
 5. Vyberte izolovaný nebo křížový režim.
 6. Sledujte obchodní údaje, které lze kdykoli upravit a zavřít.

NAVŠTivte Bitget a získejte bonus až 4 613 USD

Bitget Quanto swapové smlouvy

Jedná se o zajímavou funkci, která je exkluzivní pro Bitget. Tato funkce umožňuje uživatelům používat různá krypto aktiva jako kolaterál a poté obchodovat s kryptoměnami na marži pomocí různých krypto obchodních párů.

Hlavní výhodou toho je, že umožňuje obchodníkům ponechat si poplatky za konverzi mincí na mince a umožňuje jim vybírat zisky získané z vyšší hodnoty mincí.

Bitget Earn

Schopnost vydělávat pasivní příjem z vašich držených kryptoměn se stala základním kamenem našeho odvětví a většina velkých burz nabízí nějakou možnost výdělku.

bitget recenze

Zdá se vám obrázek nahoře trochu holý? Sekce earn v tuto chvíli podporuje pouze token BGB a k dispozici jsou pouze dva produkty, z nichž oba jsou vyprodané.

Porovnejte to s platformami jako Binance, které mají stovky různých výdělečných produktů od nízkého po vysoké riziko pro stovky různých aktiv.

Bitget zde má co dělat, pokud chce konkurovat téměř každé jiné krypto platformě, která má robustnější výdělečné funkce.

Bitget spoření

Bitget také podporuje sekci spoření, která uživatelům umožňuje vkládat kryptoměny a získávat denní úroky flexibilním způsobem, který lze kdykoli vyplatit, což pomáhá kompenzovat nevýraznou část earn.

12

APY jsou zde docela dobré, pohybují se od 1 % pro BTC do 5,6 % pro DOT.

Bitget GroupCoin

GroupCoin je zajímavá funkce, se kterou jsme se dosud na žádné jiné platformě nesetkali. Toto je možnost, kde mohou uživatelé nakupovat vybrané kryptoměny za zvýhodněné ceny, čím více účastníků se připojí ke skupinovému nákupu, tím lepší nabídku mohou kupující získat.

bitget recenze

Funguje to tak, že uživatelé přislíbí na akci jedno z podporovaných kryptoaktiv, obvykle v USDT, a poté, co událost skončí, uživatelé obdrží částku tokenu události, která odpovídá tomu, kolik slíbili.!

I když, stejně jako u funkce earning, je zde nedostatek událostí. Vypadá to, že letos jednou uspořádali akci pro Bitcoin a nic se neplánuje. Doufejme, že brzy uvedou nové události, protože je to docela skvělá funkce, která by mohla přilákat mnoho zákazníků.

Strategické obchodování Bitget – Grid Trading

Bitget nabízí funkci zvanou „strategické obchodování“, dostupnou pro spotové i termínové trhy. Toto je jednoduše automatizovaná platforma pro obchodování na mřížce, kterou mohou obchodníci používat k provádění a provozování strategie pasivního obchodování na mřížce.

14

Gridové obchodní strategie se staly mezi obchodníky velmi populární, protože poskytují pasivní obchodní strategii, která se řídí předem stanoveným souborem pokynů k otevírání a uzavírání obchodů. Je to v podstatě „hands-free“ obchodování.

Funguje to takto:

bitget recenze

Strategie mohou být vysoce efektivní pro ty, kteří vědí, jak je správně používat. Mnozíí považují automatické obchodování za snadné vydělávání peněz, ale pro nasazení této strategie existují dobré i špatné časy.

Gridové obchodování funguje nejlépe při konsolidaci trhů obchodníky, kteří znají vhodné cenové úrovně, které je třeba nastavit. Gridové obchodní strategie jsou nejvhodnější pro zkušené obchodníky, kteří dobře rozumí tržním podmínkám a mohou věnovat čas sledování událostí, které mohou narušit trhy.

Mobilní aplikace Bitget

Bitget věnoval nějaký čas, peníze a úsilí vytvoření skvělé aplikace, která je k dispozici pro IOS a Android.

16

Většina funkcí, které lze nalézt na webové platformě, je podporována i v mobilní aplikaci. Mobilní aplikace představují pro obchodníky skvělý způsob, jak využít příležitosti na cestách nebo potřebují sledovat otevřené pozice. Aplikaci lze také použít k přístupu k odměnám, kopírování obchodování, strategickému obchodování, událostem, vydělávání a dalším.

