Obsah

Najděte nové vzácné kryptoměny, které nabízí burza KuCoin

Burza KuCoin poskytuje širokou škálu kryptoměn. Odměňuje své loajální uživatele za držení její vlastní měny KuCoin Shares. Můžete si vybrat z mnoha kryptoměnových párů pro obchodování. Mezi hlavní výhody patří jednoduchá registrace bez procesu ověřování vaší totožnosti a nízké poplatky. V článku zjistíte nejdůležitější informace o tom, jak obchodovat na KuCoin, jaké jsou KuCoin poplatky. Dále KuCoin recenze a výhody/nevýhody používání této burzy.

Co je KuCoin?

KuCoin je burza kryptoměn se sídlem v HongKongu. Vyznačuje se vlastní kryptoměnou KCS (KuCoin Shares). Tato kryptoměna vám může zajistit určité odměny, pokud ji držíte. Dále nabízí širokou škálu kryptoměn, má reputaci jako časný osvojitel. Navíc nabízí užitečný balíček s grafy ve spolupráci se systémem TradingView. Vyhovuje více zaměřeným obchodníkům. Jejich poplatky jsou přiměřené a mnohem nižší ve srovnání s dalšími burzami.

Burza se nezabývá žádnou FIAT měnou, což patří mezi nevýhody. Abyste mohli obchodovat s celou řadou dostupných mincí, budete potřebovat BTC nebo ETH. Můžete také obchodovat s omezeným výběrem s NEO, BCH, USDT (Tether) nebo KCS (vlastní měna burzy).

 

Navštívit stránky

 

Výhody držení KuCoin Shares

KuCoin nabízí uživatelům jedinečnou možnost držet vlastní měnu platformy – KuCoin Shares (KCS). Uživatelé mohou tuto měnu držet s cílem získat odměny při obchodování. Mohou také obdržet dividendy z obchodních poplatků shromážděných na platformě. Držitelé získají 1% slevu z obchodních poplatků za každých 1 000 KCS, které drží. To až do výše 30 %.

Systém dividend je to, co odděluje KCS a KuCoin od ostatních burz. KuCoin denně vyplácí 50 % všech výnosů platformy. Výnosy jsou rovnoměrně rozděleny mezi každý KCS token držený na platformě.

To znamená, že uživatel, který drží více než 1 000 KCS, získává slevu na všechny obchody na platformě Dále také pasivní příjem na denní bázi. KuCoin Shares mohou být také obchodovány s několika mincemi. Mohou být zakoupeny pouze na burze KuCoin.

Co mohu koupit na burze KuCoin?

KuCoin v současné době nabízí obchody pouze s kryptoměnami. Není možné nakoupit kryptoměny pomocí FIAT měny. Nicméně, KuCoin nabízí širokou škálu kryptoměn. Mohou být obchodovány se šesti různými kryptoměnami (tzn. obchodní páry). Včetně BTC, ETH, NEO, USDT, BCH a KCS. Úplný seznam dostupných mincí naleznete na webových stránkách burzy.

KuCoin burza KuCoin KuCoin poplatky jak obchodovat na KuCoin

KuCoin poplatky

Neexistují žádné jiné poplatky za vklady, než byste obvykle platili za převod určité měny. Poplatky za obchodování jsou nastaveny na konkurenční úrovni 0,1 % mínus sleva. Tu získáte za držení KCS. Poplatky za výběr se liší podle měny. Některé jsou zdarma. Zatímco, jiné jsou poměrně drahé.

Jak získat přístup na KuCoin?

Na KuCoin se dostanete obvykle přes:

 • Web
 • Mobilní telefon
 • iOS aplikaci (beta)
 • Android aplikaci (beta)

Jak obchodovat na KuCoin?

Trhy burzy KuCoin si můžete prohlédnout bez registrace účtu. Pokud budete chtít začít obchodovat, musíte si vytvořit účet a poté se přihlásit.

