Obsah

Burza Binance - recenze, návod, poplatky (2019)

Naučte se, jak nakupovat, prodávat a obchodovat s kryptoměnami na Binance.

Ať už jste profesionální obchodník nebo právě začínáte s kryptoměnami, burza Binance nabízí celou řadu nástrojů pro zapojení do trhů digitálních aktiv. Je jednoduché nakupovat a prodávat kryptoměny prostřednictvím burzy Binance, zatímco další funkce umožňují platformě pracovat s komplexními obchodními operacemi. V tomto článku najdete potřebné informace o tom, jak obchodovat na Binance a jak nakoupit kryptoměny.

Co je Binance?

Binance je známá burza kryptoměn se sídlem v Číně. Poskytuje uživatelům přístup k robustní sadě obchodních nástrojů, grafů a bezpečnostních prvků. Po úspěšné počáteční nabídce mincí (ICO) začala burza Binance v červenci 2017 živě obchodovat. Díky nabídce základních a pokročilých rozhraní umožňuje burza Binance provádění jednoduchých obchodů pro začátečníky. Profesionální obchodníci získávají přístup ke složitějším operacím. Jednou z nich je například marginální obchodování.

 

Navštívit stránky

 

Kompatibilita:

 • IOS
 • Android
 • Web
 • HTML5
 • WeChat
 • PC klient

Kolik stojí používání Binance?

Stažení mobilní aplikace Binance nebo vytvoření online účtu je zdarma. Vytváření vkladů v jakékoli podporované měně je také zdarma. Při výběru finančních prostředků může být účtován poplatek. Poplatky se liší v závislosti na měně.

Během obchodování na burze Binance vám bude za každý obchod účtován poplatek ve výši 0,1%. Binance také vydala své vlastní BNB tokeny, které mohou být použity k placení jakéhokoli druhu poplatků vzniklých na burze. Pomocí BNB tokenů se snižují transakční poplatky za obchody stanovenou částkou. To znamená: 50% během prvního roku, 25% během druhého roku a tak dále. Jelikož jsou BNB tokeny obchodovatelné na burze, jejich hodnota kolísá.

Jak nakoupit Bitcoin?

Burza Binance se v současné době zabývá pouze kryptoměnami. Nenabízí možnost párování v rámci fiatových měn a kryptoměn. Chcete-li nakoupit Bitcoin nebo jinou kryptoměnu s americkými dolary, eury nebo jinou fiatovou měnou, budete muset jít jinam.

Existuje celá řada burz, které umožňují obchody v rámci fiatových měn a kryptoměn. Burza Binance oznámila, že neplánuje podporovat obchody s fiatovou měnou.

Jak obchodovat na Binance?

Trhy burzy Binance si můžete prohlédnout bez registrace. Pokud budete chtít začít obchodovat, je nutné provést registraci a poté se přihlásit.

Registrace

 • Jednoduše vyberte na úvodní stránce políčko „Zaregistrovat“. Postupujte podle kroků k vytvoření účtu. Budete pravděpodobně muset ověřit svou e-mailovou adresu, abyste svůj účet aktivovali.
 • Jakmile je váš účet potvrzen, můžete se přihlásit do Binance pomocí e-mailové adresy/uživatelského jména a hesla. Chcete-li zabránit útokům typu phishing, nezapomeňte zkontrolovat správnost adresy URL a protokol https.