Aplikace fungovuje bez problémů, je snadné se v ní orientovat, UI/UX je nenáročné na oči. Může se pochlubit působivým hodnocením 4,9 z 5 na Googlu a 4,7 z 5 na App Store s více než 11 000 recenzemi na obou webech.

Bitget Affiliate program a odměny

Bitget má jeden z nejlepších programů doporučení a odměn za registraci, které jsme viděli.

17

Uživatelé se jednoduše musí zaregistrovat, získat odkaz na doporučení a poslat jej přátelům a rodině. Uživatel vydělá 10 USDT a 10 BGB po každém registračním vkladu a obchodech.

Existují také další odměny, pokud se lidé zaregistrují pomocí našeho odkazu a dokončí určité úkoly, jako je absolvování KYC a obchodování. Referrer může vydělat až 500 USD za doporučení.

Každý, kdo se zaregistruje, má nárok získat odměnu přes 4 000 USD, aniž by musel doporučovat ostatní.

18

Chcete-li získat odměny, musíte se jednoduše zaregistrovat a splnit úkoly, jako je dokončení KYC, obchodování a vklád.

Zaregistrujte se na Bitget a získejte bonus až 4 613 USD

Bitget poplatky

Bitget si neúčtuje poplatky za vkládání kryptoměn, ale pokud plánujete nákup kryptoměn na platformě, očekávejte poplatky v rozmezí 2–8 % účtované jejich nákupními partnery. Tyto poplatky jsou velmi vysoké, a proto doporučujeme použít jinou burzu, která podporuje bankovní vklady a výběry pro nákup, a poté jednoduše poslat krypto na váš účet Bitget k obchodování.

Pokud jde o poplatky za obchodování, Bitget zaujímá odlišný přístup ke struktuře úrovní, kterou využívá většina burz:

 • Spot: Pevný poplatek 0,1 % pro tvůrce a příjemce
 • Futures: 0,02 % tvůrce/0,06 % příjemce

Obchodní poplatky mohou být sníženy až o 20 % pro obchodníky, kteří se rozhodnou platit poplatky pomocí tokenu platformy BGB.

Poplatky za výběr kryptoměn se liší v závislosti na vybraném aktivu a síti, celý rozpis poplatků najdete na stránce Bitget Fees.

Pro uživatele, kteří se chtějí využít copy ttrading, za zapojení neplatí žádné další poplatky, ale 10 % z veškerých dosažených zisků půjde obchodníkovi, kterého se rozhodli sledovat.

Bitget KYC a ověření účtu

Než budou uživatelé moci obchodovat na Bitget, budou si muset vytvořit účet. Registraci lze provést prostřednictvím telefonního čísla nebo e-mailové adresy. Ověření KYC není nutné pro omezenou funkčnost.

Bitget je jedna z nejlepších a regulovaných platforem, na které jsme narazili a která umožňuje velké množství obchodování bez KYC. Neověřený účet umožní uživatelům vkládat kryptoměny, obchodovat a vybírat až 20 BTC denně, což je spousta! KYC je potřeba k nákupu kryptoměn, kopírování obchodu a výběru částek nad 20 BTC.

Aby byl váš účet ověřen, je proces poměrně jednoduchý a podobný jiným platformám. Ujistěte se, že používáte svou skutečnou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo, protože budete muset ověřit kód. Jakmile si otevřete účet, k ověření účtu budete muset přejít do sekce „informace o účtu“ a poskytnout následující:

 • název
 • Národnost
 • Nahrajte státem vydaný průkaz totožnosti, jako je cestovní pas, řidičský průkaz nebo státem vydaný průkaz totožnosti

Zabezpečení Bitget

Bitget je licencovaná a bezpečná platforma, která vlastní několik licencí a předpisů po celém světě, což je pro mnoho obchodník to nejdůležitější.

Kromě toho Bitget dodržuje osvědčené postupy a většinu svých finančních prostředků udržuje offline v cold peněženkách. Bohužel nezveřejňují, jaké procento finančních prostředků je uchováváno v offline uložištích, určitá transparentnost by zde byla příjemná, protože většina burz bezpečně uchovává 90–98 % finančních prostředků, což uživatelé rádi vidí.

