Nejlepší zahraniční hosting služby 2019 (Recenze a tipy)

Zajistěte svým webovým stránkám pohodlný provoz s hostingovou společností, která vám zaručí dobrou dostupnost, rychlé načítání a snadné nastavení. Vyberte si ten nejlepší hosting pro vás. Přinášíme vám recenze hostingů, tipy na nejlepší zahraniční hosting a WordPress hosting.

Co jsou webhostingové služby, která je pro vás ta pravá?

Webhostingové služby jsou vlastně takovým „pozemkem“ , na němž jsou usazeny vaše webové stránky. Máte-li webovou stránku, je potřeba ji zveřejnit na internetu a tyto hostingové služby jsou pronajímateli, kteří udržují vaše webové stránky spuštěné, takže vaši zákazníci nebo návštěvnicí mají možnost prohlédnout si vaši webovou stránku, když zadají její URL adresu.

Existují různé typy hostingových služeb, které jsou schopny obstarat různé typy firem. Některé webhostingové společnosti vám pomohou celkově vybudovat vaši stránku, zatímco jiné vám poskytnou tzv. „pozemek a lopatu“ a vybudování stránek nechají čistě na vás. V závislosti na vašem obchodním modelu a velikosti si vyberete hostingovou společnost, která bude založena na níže uvedených faktorech. Jakmile porozumíte terminologii, můžete zvážit určité faktory a vybrat službu, která nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Jak vybrat nejlepší hosting webu?

Bez nejlepšího webhostingu bude schopnost spustit úspěšnou webovou stránku značně omezena. Existuje velké množství poskytovatelů webhostingu, kteří soutěží o to, aby vás získali. Jak dokážete určit toho nejlepšího poskytovatele? Začněte s ohledem na následující body:

 • Bandwidth

První věc, kterou musíte při nákupu hostingu udělat, je zhodnotit, jak velké místo na disku budete potřebovat a bandwidth (šířku pásma). Pokud vaše stránky obsahují mnoho grafiky, desítky stránek a obrovskou návštěvnost, budete potřebovat adekvátní místo na disku a šířku pásma. Neomezené plány jsou k dispozici a usnadňují život. Pokud budou vaše stránky jednoduché a neočekává se obrovská návštěvnost, menší místo na disku a šířka pásma budou vyhovující.

 • Kompatibilita

Mějte na paměti i kompatibilitu. Můžete totiž jednoduše přehlédnout jednu důležitou věc: typ podporovaných operačních systémů. Je zřejmé, že nebudete chtít přepínat operační systémy, takže předtím, než se rozhodnete pro nějakého poskytovatele, pečlivě zkontrolujte tento bod.

 • Spolehlivost

Spolehlivost a dostupnost patří mezi kritické vlastnosti, které je zapotřebí vzít v úvahu při nakupování webhostingu. Nejlepší webhostingové společnosti nabízejí míry dostupnosti 98-99%, často uváděné jako „Uptime“. Ujistěte se, zda společnost plní své sliby.

 • Bezpečnost

Bezpečnost je rovněž zásadním problémem. Vybrat poskytovatele webhostingu, aniž bychom si zjistili informace o dostupných bezpečnostních prvcích, je velkou chybou. Měly by být zahrnuty věci jako Firewall, denní zálohování, ověření uživatele. Je také důležité obdržet oznámení vždy, když dojde k nějakým změnám, může vás to upozornit na podezřelou aktivitu.

Nejlepší hosting nejlepší zahraníční hosting wordpress hosting hosting webu recenze hostinguHostingové balíčky a co pro vás znamenají?

Máte-li větší nebo složitější webové stránky, budete potřebovat mnohem obsáhlejší konfigurační balíček. Hlavní jsou rozděleny takto:

 • Sdílený hosting (Shared)

Sdílený webhosting patří mezi základní balíčky. Vaše webové stránky se nacházejí na stejném serveru spolu s mnoha dalšími webovými stránkami, takže sdílíte server a další zdroje, například paměť a procesor. Tato volba je nejlevnější a zajišťuje základní potřeby webových stránek, jako je například odesílání e-mailů, sdílení souborů. Je vhodná pro menší nebo začínající webové stránky.

 • VPS

Virtuální privátní server je určen pro vaše přímé účely, více než sdílený server. Stále můžete sdílet skutečný server, služba však pro vás vytvoří vlastní virtuální server. To znamená, že všechny zdroje jsou vaše vlastní, od paměťového úložiště až po výkon apod. Jedná se o bezpečnější a mnohem spolehlivější možnost, která udržuje vaše stránky oddělené od ostatních, přičemž stále udržuje cenovou dostupnost.

