Kde najít nejlepší WordPress šablony?

Uživatelé se často ptají, kde mohou najít nejlepší WordPress šablony. Zejména, která tržiště nebo obchody se šablonami patří k těm nejlepším. Existuje mnoho skvělých šablon, že si dokonce většina začátečníků nedokáže vybrat. V tomto článku vám ukážeme nejlepší místa, kde najdete WordPress šablony zdarma nebo premium.

Předtím, než budete hledat témata pro vaše WordPress stránky, měli byste si položit tyto základní otázky: 

  1. O čem jsou vaše webové stránky?
  2. Jaký bude hlavní cíl vašich webových stránek?
  3. Jak plánujete dosáhnout těchto cílů?

Chcete-li například spustit online obchod, možná budete chtít hledat témata kompatibilní s pluginem eCommerce.

Pokud je vaším cílem prodávat jeden konkrétní produkt, pravděpodobně budete chtít hledat témata související s prodejem.

Přemýšlejte také o strategii Lead Generation, protože pomáhá firmám získávat kontakty na potencionální zákazníky. Zaměřte se také na Content marketing, který vám pomůže vyvolat zájem u zákazníků. Nezapomeňte na používání základních pluginů.

Nyní se pojďme podívat na to, kde najít nejlepší WordPress šablony zdarma. Doporučíme vám, která tržiště patří k nejpopulárnějším.

1. Adresář šablon WordPress.org

Pokud hledáte WordPress šablony zdarma, určitě navštivte web WordPress.org. Patří k nejlepším místům, kde začít s vyhledáváním. S více než 4800 šablonami patří k největším sbírkám šablon zdarma. Všechny šablony prošly důkladnou revizí, což patří k velkým výhodám. To znamená, že striktně dodržují oficiální osvědčené postupy. Mnoho z těchto šablon zdarma bude postrádat funkce, které jsou obsaženy v prémiových. Nicméně, pokud právě začínáte a nepotřebujete příliš mnoho funkcí, najdete zde opravdu skvělé WordPress šablony zdarma.

 

Navštívit stránky

 

2. MOJO Marketplace

Mojo Marketplace je obrovský trh šablon, pluginů a služeb pro WordPress. Mají k prodeji přes 7900 předmětů, z toho přes 900 placených šablon. Najdete zde také služby pro WordPress, které jsou nabízeny špičkovými hostingovými společnostmi, například Bluehost. Kromě toho, revizní tým pečlivě zkoumá jednotlivé šablony. Můžete si být jistí, že jsou zajištěny kvalitní standardy kódování.

Web je úhledně uspořádán do témat a kategorií, vyhledávání funguje pomocí filtrů. Což vám umožní rychle vyhledávat šablony navržené pro konkrétní odvětví nebo kategorii. Každá položka má vlastní fórum podpory. Což znamená, že si můžete prohlížet předešlá vlákna nebo požádat o pomoc.

 

Navštívit stránky

 

3. ThemeForest 

ThemeForest je součástí rodiny Envato, rozsáhlé sítě designu, grafiky. Nabízí obrovskou sbírku prvotřídních šablon, které jsou úhledně uspořádány do kategorií. Tím je také zajištěno snadné vyhledávání.

Některé šablony dokonce patří mezi nejprodávanější pro WordPress. Každý vývojář je zodpovědný za určitou šablonu a díky tomu je poskytována plná podpora. Většina položek je nabízena s licencí na 6 měsíců včetně aktualizací.

Před zakoupením si můžete jednoduše přečíst recenze uživatelů, hodnocení a zobrazit portfolio daného vývojáře. Všechny tyto položky jsou důkladně přezkoumány.

ThemeForest nabízí šablony s mnoha zajímavými funkcemi. Cílem je především přitáhnout nové zákazníky. Důvodem je velká konkurence na trhu.

 

Navštívit stránky

 

4. Elegant themes

Elegant Themes patří mezi nejstarší a nejznámější obchod se šablonami pro WordPress. Nabízí prémiové šablony, pluginy a také velmi populární Divi Builder, který má zabudovaný Drag & Drop builder. V překladu tvorba stránky pomocí tvořiče obsahu s vlastností táhni a pusť.

Na rozdíl od již zmíněných trhů se šablonami, Elegant Themes vyvíjí a prodává své vlastní šablony. Tím je zajištěno, že získáte kvalitní kód, který je kompatibilní se širokou škálou pluginů a nástrojů pro WordPress.

Za pouhých 89 dolarů získáte přístup ke všem produktům po dobu jednoho roku. Za 249 dolarů si můžete zakoupit celoživotní licenci. Obě licence umožňují používat všechny produkty na neomezeném počtu webových stránek.

 

Navštívit stránky

 

5. CSSIgniter

CSSIgniter nabízí rozsáhlou sbírku skvělých šablon pro WordPress a také pro jakýkoli druh webových stránek. S více než 80 prémiovými šablonami zajišťuje společnost od roku 2010 potřeby vývojářů a vlastníků webových stránek.

Nabízejí nejlepší šablony pro restaurace, hotely, časopisy a společnosti. Všechny jejich šablony jsou především vhodné pro začátečníky. Přicházejí s flexibilními funkcemi a snadnějšími možnostmi přizpůsobení.

Šablony jsou přehledně uspořádány podle kategorií. Dále obsahují screenshoty, popisy a živé ukázky. Vzhledem k tomu, že prodávají své vlastní šablony, naleznete podrobnou dokumentaci pro každou šablonu. Vše naleznete na záložce podpory.

Šablony můžete získat za 69 dolarů na rok. V dalším případě investujte 199 dolarů a získáte celoživotní přístup s podporou a aktualizacemi.

 

Navštívit stránky

 

6. StudioPress

StudioPress patří mezi nejvýznamnější jména v oboru šablon pro WordPress. Jedná se o tvůrce Genesis Frameworku poskytující pevný základ pro vývoj vysoce kvalitních WordPress šablon. StudioPress nabízí své vlastní šablony a také šablony ostatních vývojářů.

Šablony společnosti StudioPress poskytují jednodušší funkce, které budete ve skutečnosti opravdu potřebovat pro vaše webové stránky. Nicméně, jejich cenové plány zahrnují jednorázový poplatek za neomezené aktualizace a podporu. Můžete si zakoupit jednu šablonu nebo členský plán za 499,95 dolarů, což vám umožní přístup ke všem tématům.

Doufáme, že tento článek vám pomohl zjistit, kde najdete nejlepší WordPress šablony zdarma a která tržiště se šablonami procházet.

 

Navštívit stránky

 

Mohlo by vás zajímat: Jak založit e-shop krok za krokem

 

Exit mobile version