Vklad finančních prostředků a transakce

 • Chcete-li vložit do vašeho účtu finanční prostředky, přejděte na záložku „Funds“ a vyberte možnost „Deposits/Withdrawals“. Zobrazí se seznam podporovaných měn. Najděte měnu, kterou chcete vložit. Bitcoin se obvykle nachází v horní části. Klikněte na tlačítko „Deposit“.
 • Dále vyberete měnu, kterou si chcete nechat poslat na váš účet. Můžete buď zkopírovat alfanumerický kód nebo použít poskytnutý QR kód. Získáte veřejnou adresu peněženky na kterou pošlete své finanční prostředky.
 • Ať už máte své finanční prostředky na jiné burze nebo v peněžence třetí strany, stačí tam zajít a nechat si zaslat prostředky na adresu peněženky Binance. Buď vložením kódu nebo prostřednictvím QR.
 • Po potvrzení transakce trvá proces několik minut. Je-li transakce v procesu potvrzování, může se zobrazit na záložce „In Order“.
 • Jakmile se finanční prostředky objeví na záložce „Available Balance“ můžete začít s obchodováním. Navštivte proto dále záložku „Exchange“ a vyberte „Basic“ nebo „Advanced“. Pro začínající obchodníky bude vhodnější varianta „Basic“.
 • Vyberte obchod, který chcete uskutečnit ze záložky obchodních párů. Pokud jste na váš účet vložili Bitcoin, budete s ním mít možnost nakoupit mnoho různých kryptoměn. Binance tak podporuje některé obchodní páry, které používají Ethereum jako základní měnu. S Bitcoinem nebo Ethereem si také můžete zakoupit BNB tokeny. Chcete-li využít výhodu snížených poplatků za transakce.
 • Jakmile si vybere požadovaný obchodní pár, jednoduše zadejte požadovanou částku měny, kterou chcete koupit. Dále nastavte cenu, kterou jste ochotni za to zaplatit. Poté, co potvrdíte podrobnosti, stisknutím tlačítka „Buy“ dokončíte transakci.

Binance burza Binance jak nakoupit kryptoměny jak nakoupit bitcoin jak obchodovat na binance

Jak bezpečná je burza Binance?

Architektura platformy Binance obsahuje bezpečnostní protokoly ISO/ICO_27001:2013 a CCSS. Pro zabezpečení účtu Binance nabízí dvoufázové SMS ověření. Aplikace Google Authenticator ověří výběr finančních prostředků a změny v oblasti zabezpečení. Pro ověření účtu musí uživatel aktivovat jednu z těchto funkcí. V případě dvoufázového ověření pomocí SMS jsou podporována pouze čínská telefonní čísla.

Zásady ochrany soukromí uvádějí, že burza shromažďuje údaje o uživatelích. Například IP adresy a data ukládá na svých serverech. Uživatelé, kteří jsou znepokojeni v oblasti soukromí si mohou přečíst podrobnosti o zásadách ochrany osobních údajů burzy Binance v plném rozsahu. Tyto informace se nacházejí na záložce „Privacy“.

Kde mohu získat aplikaci Binance?

Můžete navštívit webové stránky burzy Binance a začít obchodovat přímo přes prohlížeč. Předtím budete muset provést registraci účtu.

Aplikaci si můžete stáhnout zdarma do svého mobilního telefonu z App Store (iOS) a nebo obchodu Google Play.

Výhody a nevýhody

VýhodyNevýhody
Základní a pokročilá možnost zobrazeníNěkteří uživatelé ohlásili potíže s Androidem
Podpora zhruba 100 kryptoměnNěkteří uživatelé ohlásili zpoždění při výběru některých mincí
Vícejazyčná podporaNení jasné, jak nedávná regulační opatření čínské vlády mohou mít dopad na burzu, která sídlí v Číně
BNB tokeny pro snížení poplatkůProtože se jedná o novou platformu, je těžké posoudit její dlouhodobou životaschopnost
Vysoká likviditaV současné době jsou podporována pouze čínská telefonní čísla v případě dvoufázového ověření pomocí SMS
Schopnost zpracovat 1,4 milionu transakcí za sekunduBinance shromažďuje a uchovává některé uživatelské údaje, například IP adresy
Podpora zavedeného týmu s osvědčenými zkušenostmi v oblasti kryptoměn a financí
Nízké poplatky za transakce a výběry
Programy odměn a odměny pro komunitu

Co nového plánuje burza Binance?

Binance má plány a vize na zavedení několika dalších funkcí. Ačkoli není uvedena žádná oficiální časová osa týkající se těchto funkcí, plány burzy Binance zahrnují podporu:

 • Spotových obchodů
 • Maržových obchodů
 • Futures
 • Decentralizované směnárny
 • Okamžité anonymní směnárny

 

Navštívit stránky

 

Mohlo by vás zajímat: Přehled směnáren a burz kryptoměn

 

DIGITALNITREND doporučuje Binance

Začni obchodovat s více než 150 kryptoměnama už dnes.

Registrace