 • Dedikovaný hosting

Dedikovaný hosting se již nachází na další úrovni. Kromě toho, že získáte vlastní server, vám tento hosting umožňuje získání plné kontroly nad serverem. To znamená, že máte úplný administrativní přístup a můžete nastavit věci způsobem, který se vám líbí. Tento typ balíčku je dodáván se sadou funkcí, které nemusí být nutné pro všechny typy firem.

 • WordPress

WordPress hosting je sdílená služba, která se stará o více specializovanou klientelu. Samotné servery jsou optimalizovány odlišně a mají vlastnosti, jako je například rychlejší doba načtení, předinstalace, bezpečnostní funkce, které fungují výhradně pro aplikaci WordPress a aktualizace. To je užitečné pro firmy, které mají vytvořené webové stránky ve WordPressu. Nejlepší zahraniční hosting pro WordPress nabízí společnost Bluehost.

Špičkové funkce, které se týkají nejvyšší kvality hostingu

Kvalita hostingu je ovlivněna několika faktory, které jsou důležité při rozhodování. Mezi nejvýznamnější patří:

 • Záruka Uptime

Detailní informace uvádíme níže. Záruka Uptime patří mezi nejdůležitější faktory, které je opravdu nutné zvážit. HostGator nabízí jednu z nejlepších záruk, a to až 99,98 %.

 • Rychlost načítání

Důležitým faktorem je také rychlost načítání. Nedávné studie naznačují, že průměrná pozornost se během let snižuje na úroveň zlaté rybky. Takže pokud načítání vašich webových stránek trvá příliš dlouho, vaše podnikání je v podstatě mrtvé. Proto se ujistěte, že vaše stránky mají rychlé načítání. A2 Hosting poskytuje nejvyšší rychlost pro načtení stránek.

 • Zákaznická podpora

Vzhledem k tomu, že záležitost s vaší webovou stránkou není nic snadného, chcete zajistit, aby byl zákaznický servis k dispozici, snadno fungoval a byl dostatečně informovaný.

 • Lokace

Počet serverů a umístění hraje velkou roli v rychlosti načítání a servisu vašich webových stránek. Je zřejmé, že čím více serverů bude k dispozici, tím rychlejší bude služba, ale kvalitu ovlivní také to, kde se dané servery nacházejí na světě. Podívejte se na servery v důležitých lokalitách, které se nacházejí blízko vás.

Nízký uptime

Pokud hledáte webhosting, často se setkáte s termínem „Záruka Uptime“. Má to velký smysl, jelikož Uptime patří k nejdůležitějším faktorům při výběru služby. Uptime, což znamená procento času, kdy je hostingová služba v provozu, bude zaručen různými společnostmi s určitým procentním podílem času. Hlavním důvod, proč se na Uptime klade takový důraz – určitě nechcete, aby vaše stránky byly nedostupné zákazníkům. Jinak proč tedy vůbec provozovat webové stránky? Vysoké procento Uptime vám zajistí, že vaše publikum bude moci vidět váš web častěji. Kvalitní značky jako HostGator a Bluehost nabízejí více než 99% záruku Uptime a to je opravdu žádoucí pro vaše podnikání. Nejlepší zahraniční hosting si můžete vybrat nebo porovnat v tabulce, kterou jsme pro vás sestavili (viz. níže).

Ceny webhostingů

Někteří lidé volí poskytovatele hostingu na základě ceny. I když byste měli uvažovat o cenách, není to zcela správná strategie. Nejlepší poskytovatelé nabízí plány na každý rozpočet a v některých případech se při registraci na delší odběry získá nárok na speciální slevy.

Také si vymezte určitý prostor k růstu. Hostingový plán, který splňuje potřeby pro váš web, je skvělá záležitost. Ale s trochou štěstí, vaše stránky budou růst a rozvíjet se v průběhu času a vaše potřeby se mohou změnit. Proto se ujistěte, že bude možnost přejít na jiný hostingový plán u vašeho poskytovatele. Nízká cena je vždy příjemná, ale pokud je spojena s omezeným prostorem nebo šířkou pásma, nestojí vám to za to.

Můžete věnovat pozornost také tomu, kolik e-mailových účtů je poskytováno. Pokud věříte nebo nevěříte, že bude potřebovat tolik e-mailových adres, je dobré mít možnost vytvořit co nejvíce. Ve většině případů je v dražších hostingových plánech zahrnuta možnost většího množství e-mailových adres. Tato funkce může být pro někoho důležitá, pro ostatní nemusí.

