Obsah

Burza Coinbase - recenze, návod, poplatky (2019)

Nakupte Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash a Litecoin od jedné z nejvýznamnějších burz kryptoměn na světě Coinbase.

Velmi málo kryptoměnových burz nese tak prominentní jméno jako burza Coinbase. Společnost se sídlem v San Francisku má 7,4 milionu uživatelů a je dostupná ve 32 zemích po celém světě. Směnárna samozřejmě nabízí několik příležitostí s cílem přilákat obchodníky. Během pouhých pěti let se jí podařilo stát se důležitým základním kamenem trhu Blockchainu. V článku se dozvíte základní informace a zkušenosti s Coinbase. Dále recenze a také jaké si účtuje směnárna poplatky.

 

Co je Coinbase?

Burza Coinbase, která byla založena v roce 2012, je vituální burza. Umožňuje nakupovat a prodávat nejoblíbenější kryptoměny na světě. Například Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic a Litecoin. Burza poskytuje přístup ke třem největším kryptoměnám světa.

Coinbase poskytuje obchodní služby a peněženky. Jedná se o jednotné kontaktní místo pro všechny hráče na trhu kryptoměn.

 

Tip: Nakupte za 100 dolarů a získáte automaticky 10 dolarů navíc!

Navštívit stránky

 

Jaké kryptoměny mohu koupit?

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum Classic

Dostupné země

Burza je k dispozici ve 32 zemích světa včetně České republiky.

AustrálieKyprLichtenštejnskoSlovensko
KanadaČeská republikaLucemburskoSlovinsko
Singapur*DánskoMaltaŠpanělsko
USAFinskoMonakoŠvédsko
Spojené královstvíŘecko HolandskoŠvýcarsko
RakouskoMaďarskoNorsko
BelgieFinsko Polsko
BulharskoItáliePortugalsko
ChorvatskoLitvaSan Marino

*Podporováno pouze pro nákup kryptoměn, nikoli prodej

Platební metody

Zákazníci z USA mají přístup k široké škále platebních metod k nákupu nebo vložení kryptoměn:

 • ACH bankovní převody
 • Debetní karty
 • Bankovní převod (Wire Transfer)

Od února 2018 nejsou společností Coinbase podporovány nové kreditní karty. Všimněte si, že zatímco směnárna podporuje existující kreditní karty, výběr vydavatelů kreditních karet může blokovat transakce související s kryptoměnami.

Coinbase poplatky

Ačkoli společnost neúčtuje poplatek za používání peněženky, přenos kryptoměn na adresu mimo platformu může mít za následek síťový poplatek. Síťové poplatky jsou nastaveny Blockchain komunitou.

Zákazníkům v USA je účtována základní sazba ve výši 4% u všech transakcí. Níže v tabulce jsou uvedeny všechny poplatky.

Rychlost dostupnosti finančních prostředků

Obecně platí, že vaše prostředky budou na účtu k dispozici, jakmile bude platba přijata. Směnárna však upozorňuje, že načasování některých poskytovatelů plateb se může lišit.

Nákupy provedené pomocí peněženky v dolarech nebo kreditní karty jsou k dispozici okamžitě.

U bankovního převodu jsou platby zpravidla zaúčtovány za tři až pět dní. Poté, co banky zpracují váš převod, vstoupí peněžní prostředky do systému Coinbase a vašeho účtu před uplynutím předpokládaného data doručení.

Je obchodování omezeno limity?

Burza Coinbase má zavedené limity týdenního nákupu a prodeje na všech účtech. Společnost uvádí, že vypočítává limity na základě informací o vašem účtu. To zahrnuje ověření a úspěšné nákupy provedené na účtu.

Chcete-li prodloužit týdenní limity, bude pravděpodobně nutné ověřit váš učet pomocí:

 • ověření vašeho telefonního čísla
 • poskytnutí vašich osobních údajů
 • poskytnutí ID fotografie
 • vytvoření historie nákupů a prodejů na burze

Burza Coinbase a bezpečnost

Coinbase je široce uznávaná burza a je považována za jednu z nejbezpečnějších. Je podporována důvěryhodnými obchodníky a využívá nejnovější technologie pro zabezpečení platformy.

Coinbase peněženka je považována za vysoce bezpečnou, ale něco to stojí – společnost kontroluje vaši kryptoměnu. Větší množství Bitcoinu, Etherea, Litecoinu apod. může být uloženo v Coinbase Vault (trezoru), který je chráněn několika schvalovateli.

Směnárna shromažďuje velké množství informací o svých zákaznících, včetně fotografií těch, kteří chtějí navýšit týdenní limity. Pokud chcete nakupovat pomocí kreditní karty, poskytnutí fotografie je nutností.

Zákaznická podpora

Burza Coinbase má aktivní tým podpory a komplexní online centrum podpory s řadou příruček a odpovědí na často kladené dotazy. Společnost získává smíšené hodnocení zákaznické podpory, což odráží její rostoucí uživatelskou základnu. Koneckonců, špatná hodnocení se stávají častějšími, jelikož zákaznická podpora slouží více než 20 milionům uživatelů.

To znamená, že směnárna provozuje chat v reálném čase a poskytuje uživatelům možnost odeslat žádost o podporu. Kontaktovat je můžete také pomocí e-mailu nebo zavolat na číslo zákaznické podpory v USA.

Výhody a nevýhody burzy Coinbase

VýhodyNevýhody
Jedna z nejoblíbenějších kryptoměnových burz na světě – vysoká likviditaOmezené platební metody
K dispozici je funkce okamžitého nákupuMonitorování účtů
Snadné použití pro začátečníkyZákaznická podpora získává smíšená hodnocení
Pojištěné vklady BitcoinuOmezený výběr kryptoměn
Uživatelé z USA nemohou používat kreditní karty

Další kroky

Pokud hledáte makléře nebo burzu kryptoměn, která je bezpečná a snadno použitelná, Coinbase je schůdné řešení. Než se rozhodnete pro konkrétní burzu nebo makléře, pečlivě prozkoumejte jejich vlastnosti a porovnejte je s ostatními platformami. Zjistěte si od ostatních uživatelů zkušenosti s Coinbase. Tím zjistíte, co přesně vyhovuje vašim potřebám.

Chcete-li začít, navštivte webové stránky burzy Coinbase. Vytvořte účet s vaším jménem a e-mailovou adresou. Poté ověřte svůj účet a přidejte vybranou platební metodu. Můžete začít nakupovat kryptoměny.

burza Coinbase Coinbase poplatky coinbase zkušenosti Bitcoin Coinbase recenze

Navštívit stránky

 

Mohlo by vás zajímat: Přehled směnáren a burz kryptoměn

 

 

DIGITALNITREND doporučuje Binance

Začni obchodovat s více než 150 kryptoměnama už dnes.

Registrace