Kryptoměnu kterou chystá Facebook, podpoří Mastercard, Uber, Visa a PayPal !

Společnost zakladatela Facebook Marka Zuckerberga získala podle serveru Wall Street Journal podporu Mastercard, Uber, Visa a PayPalu.

Kryptoměny letos zažívají renesanci díky širšímu přijetí hlavními institucemi a zvýšené pozornosti Wall Street. Mezi nejočekávanější události v tomto odvětví patří oznámení Facebooku, že představí detaily ke své plánované vlastní digitální měně.

Nemáte co číst ? Naše doporučení: Bitcoin za 17 000 $ do konca roka. 5 dôvodov prečo bude rok 2019 začiatkom bull marketu

Společnost Facebook získala podle serveru Wall Street Journal podporu více jako 4 gigantu pro svou novou kryptoměnu, kterou pravdep. plánuje představit příští týden a uvést do provozu v roce 2020 do halving na BTC  05/2020. Na seznamu podporovatelů jsou ména jako Visa, Mastercard, PayPal, Uber a další. Každá ze společností se přislíbila zainvestovat zhruba 10 milionů USD. Peníze budou použity na vytvoření měny, (jde o stable coin)  jejíž hodnota bude odvozena od několika státy regulovaných měn, což by mělo zamezit divokým změnám v hodnotě, které jsou běžné u jiných kryptoměn anpr. USDT a pod.

Sesnam ale není kompletní. Není důvod vylučovat přidaní čínské firmy či burzy jako Binance, Bittrex a pod.

Taktéž doporučuji se přidat do fb: Bitcoin Klub CZ & SK anebo Bitcoin a kryptoměny

Použité zdroje obrázku: https://news.trijo.co

 

The post Kryptoměnu kterou chystá Facebook, podpoří Mastercard, Uber, Visa a PayPal ! appeared first on CryptoSvet.cz.

Celý článek zde

Podobné články

Přidat komentář