Prozkoumejte zákaznickou podporu poskytovatelů hostingů

Je dobré vědět, že je k dispozici pomoc, pokud ji potřebujete. Zjistěte si, že poskytovatel hostingu, kterého si vyberete, má 24/7 podporu a ujistěte se také, jaké jsou možnosti získání dalších způsobů podpory. Nejspolehlivější poskytovatelé vám poskytnou podporu prostřednictvím e-mailu, telefonu a online chatu, což vám umožní vybrat si tu nejlepší možnost pro vás.

Nejlepší podpora zahrnuje svobodu zákazníka. Přečtěte si zásady poskytovatelů, abyste zjistili, jaká je záruka na vrácení peněz v případě, že nejste spokojeni s daným produktem. Po zúžení seznamu kandidátů na poskytovatele webhostingu vyhledejte recenze o každém z nich. V ideálním případě by recenze měly pocházet přímo od skutečných zákazníků, nikoliv uveřejněný seznam zákazníků na webových stránkách poskytovatelů hostingů.

Mělo by být poté snadné získat určitý pocit, jak poskytovatel hostingu zachází se svými zákazníky.

Jaké doplňky jsou dostupné mimo webhosting

Skvělý hostingový plán vám nabídne také několik extra doplňků. Pokud provozujete internetový obchod, sledujte provozovatele, kteří poskytují řešení elektronického obchodování. Chcete-li zavést rychlé a snadné aktualizace, najděte poskytovatele, který nabízí systémy správy obsahu. Ujistěte se, že vám také poskytnou přístup k statistikám vašeho webu.

Podívejte se na některé významné poskytovatele v oboru:

 • HostGator

Poskytuje nejrychlejší načítání webových stránek a má také 99,98% záruku Uptime (často běží na 100%). Balíčky společnosti HostGator jsou konkurenceschopné, nabízejí skvělou zákaznickou podporu a poskytují uživatelům skvělý zážitek.


Navštívit stránky

 

 • Bluehost

Služba společnosti Bluehost nabízí záruku Uptime 99,96%. Pokud nejste příliš zdatní v oblasti počítačových technologií, oceníte snadno použitelný formát této společnosti, který je navržen tak, aby byl uživatelsky příjemný a intuitivní. Bluehost patří mezi nejlepší zahraniční hosting pro WordPress.

 

Navštívit stránky

 

 • A2 Hosting

A2 Hosting se může pochlubit nejrychlejším načítáním webových stránek – v průměru 361ms. Mají také 99,96% záruku Uptime a 24/7 dostupnou zákaznickou podporu přes telefon a online chat, takže je můžete kdykoli kontaktovat.

 

Navštívit stránky

 

Nejlepší zahraniční hosting – přehled

nejlepší zahraniční hostingSeznam známých poskytovatelů, kteří nabízí nejlepší zahraniční hosting.

Bluehost$2.95/měsícPředstavuje $200 v bezplatných marketingových nabídkách"Vynikající" 9.8Navštivte stránku
HostGator$2.99/měsíc43%-50% sleva na různé hostingové plány"Excelentní" 9.5Navštívit stránku
Hostinger.com$2.15/měsícUšetřete až 61% na prémiovém webhostingu"Fantastické" 9.3Navštivte stránku
1&1$0.99/měsícTéměř 90% sleva na neomezený plán"Úžasné" 8.4Navštivte stránku
Justhost$2.50/měsíc$100 Bing reklamní kredity na propagaci stránek cPanel"Úžasné" 8.4Navštívit stránku
GoDaddy$1.00/měsícZískejte doménu zdarma a 100 GB volného prostoru"Skvělé" 8.2Navštívit stránku
A2 Hosting$3.92/měsícZa doporučení kamarádovi získáte kredit $50 "Skvělé" 8.1Navštívit stránku
Web.com$0.50/měsícZískejte neomezený bandwidth a 300 GB volného prostoru "Velmi dobré" 7.9Navštívit stránku
Host1Plus$15.00/měsícU delších fakturačních cyklů ušetříte až 20%"Dobré" 7.4Navštívit stránku
Media Temple$20.00/měsíc$75/rok za certifikát SSL"Slušné" 7.1Navštívit stránku

Závěr

Nepochybně se vám vyplatí dobře zvážit všechny důležité faktory a vybrat opravdu toho nejlepšího poskytovatele hostingu, který si zakládá na spolehlivosti a poskytuje pohodlný provoz pro vaše webové stránky. Nápomocné by vám měly být recenze hostingů, které jsme vám poskytli v tomto článku. Tímto způsobem budete schopni najít poskytovatele u kterého zůstanete opravdu dlouho.

Redakce doporučuje:Základní průvodce WordPress SEO pro začátečníky

 

Rozcestník českých hostingů

 

 

 

Plugin Install : Subscribe Push Notification need OneSignal plugin to be installed.

Related Posts

Leave Comment