Bitget tvrdí, že od SSL Labs obdržel 12 hodnocení A+, což je působivé, i když jsme nenašli žádný způsob, jak to ověřit. Burza je podporována a spolupracuje s Qingsong Cloud Security, Armors, HEAP a Suntwin Technology.

19

Pokud jde o kybernetickou bezpečnost, Bitget byl uveden na CER a zařazen mezi 10 nejlepších burz z hlediska bezpečnosti v roce 2020, měřeno skóre kybernetické bezpečnosti CER (CSS), což je docela působivé.

I když je trochu odrazující vidět, že platforma klesla na 40. místo, ale stále si drží 3 z 3 hvězdiček a skóre BBB, což je čtvrté nejvyšší dostupné hodnocení, takže je stále velmi bezpečná.

Burza nabízí bug bounty program pro všechny technicky zdatné uživatele, kteří rádi zkouší věci rozbíjet, a na straně zákazníka mohou uživatelé na svém účtu aktivovat následující bezpečnostní opatření:

 • 2FA pro přihlášení, výběry a úpravy účtu
 • Whitelisting adres pro výběr

Většina burz nabízí další funkce, jako je seznam povolených IP adres, časové zámky, funkce trezoru, kódy proti phishingu a další. Doufejme, že Bitget v budoucnu zavedou další bezpečnostní prvky.

Kryptoměny dostupné na Bitget

Bitget má k dispozici dobrý výběr více než 250 kryptoměn, včetně velkých, jako je Bitcoin a Ethereum, a zároveň podporuje některé menší tokeny. Úplný seznam najdete na stránce Bitget’s Market.

Návrh a použitelnost platformy Bitget

Webová i mobilní platforma se ukázala jako dobře navržená a rozvržená, jednoduchá na navigaci, s dobrým uživatelským rozhraním a zkušenostmi. Pro každého, kdo je obeznámen s obchodními platformami, bude použití této platformy hračkou a začátečníci ji rychle zvládnou, tím jsem si jistý.

Protože samotné obchodní rozhraní využívá TradingView, je vhodné pro jakoukoli úroveň dovedností a požadavky obchodníka. Rozhraní  je přizpůsobitelné, což není podporováno všemi burzami. Obchodníci mohou přesouvat a měnit velikost obrazovek tak, aby vyhovovaly jejich preferencím, a k dispozici je světlý a tmavý režim.

Pokud jde o provádění obchodu, možnosti obchodování splňují potřeby mnoha pokročilých obchodníků a obchodní rozhraní bylo velmi rychlé a citlivé, skvělé pro skalpery.

Je jasné, že Bitget je obchodní platforma na profesionální úrovni a do návrhu a použitelnosti platformy bylo vynaloženo mnoho úsilí.

Vklady a výběry na Bitget

Jedním z největších záporů Bitgetu je, že neposkytuje vklady a výběry ve fiat měnách, takže je lze provádět pouze pomocí kryptoměn.

Bitget však podporuje dobrý výběr kryptoměn, které lze snadno zakoupit s působivými 40+ různými fiat měnami, což obchodníkům umožňuje vyhnout se nepříjemným poplatkům za konverzi.

Bitget navázal partnerství se společnostmi jako Simplex, Banxa a Mercuryo, aby zákazníkům poskytl způsob nákupu více než 250 různých coinů a tokenů prostřednictvím kreditních/debetních karet, Apple Pay a Google Pay.

Platforma také podporuje P2P tržiště pro nákup a prodej kryptoměn s dalšími platebními metodami, jako jsou TransferWise, Adv Cash, Cashapp, Zelle, Neteller, Skrill, Uphold a bankovní převody.

Nákup kryptoměn pomocí karty na platformě je sice pohodlný, ale toto pohodlí je spojeno s nemalými poplatky, někdy až 8 %. Tento poplatek neúčtuje Bitget, ale jejich nákupní partneři.