1. Registrace

 • Navštivte webové stránky burzy KuCoin a zaregistrujte si účet. Ujistěte se, že jste také nastavili dvoufázové ověření (2FA).
 • Poté do svého účtu přidejte finanční prostředky, abyste mohli obchodovat s jinými kryptoměnami. KuCoin nabízí velké množství obchodních párů. Takže můžete obchodovat buď s BTC, ETH, NEO, USDT nebo BCH.
 • Chcete-li poslat mince, přejděte do vaší peněženky. Klikněte na tlačítko „Assets“ (aktiva) na horním panelu. Potom se vám zobrazí aktuální zůstatky mincí. Dále klikněte na tlačítko „Deposit“ (vložit). Ve výchozím nastavení se zobrazí KuCoin Shares. Kliknutím na název se dostanete na rozbalovací nabídku. Vyberete minci, kterou chcete vložit.
 • Zobrazí se vám adresa vkladu a QR kód. Zkopírujte adresu vkladu do účtu s výběry přesně tak, jak je uvedena. Jakmile potvrdíte převod, počkejte, než se finanční prostředky převedou do vašeho KuCoin účtu. Po jejich přijetí byste měli také obdržet e-mail.

2. Obchodování

 • Jakmile obdržíte finanční prostředky, přejděte na tlačítko „Markets“ (trhy) na horním panelu. Poté budete muset vybrat měnu, kterou jste vložili. To vám umožní obchodovat s ostatními kryptoměnami, které jsou s ní spárované. Klikněte na pár kryptoměn, se kterým chcete obchodovat. Například kliknutím na ZIL/BTC můžete obchodovat s BTC za ZIL.
 • Po vybrání páru se vám zobrazí nové okno. Uvidíte graf s cenou, informace o nabídce a poptávce, údaje o cenách a historii obchodu. Do políčka v pravém dolním rohu zadejte dvoufázový ověřovací kód.
 • Do zeleného políčka vlevo zadejte cenu, kterou chcete zaplatit za jednotku mince. Poté celkové množství mincí, které chcete koupit. Pro ulehčení je k dispozici posuvník. Ten můžete nastavit tak, aby bylo utraceno určité procento vynaložených výdajů. Políčko vpravo umožňuje sledovat stejný proces prodeje mince.
 • Jakmile bude obchod uskutečněn, budete muset počkat, až bude k dispozici odpovídající objednávka pro nákup/prodej. Po uzavření obchodu se mince okamžitě zobrazí v peněžence. Dostanete se k ní přes tlačítko „Assets“ (aktiva).
 • Mince můžete držet na KuCoin nebo je přesunout do jiné peněženky. Doporučujeme, abyste si své mince uložili do HW peněženky. Tím zvýšíte bezpečnost a udržíte plnou kontrolu nad kryptoměnou.

Výhody a nevýhody

VýhodyNevýhody
Nabídka mimořádně široké škály kryptoměnBurza nabízí pouze kryptoměny, nejsou k dispozici FIAT měny
Je časným osvojitelem nových a slibných mincíKuCoin někdy zaznamenává potíže během období vysoké návštěvnosti a provozu
Nejsou vyžadována ověření totožnostiBurza sídlí v HongKongu, takže v případě potřeby může být obtížné získat podporu v angličtině
Další funkce a benefity v souvislosti s držením KCS

Často kladené dotazy

Existují nějaké limity u vkladů nebo převodů?

 • Ne. Neexistují žádné limity.

Je nutné ověření mé totožnosti, abych mohl/a začít obchodovat na KuCoin?

 • Ne. Jednoduše se zaregistrujete a ověříte pouze e-mailovou adresu. Poté vložíte kryptoměnu a můžete začít obchodovat.

Jak dlouho trvají převody finančních prostředků?

 • Lhůty u vkladů a obchodů se mohou lišit podle měny. Neměly by trvat déle než je běžné. Lhůta u výběru se může lišit podle množství. Pokud je částka, kterou chcete čerpat nižší než (poplatek x 100 000), převod by měl být uskutečněn okamžitě. Pokud je částka vyšší, může to nějaký čas trvat.

Další kroky

Měli byste pečlivě zvážit všechny vlastnosti burzy, než na ní začnete obchodovat. Ověřte si, zda vyhovuje vašim potřebám. Pokud jste se rozhodli pro tuto burzu, zaregistrujte se pomocí vaší e-mailové adresy a hesla. Proveďte ověření vaší e-mailové adresy a poté můžete začít obchodovat.

 

Navštívit stránku

 

Mohlo by vás zajímat: Přehled směnáren a burz kryptoměn

DIGITALNITREND doporučuje Binance

Začni obchodovat s více než 150 kryptoměnama už dnes.

Registrace