Vkládání kryptoměn je velmi jednoduché a bude je znát každý, kdo v minulosti prováděl krypto transakce. Umístěním kurzoru na kartu Assets v pravém horním rohu najdete možnost Borg, která vás přenese na samostatnou stránku, která vypadá takto:

 

Zde si můžete vybrat aktivum, síť (v případě víceřetězcových aktiv) a depozitní adresu, kterou lze buď zkopírovat nebo naskenovat pomocí poskytnutého QR kódu. Burza automaticky poskytuje informace o minimální výši vkladu, počtu potřebných potvrzení a další obecné informace.

Zaregistrujte se na Bitget a získejte bonus až 4 613 USD

Bitget Token (BGB): Použití a výkon

BGB token je nativní utility token platformy. Jedná se o token ERC20, který lze použít ke snížení poplatků za obchodování na platformě, lze jej stakovat za 6% APR a použít k umožnění sociálního obchodování. Zde jsou některé z případů použití tokenu:

bitget recenze

 • Sleva z poplatku – 15% až 20% sleva z poplatků za obchodování.
 • Smluvní marže -BGB token lze použít jako smluvní marži při smluvním obchodování.
 • Tokeny odměn pro programy Trade-to-Earn.
 • Využití BGB na Coin Margined futures umožňuje uživatelům získat 15% slevu z poplatků.
 • Obchodníci mohou použít token Bitget k zajištění potenciálních příležitostí k partnerství a využít některé funkce Launchpadu.

Tým má s tokenem velké plány a uvádí, že bude páteří bezproblémového ekosystému Web3 pro všechny fondy uživatelů, tokeny komunity, NFT, aplikace DeFi a další.

Pokud jde o tokenomiku, celková nabídka BGB je 2 miliardy, 25 % bylo vyměněno s držiteli za BFT a zbývajících 75 % bude rozděleno následovně:

 • 15 % – Používá se pro komunitu a získávání nových uživatelů.
 • 15 % – Používá se pro branding a růst, včetně odměn pro KOL, média a komunity, které přispěly do Bitgetu.
 • 15% – Používá se pro ekologické investiční fondy pro rozvoj ekosystému Bitget.
 • 20% – Používá se pro motivaci hlavního týmu.
 • 10 % – Používá se pro fond na ochranu investorů k úhrad v případě krádeže a dluhu v maržových výzvách kvůli problémům se zabezpečením platformy.

Zákaznická podpora Bitget

Každá burza tvrdí, že má skvělou zákaznickou podporu, a většina z nich o tom lže. Protože většina těchto burz vydělává miliony ročně, neexistuje podle mého názoru žádná omluva pro špatnou zákaznickou podporu.

Jak je tedy měří podpora Bitget?

Bitget nabízí 24/7 vícejazyčnou podporu prostřednictvím živého chatu nebo ji lze kontaktovat na adrese support@bitget.com. Bitget má také dobrou sekci FAQ a svépomocnou část plnou výukových programů, které obchodníky učí a zároveň poskytují články, které by obchodníkům měly pomoci vyřešit většinu jejich problémů.

21

Stejně jako u mnoha burz má Bitget také aktivní komunitu na Telegramu, Discordu a Redditu, což může být užitečné při hledání otázek a odpovědí v rámci komunity.

Bitget klady a zápory

Pluspunten

 • Tato platforma poskytuje nejnižší poplatky za obchodování.
 • Poskytuje funkci copy trading.
 • Podporuje velké množství tokenů a mincí.
 • Bitget vám neúčtuje žádné poplatky, pokud si chcete koupit kryptoměnu.

nadelen

 • Jedinou možností výběru je kryptoměna.
 • Je třeba zlepšit zákaznickou podporu.

Bitget je robustní burza, která nabízí více než jen obchodování. Burza roste v popularitě díky pokročilému obchodnímu rozhraní a inovativním funkcím, jako je copy trading a strategické obchodování, a přitahuje zájemce o obchodování bez KYC.

Skutečnost, že Bitget je regulována a licencována globálně, je uvedena mezi 5 nejlepšími burzami pro obchodování s futures a dodržuje vysoké bezpečnostní standardy, činí z této burzy docela dobrou a stojí za zvážení. 

Zaregistrujte se na Bitget a získejte bonus až 4 613 USD

Alle inhoud in dit artikel is alleen voor informatieve doeleinden en dient op geen enkele manier als beleggingsadvies. Investeren in cryptocurrencies, grondstoffen en aandelen is zeer riskant en kan leiden tot kapitaalverliezen.

evenzo Lidwoord